18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pa...........or

2012-11-13, 22:15
Się czepiacie, dziad w dziadowozie (renault) jechał 20 i jeszcze pewnie się zatrzymał przed pustym rondem, więc go laseczka w elce wyj***ła "na anglika". Zuch dziewczyna, jeśli umie gotować to warto sprawdzić czy się dobrze puka.

podgor5

2012-11-13, 22:17
duże trudne rondo, też bym nie zdał na takim

gaming809

2012-11-13, 22:18
L'ki egzaminujące są czerwone ;) , a on sie uczy ( jakiś tępy uczeń)

Damain

2012-11-13, 22:21
veli napisał/a:

Na fotce wygląda to prosto jak kuktas, natomiast w realu to rondo jest zupełnie jak normalny pas dojazdowy, przy którym nie wiadomo jaki dekiel i w jakim celu postawił wysepkę.



Dokładnie tak to wygląda. Przy czym jadąc tym niższym pasem, nie widzisz nikogo wyżej, bo jest taka różnica wysokości i na rondo wjeżdzasz na oślep :D

pietrzyk

2012-11-13, 22:31
gaming809 napisał/a:

L'ki egzaminujące są czerwone , a on sie uczy ( jakiś tępy uczeń)




To jest stare zdjęcie gdzie własnie dokładnie na takich yariskach zdawało sie egzamin, teraz bodajże jest suzuki swift

Chaos_Inc

2012-11-13, 22:35
Też mi się wydaje, że to nie jest egzamin, bo tak jak ktoś wspomniał o Warszawie, tak samo w Lublinie w WORDzie - L'ki z WORDu mają niebieską podłużną nalepkę z napisem 'EGZAMIN' na bagażniku, bodajże pod klamką od bagażnika // swoją drogą, na przybliżeniu zdjęcia, na przednich drzwiach widać jakby była tam jakaś inna naklejka z napisami, jak na L'kach ze szkół jazdy.

Nie mówię, że jestem pewny, może w Chełmie L'ki są inne - tak samo jak w różnych województwach bywają rózne samochody :)

Co do sytuacji, był kiedyś taki program na TVN, 'Nauka jazdy' czy coś na którym była taka pusta blondyna, która odj***łą to samo co [prawdopodobnie] pani tutaj - na rondzie w lewo, to w lewo...na ch*j drążyć temat ? :D

GrochTNT

2012-11-13, 22:38
gaming809 napisał/a:

L'ki egzaminujące są czerwone ;) , a on sie uczy ( jakiś tępy uczeń)



- po czym rozpoznasz czy L`ka to egzamin?
+ po kolorze auta.
:homer:

w Chełmie, yaris`ki były srebrne, numerek na lewym boku auta.
I nie wiem jak nie można zauważyć napisu pod L :samobojstwo:

tommy30

2012-11-13, 23:15
na rondzie w lewo :D

-Audrey

2012-11-13, 23:16
Czy egzamin, czy nie, to nieważne raczej, jak się nie zna przepisów (albo chociaż znaków) to nawet na jazdach trzeba znać podstawy, a nie puszczać kretynów na drogę żeby wyzabijali innych albo narobili szkód. Instruktor walnie hamulcem, ale jak taki skręci "na rondzie w lewo" to już po ptokach, tylko zamieszanie i większe nerwy. Doświadczeni kierowcy (niektórzy) jeżdżą jak powaleni, a co dopiero taki, co na L jeździ i do tego nie zna podstaw. Uroki teorii i praktyki jednocześnie, lub czystej głupoty.

lwRazor

2012-11-13, 23:16
Faktycznie jest napis pod L. Pewnie jej przypsióła jechała to podbiła do niej na pogaduchy face to face :D

Sorg

2012-11-13, 23:36
A może napie**ala na wstecznym?

Re...........an

2012-11-13, 23:47
To byłoby możliwe, gdyby nie było znaku, że jest ruch kołowy na rondzie :P

Vendal

2012-11-14, 00:14
Będę_go_zjadł napisał/a:

po 30 godzinach kursu i godzinach nauki teorii, nie wiedzieć jakie przepisy obowiązują na rondzie :homer: k***a rozumiem stres itd., ale to już przesada



Znam typke co ze stresu na górce wsteczny włączyła...cyba myslała, że "R" to skrót od "RAKIETA I DO PRZODU!"

pi73rmaster

2012-11-14, 00:16
E tam, jaracie się jakby takie rzeczy się nie zdarzały. Z pół roku temu jechałem ze starszą znajomą, co jeździ regularnie od 6 lat i właśnie walnęła takie coś. Co prawda potem przez tydzień nie miała życia w towarzystwie, ale takie rzeczy się zdarzają xD

gandzik

2012-11-14, 00:30
z prawej strony moja wspaniała uczelnia...