18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksmisja

kydeM • 2015-02-20, 17:37
Komornik wraz z Policją chce usunąć dłużnika z apartamentu :)


ko...........qq

2015-02-20, 22:55
Mi tez typ wisi 20000, siedzi w anglii ale wysyla po 60 funtow co miesiac na swoje polskie konto i jest git. Oczywiscie wg komornika :)

Najlepszy_na_świecie

2015-02-20, 23:08
okrutnyCham napisał/a:

mam nadzieję, że ten sęp j***ny komornik dostał kulkę :szydera:



Widać, że sam jesteś dłużnikiem, albo mama Cię utrzymuje. Piękne mamy społeczeństwo, gdzie powodem do dumy jest nie oddanie komuś pieniędzy i radość z przechytrzenia komornika. Czekam z niecierpliwością, kiedy polecicie na bruk, to nauczycie się, że pieniądze się zwraca. A jak się nie ma, to się zapieprza do roboty, a nie pożycza nieroby.

Nieosiągalny

2015-02-20, 23:52
@up
To się nie pożycza jak się nie umie samemu później odzyskać, a tym bardziej niepewnej osobie.....

FighterMan

2015-02-21, 00:30
Moja Mama jest komornikiem, czuje sie z tym zajebiście i uważam że to piękny zawód bo można czasem upie**olić jakiegoś śmiecia a innym razem nieco pomóc komuś kto tej pomocy potrzebuje. Skończył mi sie papier więc czekam na hejt ;)

kydeM

2015-02-21, 10:11
kokosiqqq napisał/a:

Mi tez typ wisi 20000, siedzi w anglii ale wysyla po 60 funtow co miesiac na swoje polskie konto i jest git. Oczywiscie wg komornika :)



20 tysięcy chyba k***a GROSZY :D

Markiewicz

2015-02-21, 10:13
Nie rozumiem tej j***nej mentalności, nie oddawania długów i społecznego przyzwolenia na to. Pomijajać pomyłki komorników którzy powinni stracić pracę. To co w tym dziwnego że ktoś chce odzyskać swoją kasę? Bo jak przedawnione to nie trzeba oddawać lub windykator do mnie dzwoni. W takim wypadku bardzo chętnie pożyczę kasę od każdego kto tak uważa i poczekam aż dług się przedawni.

PA...........SM

2015-02-22, 23:26
Komornik to najgorsze ścierwo!!! Gorsze nawet od pedofila mordercy!!!