18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekranizacja starego żartu

nurgle • 2014-10-30, 23:27

Historyjkę każdy pewnie zna, ale nawet fajnie się ogląda

Stajan

2014-10-31, 12:44
@wku11
@michallodz

To jest dowcip jełopy!!! DOWCIP. Kapiszi? Nawet w tytule macie to wyszczególnione. W dodatku znany na całym świecie. Więc nie pie**olcie o braku kreatywności i innych duperelach, bo jak mieli to niby do cholery inaczej przedstawić? To nie jest powieść Mickiewicza gdzie jakiś wątek się wytnie jakiś fragment pominie. Czytając ten kawał pierwszy raz zanim jeszcze ktokolwiek pomyślał o jego ekranizacji przed oczami przelatywały mi takie same scenki więc o co ból dupy?

Luqas95

2014-10-31, 13:21
młoda , mała fajna by się nią orało jak zetorem pole

Autystyczny_Klaun

2014-10-31, 13:23
Naprawdę nikt nie zauważył, że ta biała powiedziała do swojej czarnej (nisko w hierarchii nigga-nigger-the niggest) koleżaneczki

"TY MAŁPO" ?

:D Za ten tekst piwo :D

mi...........dz

2014-10-31, 14:18
burn1878 napisał/a:

michallodz

Nazywasz ich spedalonymi typkami bo nie dostrzegłeś w oczach żadnego z nich znajomego,pustego płodowo-alkoholowego spojrzenia,które widujesz w lustrze?
Czy może dlatego,że podczas scen kręconych z dziewczynami chciałbyś znaleźć się na miejscu któregoś z nich? Onanistyczny wzorze męskości.





No stary rozgryzłeś mnie! Całe moje życie to pustka, picie na umór i walenie konia.
A i jeszcze dwa razy w tygodniu walę twoją starą ;)


Manipulator napisał/a:


zgasiłeś śmiecia




Taki stary a bezpodstawnie nazywa kogoś śmieciem, nieładnie ty stary, zboczony, spedalony pedale. Miłośniku męskich dziurek! Zgiń przepadnij! Nie napiszę żebyś poszedł pobiegać bo dostanę ostrzeżenie bo sadistic to jest portal tolerancji i miłości.




A tak na serio tępe ch*je stwierdzam fakt, że koleś z filmu jest spedalony. I gdyby był prawdziwym pedałem to ch*j mu w dupę. Ale on się spedalił dla dupy rozumiesz?! Jak bardzo trzeba siebie nie szanować i nienawidzić żeby się zmieniać dla r*chania?
A z resztą nie będę z wami dyskutował wy niedoj***ne małpy.
Idźcie się r*chać w dupę z murzynami i arabami.
A tak na serio serio po prostu lubię hejtować. Żyję w PL i mam prawo a wręcz patriotyczny obowiązek być zgorzkniałym ch*jem!

SharpSe

2014-10-31, 23:14
Weź idz stąd gdzieś indziej być pedałem. Przypomina mnie to kasia i tomek do ktorego mnie byla zmuszała

Novik

2014-11-01, 00:57
już widziałem takie same tylko zza granicy :d widze nikt nie ma swojego pomysłu