18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efekt oszczędzania na tatuażach

Sithios • 2014-01-08, 15:45
Piękne efekty na rączce powstałe w wyniku robienia tatuażu ( jak podejrzewam ) u Zenka za flaszkę w piwnicy. Sam robiłem tatuaż za ponad 400 zł i wiem że lepiej dopłacić niż później mieć coś takiego:






Widać skąd za*bane.

Jak za mało delikatne to na harda. ;)

moskalowy

2014-01-09, 02:46
VanHelsingPL napisał/a:

Ja zawsze powtarzam jak mantrę. Jeśli miałbym sobie zrobić tatuaż to wybulić z kilka tysiaków ale za granicą u kogoś znanego niż w jakichś ch*j wie salonach cebulaczych.



jak połączyłem sobie "Twój obrazek" z Twoją wypowiedzią - wyszedł mi "DŻENDER" -

Sithios

2014-01-09, 03:52
@Masaq

Ja robiłem po znajomości, stąd cena. Jeśli będzie opcja jutro zrobię zdjęcie i wrzucę. ;)

mloncur

2014-01-09, 08:49
Radeghost napisał/a:

To efekt usunięcia tatuażu, nie samego tatuażu.



czyli tatuaż był tego przyczyną może nie bezpośrednią a pośrednią :)

jak ktoś k***a chce se ch*jowy tatuaż zrobić to niech se zrobi z paczki laysów


Sithios napisał/a:

@Masaq

Ja robiłem po znajomości, stąd cena. Jeśli będzie opcja jutro zrobię zdjęcie i wrzucę. ;)




zdjęcie znajomości czy tatuażu?

justineuh

2014-01-09, 12:39
Radeghost, w takim razie ktoś zajebiście usunął tatuaż..

Bobikufel

2014-01-09, 13:06
kura ma wyjebisty tatuaż 3D .... a jeszcze go wyszydzają...
nie dośc że tanio to inni nie oferują takich tatuaży w 3D.... Propsy

Nienioni

2014-01-09, 15:59
mój kosztował ponad 2000zł i jest w styczniowym CKMie :D

masaq

2014-01-09, 17:24
VanHelsingPL napisał/a:

Ja zawsze powtarzam jak mantrę. Jeśli miałbym sobie zrobić tatuaż to wybulić z kilka tysiaków ale za granicą u kogoś znanego niż w jakichś ch*j wie salonach cebulaczych.



skoro myślisz, że w polsce nie ma dobrych dziergaczy to żyj nadal tym przekonaniem i niech niemiec, holender albo amerykanin skasuje cie na 3 000 euro/dolarów i bądź zadowolony ale nie pie**ol takich głupot, że u nas sami cebularze

krzysiek0909

2014-01-09, 21:27
Nie przepadam za tatuażami, ale jak ktoś lubi oszpecać się za pół wypłaty to jego sprawa.