18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Egzekucja

cuurniprime • 2021-08-13, 00:51
Facet morduje zięcia który pobił jego córkę i dwójkę jego krewnych.



Jak było to mnie spalcie...

Tagor

2021-08-13, 10:17
saintv napisał/a:

Tak serio, rodzina jest najważniejsza... jeśli facet swoją żonę traktuje jak śmiecia, lub worek treningowy? dobrze zrobił, czy zgodnie z prawem? mam to w dupie tak jak pedofili bym kastrował i wsadzał na dożywocie i przywrócił karę śmierci, ale to są moje poglądy.
Rozumiem odciąć się od toksycznej rodziny lub zerwać kontakty z dalszą rodzina, ale swoją żonę obić... matkę swojego dziecka, jaką k***ą trzeba być, i jak jeszcze na trzeźwo zrobi to już ręce opadają.
Szkoda że nie można było mu donację zrobić by więcej kul kupił.



...a ja to widze tak:
Gość wrócił do domu po 12h pracy w hucie, po nocce, z planem zabrania dzieci i żony na na obiad, do wesołego miasteczka i na spacer po czym po powrocie do domu zrobienia kolacji zanim straci przytomność ze zmęczenia ...a tym czasem po otwarciu drzwi zastał żonę z dwoma czarnymi batami w zadzie. Dalszy ciąg zdarzeń oczywisty.
Kto Panie saintv ma rację? Pytam bo oczywiście wiesz najlepiej i najlepiej idzie Ci wyciąganie wniosków z przelatującej właśnie obok chmury :)

cz...........ek

2021-08-13, 12:53
intermag napisał/a:

Się mogę założyć ze najbardziej darla jape córka, ponieważ łobuz kocha najmocniej


A jednak się myliła, bo jak się okazało, "łobuz kona najgłośniej", czyli przy akompaniamencie wystrzałów z pistoletu :lol:

v_valdi

2021-08-13, 13:07
kiedyś jak byłem w pudle w USA i przyjechałem do nowego obozu podszedł do mnie gość, przedstawił się i powiedział, że jest tam 18 lat już i jeszcze tylko 2
Dodał, że zabił gościa.
Nie wiedząc za bardzo co powiedzieć, rzuciłem tylko : skoro zasłużył..
On dodał : zgwałcił moją córkę

Paganini

2021-08-13, 13:34
Muszę sobie zapisać filmik i pokazywać chłopakom moich córek

Muszę sobie zapisać filmik i pokazywać chłopakom moich córek

JolkiPolkiPL

2021-08-13, 14:34
"Jak było to mnie spalcie..."
Czy ty myślisz że ja nie mam co robić ? Nie będę cię szukał człowieku żeby spełnić twoje fantazje .