18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Egzotyczny inżynier mechanik

GeorgeHarvey1 • 2023-04-04, 20:30

Nanosi poprawki do konstrukcji autobusu. Hiszpania

turor

2023-04-04, 20:32
Szacun, znają się na wszystkim :D

Heliar

2023-04-04, 20:37
20 białasów się patrzy i sra w gacie.

PsikutaBezS

2023-04-04, 21:03
Biały - czyli pracujący i płacący podatki zapłaci za naprawę. A murzyna przeproszą - coś tam się zawsze znajdzie...

nowynick

2023-04-04, 21:07
kiedyś jechałem z kumplami i kierowca nie zatrzymał się na przystanku na żądaniep ełnym emerytów. Potem czekał na pętli i przyjechał kolejny autobus pełen agresywnych emerytów, którzy zaczęli się wyrzywać na kierowcy i i jego pojeździe. Nie mam pojęcia na ch*j my tam jechaliśmy, bo byliśmy upaleni gorzej niż Nirvana po koncercie, ale widok narzędzi z działek jakie poszły wtedy w ruch wywołał u mnie taki paniczny śmiech, że mało się nie udusiłem...

Bul_od_bytu

2023-04-04, 21:14
nowynick napisał/a:

kiedyś jechałem z kumplami i kierowca nie zatrzymał się na przystanku na żądaniep ełnym emerytów. Potem czekał na pętli i przyjechał kolejny autobus pełen agresywnych emerytów, którzy zaczęli się wyrzywać na kierowcy i i jego pojeździe. Nie mam pojęcia na ch*j my tam jechaliśmy, bo byliśmy upaleni gorzej niż Nirvana po koncercie, ale widok narzędzi z działek jakie poszły wtedy w ruch wywołał u mnie taki paniczny śmiech, że mało się nie udusiłem...



Brzmi jak powrót z działki na Paluchu. Autobus do cywilizacji jeździł co 40 minut więc jak ci sp***olił to czekaj prawie godzinę albo wal z buta kilka kilometrów :D Nie dziwne, że dziadki się wk***iły :D

Toperson1

2023-04-04, 21:15
Ja wiem.
Peugeota 206 chce wyklepać :lol:

wojtas09999

2023-04-04, 21:29
Gdyby był ktoś uzbrojony w okolicy to pewnie dostał by kilka kulek :lol:

sirmlcs

2023-04-04, 21:32
Czemu nie można do nich strzelać jak do szkodników?

to...........10

2023-04-04, 21:41
wojtas09999 napisał/a:

Gdyby był ktoś uzbrojony w okolicy to pewnie dostał by kilka kulek



Baju, baju. Raczej to on zamiast kamulca użyłby AR15.

Budrys2000

2023-04-04, 22:19
sirmlcs napisał/a:

Czemu nie można do nich strzelać jak do szkodników?



Bo to nieoceniony wkład w rozwój cywilizacyjny nowoczesnej Europy, otwartej na ogromny potencjał intelektualny i bogactwo kulturowe, którymi obdarowują nas czarnoskórzy bracia.

Majomir

2023-04-05, 01:04
Mówiono o tym jak były mistrzostwa w RPA tam są całe plemiona które atakowały autobusy nie rozumiejąc z czym mają do czynienia

nowynick

2023-04-05, 08:50
Bul_od_bytu napisał/a:

Brzmi jak powrót z działki na Paluchu. Autobus do cywilizacji jeździł co 40 minut więc jak ci sp***olił to czekaj prawie godzinę albo wal z buta kilka kilometrów Nie dziwne, że dziadki się wk***iły



haha pozdro dla Zioma z Raszyna :piwo: akcja była w 124 ;)

gargamelna102

2023-04-05, 14:09
ma fach w rękach , prawdziwy szklarz blacharz i lakiernik autobusowy !!!!!

Policeman

2023-04-05, 14:42
Wiecie co, nie wyrokuję w tej kwestii bo transport miejski wk***iał mnie przez całe moje młodzieńcze i wczesno-dorosłe życie. Miałem przystanek na żądanie i wiele razy k***a śmieć kierowca nie stanął, mimo, że machałem jak poj***ny. Pal licho w lato, jak no trudno, spóźniłem się gdzieś 20-30 minut, ale w zimę gdy pizgało, a ten pewnie jak zawsze spóźniony wyjechał z zajezdni i miał w dupie stawanie dla jednego pasażera. Bywało, że np. spóźniłem się na egzamin na uczelni albo inne ważne życiowo sprawy, szczególnie, że korelacja autobus - pociąg wychodziła średnio i co z tego, jak kolejny autobus był za 20 minut, jak pociąg akurat za kolejne 25-30 minut. Raz się wk***iłem i podałem numer autobusu i godzinę i chciałem złożyć skargę, osrali mnie i obszczali ciepłym moczem