18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Egzamin gimnazjalny

Nietakjaktrzeba • 2013-08-05, 16:48
Scena z egzaminu gimnazjalnego, fragment nieśmiertelnego serialu Chłopaki z Baraków.




"Jakaś fajna robota bez świadectwa z gimnazjum ?" :idzwch*j:


Ezoteryk

2013-08-05, 16:58
Ten typek w okularach najlepszy ;D

hejcior

2013-08-05, 17:18
Zazwyczaj lektor psuje mi przyjemność z oglądania jakiegokolwiek filmu/serialu w języku angielskim, ale ten szczególny, z Trailer Park Boys, wk***ia mnie niemiłosiernie... dramat jak bardzo można obrzydzić komuś serial.

Współczuję szczerze wszystkim, którzy nie szprychają po angielsku i są zmuszeni słuchać bzdur, które wylewają się z ust lektora.

ListonoszPat

2013-08-05, 18:24
Za Chłopaków z Baraków chłodne piwko

liana

2013-08-05, 19:17
"Chłopaki z baraków" to kultowy serial.A lektor akurat w tym wypadku ,wypada lepiej od oryginału.

Doomik

2013-08-05, 19:21
kręcą film!

bdogieros

2013-08-05, 20:44
chłopaki z baraków :D wiem, że trailer park :d ale ricky i cyrus zawsze piwko :D

hejcior

2013-08-05, 22:46
liana napisał/a:

"Chłopaki z baraków" to kultowy serial.A lektor akurat w tym wypadku ,wypada lepiej od oryginału.



Hah! No to teraz doj***łeś do pieca. Skoro taka jest twoja opinia, to jestem przekonany, że nich*ja nie rozumiesz co oni mówią. Czyli jeżeli w ogóle coś angielski znasz, to w stopniu podeszwy od kapcia. To, że lektor (w przeciwieństwie do telewizji publicznej/państwowej) używa słowa "k***a", nie znaczy, że tłumaczenie jest super, extra. Chociaż wiem, że takim wymoczkom jak ty, może to imponować i są cali spoceni, że oglądają serial z "mocnym językiem". Sądząc po wieku jaki wpisałeś, przypuszczam, że nie masz jeszcze nawet włosów na jajkach więc zamilcz.

Nietakjaktrzeba

2013-08-05, 23:14
Szczerze mówiąc, moim zdaniem, akurat w przypadku Trailer Park Boys'ów <spolszone w sposób wyborny>, lektor wypada akurat całkiem dobrze.

Stehlen

2013-08-05, 23:22
Nie hejtujcie, ale to serial na faktach?;p

RHminus

2013-08-05, 23:34
Serial zajebisty, teraz prezentuje większość typów (i kobiet tutaj) którzy piszą teksty typu "co robi przeciętny użytkownik sadistica".... k***a, gdzie dawny sadistic ze spoko ludźmi z dystansem.....


a sry. lato jest, gimnazjum ma wakacje ;>

Nietakjaktrzeba

2013-08-05, 23:34
@Stehlen

Niee, to się profesjonalnie nazywa paradokument, czyli jak sama nazwa wskazuje - coś co tylko ma wyglądać na opart na faktach film/serial dokumentalny.

RHminus

2013-08-05, 23:55
Cytat:

Nie hejtujcie, ale to serial na faktach?;p



Cytat:

Niee, to się profesjonalnie nazywa paradokument, czyli jak sama nazwa wskazuje - coś co tylko ma wyglądać na opart na faktach film/serial dokumentalny.



Wiesz, mam wrażenie że Stehlen, z tym pytaniem żartował.