18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Egzekucja na drodze

Macx83wwww • 2020-09-27, 11:33
Z użyciem noży i siekiery



:psycho:

lm65

2020-09-27, 11:43
Jaki napad?? Przecież to egzekucja :)

Macx83wwww

2020-09-27, 11:45
lm65 napisał/a:

Jaki napad?? Przecież to egzekucja



Wiem, nie mogłem napisać, bo by mi wyj***li ...

Halman

2020-09-27, 11:47
Macx83wwww napisał/a:

Wiem, nie mogłem napisać, bo by mi wyj***li ...


co ty pie**olisz? napisałeś słowo egzekucja i ci je wyj***li? nie wiem co bierzesz ale... :amused:

Macx83wwww

2020-09-27, 11:52
Halman napisał/a:

co ty pie**olisz? napisałeś słowo egzekucja i ci je wyj***li? nie wiem co bierzesz ale...



Nie chciałem ryzykować za dużo filmików już mi usunęli...

AN...........or

2020-09-27, 11:53
gaz do dechy i j***ć tych motośmieci przed toba

~Angel

2020-09-27, 12:58
Macx83wwww napisał/a:

Nie chciałem ryzykować za dużo filmików już mi usunęli...



No z pewnością za słowo egzekucja :facepalm:

Tu przykład twojego tematu który poleciał.
Murzynka przyłapana na kradzieży w sklepie a ty tagujesz w taki sposób:



Kolejny temat -tym razem na głównej - bójka w restauracji/barze a ty otagowałeś:



Tu masz instrukcje zakładania tematów:
https://www.sadistic.pl/instrakszynjak-poprawnie-zakladac-tematy-vt445823.htm

Tu instrukcję tagowania tematów którą zresztą otrzymałeś kilkukrotnie jako powód usunięcia twojego tematu:
http://www.sadistic.pl/instrakszyn-jak-poprawnie-tagowac-tematy-vt46622.htm#343032

Macx83wwww

2020-09-27, 14:03
[quote="Angel"] ,,No z pewnością za słowo egzekucja''

Przecież na główną nie powinno się dawać niczego bezpośrednio związanego ze śmiercią , dlatego początkowo nie użyłem tego słowa.

~Angel

2020-09-27, 14:15
Macx83wwww napisał/a:

Przecież na główną nie powinno się dawać niczego bezpośrednio związanego ze śmiercią , dlatego początkowo nie użyłem tego słowa.



Kto ci takich głupot naopowiadał?

Do poczekalni/na główną nie wrzucamy materiałów zawierających nagość - widoczne strefy intymne w tym cycki - flaków, wypadków gdzie widać rozbebeszone zwłoki krew . brutalne egzekucje itp. - czyli w skrócie zakazane jest to wszystko co zawiera flaki, krew, znęcanie się nad zwierzętami itd.

ellsworth

2020-09-27, 19:13
~Angel napisał/a:

Kto ci takich głupot naopowiadał?
Do poczekalni/na główną nie wrzucamy materiałów zawierających nagość - widoczne strefy intymne w tym cycki - flaków, wypadków gdzie widać rozbebeszone zwłoki krew . brutalne egzekucje itp. - czyli w skrócie zakazane jest to wszystko co zawiera flaki, krew, znęcanie się nad zwierzętami itd.



Serio?? Można rzucić jak robią z człowieka poduszeczkę do szpilek, ale cycka czy penisa nie, bo co? Taka pruderia? Co za popie**olona obłuda! Ludzkie ciało jest gorszące, czy ch*j (nomen omen) wie co, ale brutalne morderstwo to sam miód. :ks_homer: :cycki:

~Angel

2020-09-27, 19:18
ellsworth napisał/a:

Serio?? Można rzucić jak robią z człowieka poduszeczkę do szpilek, ale cycka czy penisa nie, bo co? Taka pruderia? Co za popie**olona obłuda! Ludzkie ciało jest gorszące, czy ch*j (nomen omen) wie co, ale brutalne morderstwo to sam miód.



Bo zabrania tego prawo RP.

Od tego jest dział HARD dostępny dla osób zarejestrowanych którzy podając swoją datę urodzin potwierdzają pełnoletność więc jesteśmy kryci.

Każda strona działająca w PL tak działa nawet YT przy wielu filmikach z lekką erotyką konieczna jest weryfikacja wieku po przez zalogowanie więc nie wiem co w tym dziwnego. Wrzuć cycki albo ch*ja na FB to zobaczysz jak długo nacieszysz się swoim postem :lol:

waka91ajmw

2020-09-27, 19:59
Zaciukali jak Cezara.

TłustyManat

2020-09-27, 20:09
Angel napisał/a:

[...] - bójka w restauracji/barze a ty otagowałeś:


#plemiona

Nawet śmiechłem, jak dla mnie było git! ;-)

Macx83wwww

2020-09-27, 22:47
TłustyManat napisał/a:

#plemiona
Nawet śmiechłem, jak dla mnie było git!



Bo zatytułowałęm walki plemienne czy coś tego typu dlatego :D