18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efektowny start Audi Quattro S1

MichaU • 2013-06-12, 23:13
Jest moc. Akcja od 0:16.

WizarD90

2013-06-13, 02:28
orzech1991 napisał/a:

WizarD90@ wydaje mi się że koleś mógł to lepiej przejechać, ciekawe czy też tak myśli..

Powiem Ci tak, przejazd nie powala a to z tego względu, że to auto jest tak zeszperowane, że się w ogóle nie prowadzi jak się wpatrzysz to zobaczysz jak mu ten samochód na zakrętach "pluje przodem" - kierownice ma prawie całkiem skręconą na zakręcie a auto po lekkim łuku jedzie. A i tak robi genialne czasy bo on nie jeździ w rajdach tylko w wyścigach, a np. na GSMP (Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski) na Limanowej jedzie się samą mocą samochodu, oponami - generalnie dobrze przygotowanym samochodem, mniej umiejętnościami. Ale i tak Beres ma jaja ze stali i w cholerę umiejętności bo ja w tak nie prowadzący się samochód z taką ogromną mocą bym nie wsiadł i nie zapie**alał bym tak.

wesyl

2013-06-13, 09:54
WizarD90 napisał/a:

hoho :) Józek Beres dobry zapie**alacz jest! :) Polecam ten onboard, gość wie co się robi z kółkiem.



Ja tam tylko studiowałem informatykę ale niech utwardzi sobie poduszkę pod skrzynia biegów bo jak daje w p*zdę to cały silnik wygina. Ale koleś popie**alacz jest.

diecry

2013-06-13, 12:41
Czekam na komentarz maxvolumePL, bo pewnie objeżdżał takie Audi jak Colin staremu po torbie pływał.

dawid1992

2013-06-13, 16:33
W tym aucie to ja byłem to ja tak z kumplami zapie**alam normalnie jezdze ferrari ale jakos tak na chwile sie na audi przesiadlem

wesyl

2013-06-13, 18:02
dawid1992 napisał/a:

W tym aucie to ja byłem to ja tak z kumplami zapie**alam normalnie jezdze ferrari ale jakos tak na chwile sie na audi przesiadlem



kylo3000

2013-06-13, 18:43
Czy to Colin Mc Rae?Nie. Czy to Carlos Sainz? Nie. To MaxVolume...

ten_tego

2013-06-13, 22:45
Widziałem to autko oraz kierowcę na GSMP w Załużu i stwierdzam: Filmik, mimo ze miażdży to i tak h*j - na żywo trzęsie Twoimi jelitami będąc już kilometr od ciebie. Jak jest tuż obok na pełnej pi*dzie to "nie wiesz co się dzieje kurde" :D

Kropeczkowaty

2013-06-18, 16:54
WizarD90 napisał/a:

hoho :) Józek Beres dobry zapie**alacz jest! :) Polecam ten onboard, gość wie co się robi z kółkiem.



W 35 sec obawiał się, że odleci w górę i nastąpiła redukcja :D