18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Egipcjanin pobity w Kielcach

paparapa • 2013-07-29, 21:11
'W niedzielę nad ranem Egipcjanin podbiegł do strażników miejskich patrolujących Rynek w Kielcach. Mężczyzna został pobity, napastnicy zniszczyli także jego samochód.
- Poturbowany chłopak powiedział, że trzech mężczyzn napadło go na ulicy Bodzentyńskiej, pobili go a teraz demolują jego samochód. Strażacy pobiegli tam i zobaczyli trzech napastników. Jeden z nich trzymał w ręku cegłę, rzucił nią w tył auta i stłukł szybę. Na widok strażników sprawcy zaczęli uciekać, ale zostali złapani, skuci i przekazani policji. Jeden z nich krzyczał, że nienawidzi czarnych i może iść nawet siedzieć za ich pobicie - informuje Wojciech Bafia, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Kielcach.

Napastnicy jednak nie odpowiedzą za rasizm. - O postępowaniu dotyczącym rasizmu moglibyśmy mówić wtedy, gdyby obraźliwe słowa o nienawiści do czarnych padły pod adresem Egipcjanina, a tak nie było. Napastnik powiedział je w rozmowie ze strażnikiem miejskim a to nie może być podciągnięte pod paragraf dotyczący rasizmu. Sprawcy odpowiedzą prawdopodobnie tylko za uszkodzenie samochodu i do tego się przyznali. U poszkodowanego nie stwierdzono obrażeń ciała, więc nie było pobicia. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że czyn miał charakter typowo chuligański, ale czynności wyjaśniające jeszcze trwają – mówi Grzegorz Dudek z Biura Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. – Niewykluczone, że materiał zostanie przesłany do prokuratury w celu ostatecznej oceny.

Sprawcy mieli 25, 29 i 37 lat, wszyscy byli nietrzeźwi.'


link do źródła - http://www.mmkielce.eu/artykul/egipcjanin-pobity-w-kielcach

Egipcjanina mi szkoda, ale jestem pewien że wszelkie muslimy na długo w tym mieście nie zawitają ;)

Lopez

2013-07-29, 21:31
widzę że komendant też rasita, ładnie sie chłopakom upiekło, no i bardzo dobrze, niech wypie**ala. :D

Radysh

2013-07-29, 21:35
To się nazywa profilaktyka!

jacekmatys

2013-07-29, 22:18
Po raz kolejny wstyd mi wielki przez strażników miejskich zadany...

GhostScarface

2013-07-29, 23:26
jestem z Kielc i powinien sie cieszyć że kosały nie wyłapał ,.

Bad_Motherfucker

2013-07-29, 23:46
Tak to k***a jest jak debile biorą życie zbyt serio...

dumad

2013-07-29, 23:52
Może to glupie ale wg mnie każdy obywatel powinien wywalać cudzoziemców, którzy są bez wizy, pracujący na czarno, którzy przyjeżdżają do nie swojego kraju i robią co im się podoba...
Państwo takim zapewnia mieszkania a normalny obywatel, rodowity patriota nie ma tak dobrze i mieszka na ulicy. Chore to jest w ch*j
skojarzylo mi się z filmem ACAB - All Cops Are Bastards
polecam. akcja toczy się na nienawiści do ciapatych i innych cudzoziemców. próbują ich wykopać z kraju

!Timon

2013-07-30, 01:27
@dumad

Parafrazując jeden skecz z netu: jeśli przyjeżdża cudzoziemiec nieznający dobrze języka i nie mający wielu znajomych a zabiera Twoją pracę to... najlepiej wyjedźcie razem bo jesteś gówno warty.

bialyjelen2

2013-07-30, 11:50
nie Egipcjanin, tylko Arab. Egipcjanie wyginęli już dawno temu

Nihilista

2013-07-30, 14:21
paparapa napisał/a:

'W niedzielę nad ranem Egipcjanin podbiegł do strażników miejskich (..)
Strażacy pobiegli tam i (..)


Też na strażników "strażacy" mówię, żeby się za bardzo potrzebni nie czuli :)

KANIBAL22

2013-07-30, 14:31
@GhostScarface tez jestem z Kielc i nie zesraj sie z tymi kosami

Quireth

2013-07-30, 14:42
Kielce będą ostatnim bastionem Europy :D

Mathek

2013-07-30, 14:45
"Sprawcy mieli 25, 29 i 37 lat, wszyscy byli nietrzeźwi." - boże, j***ne debile.