18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksperyment społeczny

rocknrolla85 • 2023-03-30, 15:13
Nagranie z eksperymentu polegającego na wystawieniu jedzenia, które możesz sobie po prostu wziąć jak jesteś głodny.

Polecam obejrzeć, świetnie pokazuje dlaczego żadne programy socjalne nie zadziałają, jeżeli w twoim społeczeństwie żyją murzyny.


zipi

2023-03-30, 17:00
Czarni z USA to aktualnie najwieksi rasiści wobec białych, nawet te bojówki nazioli (na Ukrainie czy Rosji) nie są tak anty czarni jak te murzyny anty-biali, nie dziwie się ze w Azji jest taki rasism wobec czarnych i mają k***a racje.

a poza tym skoro w USA jest taki rasizm wobec czarnych (według czarnych) to nie czas wrócić do domu ? do Afryki ? do swoich dziadkow i pradziadkow ? myśle ze Trump by im nawet transport zapewnił darmowy ; ))

KomornikSądowy

2023-03-30, 17:03
Gównoskórzy, jak oni mnie wk***iają.

johny69947

2023-03-30, 17:30
Love_is_Love napisał/a:

Tak k***a, ale jak BIAŁA chytra baba z Radomia, cały stół opie**oliła to już zapomnieliście?



Właśnie ta sytuacja z Radomia przyszła mi do głowy :D Polacy zagranicą też zabierają ile mogą, ale nikt tego nie nagrywa ;) Rumuni, Anglicy i Murzyni nie są wyjątkiem. W każdym narodzie są tacy, co uważają, że im się to należy

cezar910426

2023-03-30, 17:43
Wyrok w imieniu RP: rozstrzelać

matej47

2023-03-30, 18:05
Love_is_Love napisał/a:

Tak k***a, ale jak BIAŁA chytra baba z Radomia, cały stół opie**oliła to już zapomnieliście?


Niestety, to Polacy.

to...........10

2023-03-30, 18:35
Co za chciwość! To coś jak to społeczeństwo, które oddało swój kraj złodziejom za 500. Przypomnijcie mi, w jakim kraju to było? Coś na P... Pols...., no jakoś tak.

Siriuz

2023-03-30, 18:55
johny69947 napisał/a:

W każdym narodzie są tacy, co uważają, że im się to należy



Najgorzej, że część z nich zasiada w zarządach spółek skarbu państwa...

Pentoser

2023-03-30, 19:20
To oni wreszcie sa czarni wysocy i szybko biegaja bo polowali w domie na rozne zwierzata i bylo tam cieplo czy po to zeby krasc maja dlugie lapy sp***alac szybko, skakac przez plot i w nocy zeby ich nie bylo widac?

trytodie

2023-03-30, 19:21
Json napisał/a:

Niestety murzyny były i będą murzynami smoluchami. Idioci w tym głównie lewaki będą dalej ich bronić i lizać dupy, nie mówię ze wszyscy czarni są źli ale tych dobrych jest tylko 0.001%



I w dodatku te 0,001% o których piszesz jest martwe

silwerbalk

2023-03-30, 20:16
Właśnie dla tego socjalizm nie działa bo większość towaru zaj***li ludzie którzy nie potrzebują pomocy a ci co potrzebują nie dostali nic .....

kosioraldo

2023-03-30, 20:27
Aż się nóż w kieszeni otwiera jak widzi się te brudne mordy, jak można porównać Polaków do jakichś brudasów

Szkubaniec

2023-03-30, 20:47
Love_is_Love napisał/a:

Tak k***a, ale jak BIAŁA chytra baba z Radomia, cały stół opie**oliła to już zapomnieliście?



Ty zdegenerowany cwe*u. Nawet babę z Torunia zrozumiem bo za komuny za takie 3 cytryny 30 pal by musiała objebac. Choć mam swoje zdanie, to raczej staram się być neutralny w kontaktach z ludźm, i z wieloma nacjami miałem już do czynienia pracując w międzynarodowej firmie. Ale jest jedną której się nie da zdzierżyć. Nie ma innej rasy która by była tak leniwa, pazerna i roszczeniowa jak negroidalna. Oni są tak pazerni że w ch*ju mają swoich pobratymców którzy z dzidami latają po dziś dzień i będą póki nikt ich nie wyekstrrminuje.

vladok

2023-03-30, 22:21
U nas na wsi fundacja wystawiła tzw. lodówkę - jadłodzielnię. Motto mówi, że chodzi o to żeby nie marnować żarcia i oddawać tam zamiast do kosza. Lodówkę regularnie zerują 2 babiszony z sąsiednich kamienic - BIAŁE, ale dusze majo czarne. Chudziutkie takie, ciągle nie mogą się najeść.

abadon

2023-03-30, 22:36
Ta na końcu w białych spodniach fajnie dupcią kręci.