18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekipa remontowa w akcji

darayavahus • 2020-04-02, 10:40
Materiał prawie własny, nigdzie nie emitowany. Naćpani "Irysi" stwierdzili, że tamtejszym cyganom przyda się remanent. W tle krzyki zmywarek. Akcja miała miejsce w Irlandzkim Waterford. Nie przewijać.




arturek_w

2020-04-02, 10:48
Widocznie im się należało, tylko kałdi szkoda bo takie ładne czerwone

Sajlenthill

2020-04-02, 10:50
Czekałem aż zaczną napie**alac w swoje auto.

dennissliwa

2020-04-02, 10:52
Niby biali a zachowują się jak czarni...

luja27

2020-04-02, 11:23
Cyganskie gowno

35i

2020-04-02, 12:56
darayavahus napisał/a:

Materiał prawie własny, nigdzie nie emitowany. Naćpani "Irysi" stwierdzili, że tamtejszym cyganom przyda się remanent. W tle krzyki zmywarek. Akcja miała miejsce w Irlandzkim Waterford. Nie przewijać.







Remont. Jakby im zęby liczyli, to można by było zakwalifikować pod remanent.

darayavahus

2020-04-02, 13:08
35i napisał/a:

Remont. Jakby im zęby liczyli, to można by było zakwalifikować pod remanent.



Przyznaje się do błędu.

Mgmacius

2020-04-02, 15:36
Irysi? Irlandczycy, okazuj ludziom trochę szacunku. Zwłaszcza temu narodowi

Tr...........ty

2020-04-02, 16:35
A u nas cyganie się panoszą jakby byli u siebie, robią Polaków w ch*ja i okradają, a prawdziwi patrioci i obrońcy narodu koksy, kibole i dresy siedzą cicho albo jeszcze im pomagają

szaman1991

2020-04-02, 16:40
Mgmacius napisał/a:

Irysi? Irlandczycy, okazuj ludziom trochę szacunku. Zwłaszcza temu narodowi



przez przypadek ci dałem piwo. Mieszkam w tym kraju i nikomu nie przeszkadza kiedy nazywa się ich Irysi. Z reguły mówi się na nich Irole, a ci na filmiku to jestem więcej niż pewien, że to irlandzkie dżipsy, oni mają wyj***ne bo są ich całe rodziny, po 5 braci i sióstr i wszyscy zawsze idą za sobą w ogień. Ruszysz jednego dżipsa to zaraz przyleci cała rodzinka i masz przej***ne jak na filmiku. To taki odpowiednik polskich sebixów

KomandoKofi

2020-04-02, 17:07
Mgmacius napisał/a:

Irysi? Irlandczycy, okazuj ludziom trochę szacunku. Zwłaszcza temu narodowi



Az sie zalogowalem zeby Ci odpisac. Mialem przez dwa tygodnie "przyjemnosc" mieszkania w Waterford, okreslenie irysi i tak nie jest obrazliwe. Ze zwyklymi Irlandczykami to gowno nie ma nic wspolnego, zwykly wynik 10 generacji kazirodztwa

Isakpm

2020-04-02, 17:29
arturek_w napisał/a:

Widocznie im się należało, tylko kałdi szkoda bo takie ładne czerwone



A nie mondeło?

Roast

2020-04-02, 19:40
Tzw profilaktyka tak rzadko u nas stosowana

Mgmacius

2020-04-02, 20:25
KomandoKofi napisał/a:

Az sie zalogowalem zeby Ci odpisac. Mialem przez dwa tygodnie "przyjemnosc" mieszkania w Waterford, okreslenie irysi i tak nie jest obrazliwe. Ze zwyklymi Irlandczykami to gowno nie ma nic wspolnego, zwykly wynik 10 generacji kazirodztwa




Ja wiem doskonale co to są trawelersi, ale do cholery nie nazywajmy tego gowna Irlandczykami. Irlandczycy w większości to wspaniali ludzie, mieszkam tu ponad piec lat teraz. Trawelersi sami się wydzielili z tego narodu, nienawidzi ich tu każdy. KAŻDY. Ale właśnie o to chodzi - żaden Irlandczyk nie nazwie trawelersa Irlandczykiem. Dla nich szczególnie to jest gatunek podczłowieka. Mamy z nimi w robocie do czynienia każdego dnia i nawet manager jak coś odjebiesz udaje ze nie widzi. A jak się przypie**oli ze byłeś taki czy siaki wobec klienta to mówisz, ze to był fekin traveler i jest wszystko cacy.

Czajnik

2020-04-03, 00:57
Nie przewijałem, zobaczyłem wszystko a tam ch*ja sie wydarzyło...