18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cveljan

2013-01-14, 23:28
przecież to mamed khalidov na wczasach

Ag...........ei

2013-01-15, 00:00
Chyba nie powiecie mi że wypowiedź Eldo na temat kaczki pijącej mleko była normalna ??? Hęę przypadek??

Lensen

2013-01-15, 00:42
@kobe89

Jak byś słuchał ze zrozumieniem to zobaczyłbyś, że była w 100% normalna.

krycha7

2013-01-15, 00:57
a ja polewam z przeróbek jego freestyle'u, a jednocześnie cholernie gościa szanuje, za twórczość i tak jak ktoś wspomniał nieprzeciętną inteligencję... Grunt to zachować umiar, bo robienie przeróbek freestyle'u czy takie coś to dla mnie jest w granicach dobrego smaku, ale czasami ludzie przesadzają...

Esseker

2013-01-15, 01:28
Troche jak Sean Penn wygląda

Ando

2013-01-15, 11:12
eldo inteligentny nie jest. jest madry,a to cos innego:)

jefff

2013-01-15, 11:31
Fakt, Eldo to mądry koleś, który ma zajebiście mądre teksty na swoich płytach. Nie mówię o freestyle'u jakiego się niepotrzebnie dopuścił bo to była porażka, ale o jego albumach. Wg mnie jest jednym z nielicznych raperów na polskiej scenie hh, którego płytę warto kupić aczkolwiek zaznaczam, że nie jedynym. A hejterzy Eldo... hmm ja myślę, że to po prostu tępe głupki, które nie rozumieją połowy jego słów i nie wiedzą o czym gada... :)

PanBrowar

2013-01-15, 16:12
To że ktoś robi takie wstawki to wcale nie oznacza że nie ma do Eldo szacunku.
Powiem tak, każdy coś odj***ł w swoim życiu mniej lub bardziej mądrego no i znajomi (jeżeli się takowych ma) mają z takiej sytuacji bekę. Obrazek takiej sytuacji rozchodzi się po znajomych no i ogólnie podczas jakiejś posiadówy jest taka sytuacja wyciągana no i w normalnym towarzystwie wszyscy, nawet główny bohater z historii się smieją. No ale niestety w normalnym...
Ludzie zamienili się w pieczary bez jakiegokolwiek poczucia humoru i dystansu do własnej osoby. Każdy żart jest odbierany jako atak i chęć konfrontacji, a ja się k***a pytam po kiego ch*ja? Ludzie, trochę k***a dystansu do świata, czy to wiecznie trzeba wszystko na serio przyjmować? :homer: Eldo jako że jest osobą publiczną jest bardziej narażony na takie przeróbki i siłą rzeczy ta siła rażenia jest większa. A to że jest bardzo dobrym raperem i wiele osób (włącznie ze mną) ma do niego wielki szacunek to już zupełnie inna sprawa.

Gn0m

2013-01-15, 21:13
Eldo tym freestylem utkwił w naszych umysłach. :)

rusofil

2013-01-16, 17:41
Reprezentują równie syfiasty rodzaj muzyki, więc o co się spinać? Justyna nigdy nie wyglądała tak męsko jak na tej przeróbce.

Cerny

2013-01-17, 01:28
lajtowy napisał/a:

Podobny do Elvisa.

@czort85
Nabijają się z niego dzieci co słuchają tylko wielkich uliczników ;) Eldo to naprawdę inteligentny chłop. Niestety miał kilka głupich akcji co skrzętnie wykorzystały dzieciaki.



Serio? Man, kiedyś się mocno wkręcałem w Eldokę, ale wyszło na to, że ten typ uprawia formę zamiast treści. Fajnie, elokwentnie, nieco nostalgicznie, ale strasznie miałko. Te jego teksty są puste.

No offense, to moje odczucia. Może to i ja jestem niekumaty.