18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekwadorska złodziejka...

Jesse.Pinkman • 2022-02-23, 13:00
...i wściekły tłum. Nieważne czy baba czy chłop - nie cackają się tam z nikim.

Manolito666

2022-02-23, 13:09
Dlatego nasi obywatele narodowości romskiej z daleka omijają Ekwador

PentagramOdDiabła

2022-02-23, 13:26
To i tak łagodnie ja potraktowali. Kiedyś na kaotic widziałem też gdzieś z Ameryki Łacińskiej, Panamy chyba czy coś jak młodą fajną dupeczke przyłapali na kradzieży to dosyć, że pobili to jeszcze oblali benzyną i spalili żywcem. Tak jak mam mocne nerwy tak wtedy zrobiło i się poprostu przykro z powodu jej losu. Elo

Kot_Schrodingera

2022-02-23, 20:46
PentagramOdDiabła napisał/a:

To i tak łagodnie ja potraktowali. Kiedyś na kaotic widziałem też gdzieś z Ameryki Łacińskiej, Panamy chyba czy coś jak młodą fajną dupeczke przyłapali na kradzieży to dosyć, że pobili to jeszcze oblali benzyną i spalili żywcem. Tak jak mam mocne nerwy tak wtedy zrobiło i się poprostu przykro z powodu jej losu. Elo



Ładnej zawsze bardziej szkoda

ProVVe

2022-02-23, 22:46
Ale po co się znecac tak... Poucinać łapska i puścić wolno. Tak powinno sie robic to zaraz robaki oducza się sięgać po owoce ciężkiej pracy cudzej.

homorek

2022-02-24, 17:16
Brzydka, gruba, można napie**alać... Jak by była ładna to wyr*chać i sprzedać do burdla.

svenio

2022-02-25, 00:13
Ekwadorska żona złapała mnie na romansie z Polką finał ...

JebacPis100procent

2022-06-08, 19:51
PentagramOdDiabła napisał/a:

To i tak łagodnie ja potraktowali. Kiedyś na kaotic widziałem też gdzieś z Ameryki Łacińskiej, Panamy chyba czy coś jak młodą fajną dupeczke przyłapali na kradzieży to dosyć, że pobili to jeszcze oblali benzyną i spalili żywcem. Tak jak mam mocne nerwy tak wtedy zrobiło i się poprostu przykro z powodu jej losu. Elo



Ty już skończ pie**olić i dawaj link do tego nagrania co je tam widziałeś.