18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efekt użycia pałki teleskopowej na kibicu

push3k • 2010-11-08, 20:22
Za nic na pewno nie dostał. Dwóch do szpitala odwieźli i lechici teraz mają jakieś pretensje.

AL...........ON

2010-11-08, 22:48
Dostał maczetą

push3k

2010-11-08, 22:51
maclaw napisał/a:


Ty chyba k***a nie wiesz kto to jest kibic :-/

Akurat tam spałowani zostali rzekomo bez konkretnego powodu przez ochronę zamówioną na mecz.
http://wiaralecha.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=683:owiadczenie-stowarzyszenia-wiara-lecha&catid=17:informacje

A to nie są ani kibole ani też zwykli kibice. To są ultrasi. Pisałem kibic, bo nie spodziewałem się, że ktoś się o to czepi.
Zresztą tu nie chodzi o to kto dostał, a o to, że ktoś w ogóle dostał i jest fajny widok.
talish napisał/a:

byłem na tym meczu w pracy.

Tak, na pewno...

talish

2010-11-08, 23:06
Tak, na pewno to Ty jesteś debilem. W dupie byłeś, gówno widziałeś i ch*jem się przykrywasz.

push3k

2010-11-08, 23:08
talish napisał/a:

Tak, na pewno to Ty jesteś debilem. W dupie byłeś, gówno widziałeś i ch*jem się przykrywasz.

Hoho, jaki dowcipny.
Poziomem mnie przewyższyłeś setki razy.
:idzwch*j:

Mephic

2010-11-08, 23:16
@up no k***a był w pracy, ktoś musi toi toie rozstawiać.

Rh...........ox

2010-11-08, 23:21
Pałki teleskopowe to bardzo zmyślne urządzenia :ok:

krzychu1388

2010-11-08, 23:24
Co on taki zszokowany ?

~Conscribo

2010-11-08, 23:25
że też u mnie na dzielni takie rzeczy muszą się dziać...

kibic to kibic, kibol to kibol. Prawdziwych kibiców to ja widuję w knajpach jak się wydzierają do telebimów oglądając mecze. "prawdziwy kibic na mecze chodzi" ktoś mi za chwilę zarzuci - i pewnie ci z knajp też by poszli sobie z przyjemnością, ale w pubie jest dużo mniejsze ryzyko dostania po ryju od kibola albo omyłkowo od policjanta.


nie napinać się bo warny posypię

kawu1

2010-11-08, 23:36
szkoda że mu tego głupiego ryja nie urwało !

HezroX

2010-11-09, 00:05
Lech od dworca do stadionu nie mial praktycznie zadnej obstawy, jakby chcieli byc chuliganami a nie kibolami (bo slowo kibol zadnego kibica nie hanbi) to by zdarzyli pol miasta rozpie**olic :) Kiedy przyszli na mecz, otworzyli sobie brame, weszli na sektor, caly stadion byl poroztwierany (wszystkie bramki i przejscia). Zapedzili sie az na sektory Ruchy, ale ogarneli sie sami i spokojnie powoli wrocili do sektora gosci (2,5h przed meczem, kibicow Ruchu jeszcze nie bylo na stadionie). A ochrona z piana na mordach wpadla i zaczela napie**alac wszystkich z teleskopowek po lbach tez, gazowac (choc ich dowodca z poziomu murawy tego zabranial).. ochrona idac na Lecha darla sie "jedziemy z nimi".. niektorzy za bardzo szpanowali gazem i kiedy zostal im odebrany nie bylo im tak do smiechu. W koncu caly gaz wypsikali.. na szczescie dla nich na pomoc przyszla armatka wodna. Ochrona SCORPION ochraniajaca rowniez pare innych stadionow na Slasku z agresji znana jest w kibicowskim swiatku. Przekonalem sie tez o tym na wlasnej skorze.

Nie lubie Lecha, ale na szczescie Wiara Lecha, stowarzyszenie kibicow, jest skuteczne i ma za soba prawnikow. Scorpionsi moga dlugo nie pokozaczyc.

POZDRO dla wszechwiedzacych madrali, ktorzy nigdy na meczu nie byli.

push3k

2010-11-09, 01:34
Conscribo napisał/a:

i pewnie ci z knajp też by poszli sobie z przyjemnością, ale w pubie jest dużo mniejsze ryzyko dostania po ryju od kibola albo omyłkowo od policjanta.

No... mam co do tego wątpliwości...
Byłem na wielu meczach, w niższych i wyższych ligach, za granicą i nigdy nie dostałem, a tylko raz widziałem zadymę (derby Rzeszowa z 10 lat temu). Co prawda kogoś wywalali z trybuny ochroniarze, bo coś czy jakieś tam race czy petardy, ale zadymy...
Za to z knajp to co rusz można trafić na kilku agresywnych co się pobija czy będzie zaczepiać.

av...........it

2010-11-09, 02:02
Sie znalezli wojownicy :D idzie na mecz, mysli, ze bedzie fajnie podymic, a potem sie sra bo mu krwi upuscili :D zlamane kundle :D

~Conscribo

2010-11-09, 02:23
z tego dworca to do stadionu z 500m jest :roll: wieelką obstawe trzeba

TedBundy

2010-11-09, 07:54
az mu farba oczami poszla :D

Rh...........ox

2010-11-09, 08:55
HezroX napisał/a:

(bo slowo kibol zadnego kibica nie hanbi)



Hańbi i to bardzo.

push3k napisał/a:

No... mam co do tego wątpliwości...
Byłem na wielu meczach, w niższych i wyższych ligach, za granicą i nigdy nie dostałem, a tylko raz widziałem zadymę (derby Rzeszowa z 10 lat temu). Co prawda kogoś wywalali z trybuny ochroniarze, bo coś czy jakieś tam race czy petardy, ale zadymy...
Za to z knajp to co rusz można trafić na kilku agresywnych co się pobija czy będzie zaczepiać.



Miałeś szczęście, ja trafiłem na zadyme w lidze okręgowej :roll: