18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ehhhh... ułamki sekund od tragedii

~Velture • 2023-10-17, 16:57
Cytat:

Para azjatycko-amerykańskich mieszkańców Waszyngtonu zamyka swoje drzwi na milisekundy, zanim plugawa małpa z bronią zdąży wejść do środka i ich zabić.




mesjans

2023-10-17, 17:24
Zauważam elementy inteligencji, widzi obiektyw kamery wie że go nagrywa to ją niszczy, co prawda nagrania nie niszczy ale jakieś delikatne objawy inteligencji są.

sberek38

2023-10-17, 18:00
Piwko dla laski za opanowanie paniki i naprawdę błyskawicze zatrzaśniecie drzwi

dupppppp

2023-10-17, 18:07
mesjans napisał/a:

Zauważam elementy inteligencji, widzi obiektyw kamery wie że go nagrywa to ją niszczy, co prawda nagrania nie niszczy ale jakieś delikatne objawy inteligencji są.



Nie ukrywam, u Ciebie też widzę delikatne objawy inteligencji, bo wiesz, że obiektyw nagrywa i zapisuje nagranie, co prawda nie wiesz, że jest to urządzenie firmy Ring (ale mogłoby by być też innej firmy) i w czasie rzeczywistym zapisuje nagranie na AWSie, dlatego też pewnie nagranie na końcu się urywa, bo dzwonek do drzwi stracił zasięg i przestał przesyłać film.

mesjans

2023-10-17, 18:13
dupppppp napisał/a:

Nie ukrywam, u Ciebie też widzę delikatne objawy inteligencji, bo wiesz, że obiektyw nagrywa i zapisuje nagranie, co prawda nie wiesz, że jest to urządzenie firmy Ring (ale mogłoby by być też innej firmy) i w czasie rzeczywistym zapisuje nagranie na AWSie, dlatego też pewnie nagranie na końcu się urywa, bo dzwonek do drzwi stracił zasięg i przestał przesyłać film.



I co z tego skoro tytuł mówi że do tragedii nie doszło więc zniszczył i dał dyla. Więc akcja niszczenia nie miała żadnego sensu.

~Velture

2023-10-17, 18:31
dupppppp napisał/a:

Nie ukrywam, u Ciebie też widzę delikatne objawy inteligencji, bo wiesz, że obiektyw nagrywa i zapisuje nagranie, co prawda nie wiesz, że jest to urządzenie firmy Ring (ale mogłoby by być też innej firmy) i w czasie rzeczywistym zapisuje nagranie na AWSie, dlatego też pewnie nagranie na końcu się urywa, bo dzwonek do drzwi stracił zasięg i przestał przesyłać film.



Co ty pie**olisz do niego?

No...........95

2023-10-17, 20:33
~VeIture napisał/a:

Co ty pie**olisz do niego?



A ciebie rodzice nie nauczyli kultury i szacunku wobec drugiego człowieka?

mesjans

2023-10-17, 21:01
Nomads95 napisał/a:

A ciebie rodzice nie nauczyli kultury i szacunku wobec drugiego człowieka?



Tu chodzi o logikę a gość pie**oli o jakiejś firmie Ring i zapisie AWS. Jedyne co agresor osiągnął niszcząc obiektyw kamery to to że dłużej wystąpił na nagraniu i może być przez to mimo zamaskowania łatwiejszy w rozpoznaniu. Film oryginalnie mógł mieć dużo lepszą jakość niż to co widzimy i gdyby dał dyla po tym jak zobaczył kamerkę a zobaczył ją będąc za tymi wstępnymi drzwiami gdzie był wtedy dosyć rozmazany mógł pokazać mniej dowodów a on pokazał przez to np. swoją broń jak i facjatę od przodu, zgadza się zamaskowaną ale gdy stał w drzwiach nie było jej widać w ogóle.

Rak.Odbytu

2023-10-18, 00:46
Nomads95 napisał/a:

A ciebie rodzice nie nauczyli kultury i szacunku wobec drugiego człowieka?


Człowieku, wiesz co to za portal? "Kultury i szacunku", ja pie**olę! :-D

mesjans napisał/a:

Tu chodzi o logikę a gość pie**oli o jakiejś firmie Ring i zapisie AWS...


Tak zupełnie off topic: Ciekawe, ilu osobom na tym portalu, oprócz mnie, AWS kojarzy się z czymś innym niż Amazon Web Services?
To chyba już starość.

mesjans

2023-10-18, 16:25
erutlev napisał/a:


Tak zupełnie off topic: Ciekawe, ilu osobom na tym portalu, oprócz mnie, AWS kojarzy się z czymś innym niż Amazon Web Services?
To chyba już starość.



Starość? Mi AWS kojarzy się z ugrupowaniem związanym z Solidarnością "Akcja Wyborcza Solidarność" założonym w 1996r.

Rak.Odbytu

2023-10-19, 18:45
mesjans napisał/a:

Starość? Mi AWS kojarzy się z ugrupowaniem związanym z Solidarnością "Akcja Wyborcza Solidarność" założonym w 1996r.


No to jesteś tak stary jak ja, albo nawet starszy.