18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksplozja w zakładach chemicznych w niemieckim Leverkusen

Yakov • 2021-07-27, 11:54
Gigantyczna eksplozja wstrząsnęła dziś rano niemieckim Leverkusen. Jak informują tamtejsze media do wybuchu doszło prawdopodobnie w spalarni odpadów w parku chemicznym fabryki leków należącej do firmy Bayer.


Przyczyna wybuchu pozostaje nieznana. Służby ostrzegają mieszkańców przed "ekstremalnym niebezpieczeństwem" i ogromną czarną chmurą unoszącą się nad miastem.

Jak podaje Bild, mieszkańcy dostali na swoje telefony ostrzeżenia o : "Ekstremalnym niebezpieczeństwie". Federalny Urząd Ochrony Ludności i Pomocy w sytuacjach Klęsk Żywiołowych wystosował apel do mieszkańców o zamknięcie okien i pozostanie w domach. Osoby przebywające na zewnątrz zostały poproszone o poszukanie schronienia. W mieście wyją syreny alarmowe.



spoiler

mygyry

2021-07-27, 12:04
W końcu się szwaby wzięli na uchodźców

KebabRemover

2021-07-27, 12:05
i cyk 20 lat spalin z samochodów poszło w atmosfere w ciągu godziny a ekozjeby dalej namawiają do elektryków xD

PoProstuNIKT

2021-07-27, 12:16
ładny dym, prawie jak w Berlinie w 44'/45' :amused:

SlimShady

2021-07-27, 12:21
Może byśmy tak j***nych Szwabów obciążyli kara za zanieczyszczanie powietrza? Kombinatorzy pie**oleni. ch*j w dupę Niemcom jak ja śmieci nienawidzę.

Yakov

2021-07-27, 12:25
SlimShady napisał/a:

Może byśmy tak j***nych Szwabów obciążyli kara za zanieczyszczanie powietrza? Kombinatorzy pie**oleni. ch*j w dupę Niemcom jak ja śmieci nienawidzę.



A ja szanuję. Przepie**olić z kretesem 2 wojny światowe, a chwilę później zbudować jedną z najpotężniejszych gospodarek świata to potrafi tylko Niemiec lub Japończyk.

PoProstuNIKT

2021-07-27, 12:38
Yakov napisał/a:

A ja szanuję. Przepie**olić z kretesem 2 wojny światowe, a chwilę później zbudować jedną z najpotężniejszych gospodarek świata to potrafi tylko Niemiec lub Japończyk.



szanujesz kogoś kto nie szanuje Ciebie, niezłe sp***olenie :P

ps. PLAN MARSHALLA jak ci coś to mowi a po drugie niemcy musiały być odbudowane i zmilitaryzowane bo były krajem graniczącym z żelazną kurtyną z blokiem państw socjalistycznych :roll:

Yakov

2021-07-27, 12:54
ecnart napisał/a:

szanujesz kogoś kto nie szanuje Ciebie, niezłe sp***olenie



Nie zależy mi na niemieckim szacunku. Poza tym za co mają mnie szanować? My k***a nawet jednej j***nej fabryki elektroniki nie potrafimy postawić. Kiedy Niemcy przodują w technologiach produkcji stali my odsprzedajemy ostatnie huty na wschód.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-07-27, 12:57
Wy tu pie**olicie gadu gadu, a tu trzeba patrzeć żeby wiatr od niemców do nas nie wiał bo ch*j wie co to za gówno.

mygyry

2021-07-27, 12:59
Yakov napisał/a:

A ja szanuję. Przepie**olić z kretesem 2 wojny światowe, a chwilę później zbudować jedną z najpotężniejszych gospodarek świata to potrafi tylko Niemiec lub Japończyk.



Cytat z filmu:
"W nich amerykanie 40 lat forsę ładowali, a w nas Ruskie Marksa i Lenina... To jak ja mam z nimi konkurować?"

Yakov

2021-07-27, 13:02
mygyry napisał/a:

Cytat z filmu:
"W nich amerykanie 40 lat forsę ładowali, a w nas Ruskie Marksa i Lenina... To jak ja mam z nimi konkurować?"



W nas Unia ładuje 20 i wciąż jest ch*jowo lecz stabilnie jak na 40 mln kraj.

romansja

2021-07-27, 13:39
Pewnie nowy rzut polaczkow zapierała 500% normy, wkoncu to spalarnia odpadów

PoProstuNIKT

2021-07-27, 13:42
Yakov napisał/a:

W nas Unia ładuje 20 i wciąż jest ch*jowo lecz stabilnie jak na 40 mln kraj.





nie zauwazyles ze teraz jak juz wszystko wykupily zagraniczne korporacje to nawet jak wpie**olą miliardy trylionów kasy to i tak zyskają Ci co sa najwyzej? - to nie polacy tylko zarządy zagraniczne. ch*ja macie pojecie o geopolityce

:-P

mygyry

2021-07-27, 14:10
Yakov napisał/a:

W nas Unia ładuje 20 i wciąż jest ch*jowo lecz stabilnie jak na 40 mln kraj.



"Unijne miliardy wydawane w Polsce służą także Niemcom i innym krajom starej Unii. Z każdego euro przekazanego do Polski przez niemieckich podatników do Niemiec wraca 85 eurocentów"

Jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości.