18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekwadorski folklor autobusowy...

Halman • 2024-03-03, 07:25

płacisz bilet żeby się poczuć jak na dzikim zachodzie...

fabex

2024-03-03, 10:55
Patrząc po ogólnym opanowaniu pasażerów, to dla nich nie pierwszy taki rejs :D

Zbozny

2024-03-03, 13:04
Dobrze że są jeszcze ludzie którzy uczą takich śmieci pokory np łamiąc im nóżki rączki przy okazji nosek i jeszczecze parę zeczy by się znalazło

T0B1

2024-03-03, 13:56
Fajnie jest żyć w "zaściankowej" i nieubogaconej kulturowo Polsce gdzie w komunikacji miejskiej możesz dosłownie spać i nikt cię palcem nie dotknie (no, może poza kanarem :lol: )

RoboCat

2024-03-03, 15:23
rozumna istota wiedzac ze zyje w takim kraju - nie trzymala by wartosciowych rzeczy w kieszeni/plecaku/torebce... a ci nadal sie nie nauczyli :)

Zabka_Pou

2024-03-03, 15:28
Proszę się nie stresować, dopiero się uczymy. Za 10 lat odjebiemy was wszystkich bez zadawania zbędnych pytań.

shoe5maker

2024-03-03, 16:47
To jest właśnie poczucie bezkarności, coś jak w polskiej polityce.

psotny_fiutek

2024-03-03, 17:43
k***a, ja się wcale nie dziwię brazylijskiej policji, że strzelają takim z przyłożenia w mordę na ulicy jak by nigdy nic....
Jak te k***y bez honoru w biały dzień napadają na starców , kobiety i dzieci ! Ha tfu !

majeńka

2024-03-03, 22:27
T0B1 napisał/a:

Fajnie jest żyć w "zaściankowej" i nieubogaconej kulturowo Polsce gdzie w komunikacji miejskiej możesz dosłownie spać i nikt cię palcem nie dotknie (no, może poza kanarem )

Widzę kolega ma aparycję i zapach żula, tylko takich faktycznie nikt nie dotknie.

Ktoś śpi → jeleń którego należy okraść. Ktoś nie ma naszywki tego samego klubu piłki pedalskiej → w ryja!

Jadąc autobusem wieczorem boję się właśnie naszych kochanych rodaków. Gdzieś z rok temu mnie trzech cwe*i popchnęło tak że walnęłam o coś łokciem i biodrem, a scenek że się przyczepiają i gadają głupoty jest więcej.

T0B1

2024-03-04, 01:11
majeńka napisał/a:

Widzę kolega ma aparycję i zapach żula, tylko takich faktycznie nikt nie dotknie.
Ktoś śpi → jeleń którego należy okraść. Ktoś nie ma naszywki tego samego klubu piłki pedalskiej → w ryja!
Jadąc autobusem wieczorem boję się właśnie naszych kochanych rodaków. Gdzieś z rok temu mnie trzech cwe*i popchnęło tak że walnęłam o coś łokciem i biodrem, a scenek że się przyczepiają i gadają głupoty jest więcej.



Cóż, ja za czasów studenckich dużo jeździłem zbiorkomem i takie sytuacje zdarzały się sporadycznie - różnica doświadczeń, bywa.

htp

2024-03-04, 14:17
T0B1 napisał/a:

Cóż, ja za czasów studenckich dużo jeździłem zbiorkomem i takie sytuacje zdarzały się sporadycznie - różnica doświadczeń, bywa.



Zbiorkom to w Rosji chyba?

Cezar87

2024-03-04, 22:23
Wiekszosc i tak 30 nie dozyje bo ich inna dzielnica odstrzeli.

T0B1

2024-03-04, 22:36
htp napisał/a:

Zbiorkom to w Rosji chyba?



A cholera wie, nigdy u Moskali nie byłem. Natomiast w tym przypadku chodziło mi o tą "definicję": https://www.miejski.pl/slowo-zbiorkom

Gruchenfuhrer

2024-03-05, 15:20
Ale bym gnojkom kosę zasadził... Ech...