18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Egzekucja

karolcba • 2012-08-24, 13:52
Złapali trzech przestępców i skazano ich na karę śmierci. Wchodzi pierwszy do celi egzekucji i pytają go:
- Jak chcesz umrzeć?
- Może krzesełko?
- Ok.
Siada na krzesełku, podłączają go i się okazuje, że jest zepsute.
- No, masz szczęście. Skoro krzesełko zepsute, jesteś wolny.
Tamten wychodzi i mówi do następnego w kolejce:
- Krzesełko zepsute.
Tamten wchodzi, wybiera krzesełko i go wypuszczają. Wychodząc mówi do ostatniego więźnia:
- Krzesełko zepsute.
Tamten wchodzi. Pytają go, jaką chce wybrać śmierć. On na to:
- No, krzesełko zepsute... To może rozstrzelanie?

BongMan

2012-08-24, 15:05
Pewien przewodnik w Górach Skalistych w USA miał bardzo złą sławę. Co zabierał jakąś grupę turystów na wyprawę, zawsze ktoś ginął. W końcu zainteresowała się tym policja. W śledztwie wyszło na jaw, ze zły przewodnik jest patologicznym morderca. Sąd orzekł karę śmierci. W dniu wykonania wyroku posadzono go na krześle elektrycznym, włączono prąd, ale po dziesięciu minutach okazało się, ze delikwent wciąż żyje i z tajemniczym uśmiechem stwierdza:
- Przecież wszyscy wiedzą, że jestem złym przewodnikiem.

bo...........ę

2012-08-24, 17:22
k***a BongMan ty to pewnie znasz wszystkie kawały na świecie, nawet te jeszcze nie wymyślone :P

toka

2012-08-24, 17:25
BongMan ja chce być twoim kumplem, wychodzić z tobą na piwo i cały dzień słuchać kawałów :)
One są co prawda bardzo głupie ale mi się podobają i to nawet bardzo ;]

nuker92

2012-08-24, 17:40
no no BongMan, tym razem Ci się udało
teraz będzie kolejne pół roku sucharów

Szoqn

2012-08-24, 17:48
O co chodzi, koleś wrzuca suchara a pod nim Bongman dodaje żart, każdy gada o żarcie Bongmana...

wiesiors4

2012-08-24, 18:09
Szoqn napisał/a:

O co chodzi, koleś wrzuca suchara a pod nim Bongman dodaje żart, każdy gada o żarcie Bongmana...


Bo na fejm trzeba sobie zasłużyć :-P

Sase

2012-08-24, 18:11
Najpierw wszyscy jeździli po nim a teraz chcą wychodzić na piwa?

Dalione

2012-08-24, 18:12
Bo to takie lizodupy sadisticowe, najpierw pener teraz bongman, jeszcze kiedyś link.. Zobaczymy kogo wybiorą za pół roku :P

Ingles

2012-08-24, 18:20
@Dalione Dalione

le...........ce

2012-08-24, 18:24
Ja nie wrzucałem na niego nigdy :) Chociaż niekiedy to były prawdziwe suchary ;)
A piwa to mógł bym się z nim napić. Toż k***a pozytywny człowiek przynajmniej, nie było by zamułki :D
Ale ch*j siedźcie i smęćcie dalej pajace :D

Nutaharion

2012-08-24, 18:35
toka napisał/a:

BongMan ja chce być twoim kumplem, wychodzić z tobą na piwo i cały dzień słuchać kawałów :)
One są co prawda bardzo głupie ale mi się podobają i to nawet bardzo ;]



Kto z Was w tym związku będzie robił za kobietę?

karol57

2012-08-24, 21:35
To ja zarzucę podobnym sucharkiem:

Katolik, prawnik i inżynier pojechali na wycieczkę. Ostro się napili i następnego dnia budzą się w celi. Okazuje się, że popełnili masowe morderstwa i zostali skazani na śmierć na krześle elektrycznym. Wszyscy uważają, że są niewinni i nie mogliby dopuścić się tak strasznych czynów. Pierwszego sadzają katolika:
- Jakieś ostatnie słowo przed śmiercią?
- Jestem katolikiem i wierzę, że Bóg mnie uratuje.
Włączają - nic. Uznali to za cud i wypuścili go. Następnie posadzili prawnika. To samo pytanie:
- Jestem prawnikiem i wierzę w sprawiedliwość. Sądzę, że to uchroni mnie od śmierci.
Włączają - znowu nic. Uznali, że koleś jest niewinny i go wypuścili. Ostatniego posadzili inżyniera. Standardowe już pytanie i:
- Panowie, jestem inżynierem i to krzesło nie zadziała dopóki nie złączycie tamtych dwóch kabelków.

bo...........ę

2012-08-24, 22:43

Ktoś tu chyba już testuje więzienny internet :P