18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efekty specjalnie, czyli jak nas robią w trąbę w kinie

bartula • 2011-04-02, 18:24
Wiem, że mało sadystyczne ale warto zobaczyć jak oni to robią.


bartula

2011-04-03, 10:37
@up :homer: no i na co te twoje wypociny? trochę dystansu do całego świata nabierz bo idąc twoim tokiem myślenia to można stać się zajebistym nudziarzem, bo wszystko jest takie oczywiste... chyba, że lubisz siedzieć przed telewizorem i zamiast oglądać film to sobie gadasz "haha greenscreen", "haha dubler", "haha widać kawałek linki", "haha w jednej scenie była rozbita szyba a w drugiej nie".
Pozdrawiam ;-)

Isoar

2011-04-03, 11:48
cysiox napisał/a:




ABT dancer Sarah Lane served as a "dance double" for Portman in the film. [31] In a March 3 blog entry for Dance Magazine, editor-in-chief Wendy Perron asked: "Do people really believe that it takes only one year to make a ballerina? We know that Natalie Portman studied ballet as a kid and had a year of intensive training for the film, but that doesn’t add up to being a ballerina. However, it seems that many people believe that Portman did her own dancing in Black Swan." [32][33] This led to responses from Benjamin Millepied and Aronofsky, who both defended Portman as well as a response from Lane on the subject.[34][35][36]


Umiesz ciulu po angielsku?



A ty sp***alaj spać.


To jeszcze tu trochę.
http://film.onet.pl/wiadomosci/oscarowy-taniec-natalie-portman-wielkim-oszustwem,1,4226159,wiadomosc.html

Jak widać przyznali się, że dublerka była, tak więc h*jas712 wypie**alaj, skoro mówię że sucz to sucz.



Śmiechłem po twoim "zajebistym" poście, dlatego poszukałem trochę i okazało się że faktycznie masz racje co do tego, że aktorkę zastępowała dublerka ale jak byś też trochę poszukał przeczytał byś że
Cytat:

... montażysta wszystko policzył. W filmie jest w sumie 139 tanecznych ujęć. Natalie występuje w 111 z nich. W 28 mamy dublerkę Sarah Lane. Jeśli wszystko zliczymy wychodzi, że Natalie Porman jest w 80% scen" - powiedział Aronofsky.



http://film.interia.pl/news/aronofsky-w-obronie-portman,1616881

80% scen to chyba nie mało dla aktorki która, rzekomo nie potrafi tańczyć ??
A tak z innej beczki to np Keanu Reeves'a w matrixie też zastępował dubler i jakoś mu nikt tym dupy nie suszył bo to normalne w Hollywoodzie

.:...........:.

2011-04-03, 11:49
Up.
Ciekawe ile razy jeszcze zmienisz tego posta.

Isoar

2011-04-03, 11:50
Kurde 3 albo 4 razy go posyłałem bo za każdym razem mi się przeglądarka sypała ;/ sry

hedd

2011-04-03, 12:24
cysiox napisał/a:

Co mnie wk***ia, to to, że ta szucz w głównej roli tez zebrała nagrody i wzbogaciła znacznie swoje konto, jak to zajebiście i szybko nauczyła sie tańczyć, podobno w ciągu roku obj***ła cały balet.
Niestey z tego co widzę tutaj i czytałem wcześniej to rzeczyiście poszli po bandzie. Portman zgarnia nagrody, wszyscy się jarają tym filmem i zapie**alają wszystkim. Niestety ch*ja umie, ch*ja tańczy, ma dublerkę albo gości przy kompie i kilku browarach, którzy robią film. I to jest hit? Ja pie**ole...



Zazdrość przez ciebie przemawia czy takim zajebistym krytykiem filmowym jesteś? Christopher Reeve latać nie potrafił, więc idąc za twoim tokiem rozumowania, nie powinien grać Supermana? O reżyserstwie i grze aktorskiej gówno wiesz, więc stul dziub i siedź cicho.

Ja...........to

2011-04-14, 10:24
lohan napisał/a:



widze, ze nie kryjesz sie ze swoim pedofilstwem...



W Leonie była legalna według Polskiego prawa więc Fuck off !
:D