18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ech, życie... Vol. 4

Baronessa • 2023-01-20, 22:07
TikTokowych wynaturzeń ciąg dalszy. Jeszcze bardziej popie**olone. Genetyka to prawdziwa k***a.

Nie ma to jak oszamać coś dobrego


Cud Boży z dalekiego wschodu.


spoiler


Dzidzia trochę urosła


Mamusia z córeczką


Kolejny słodziaczek


Przygotowywanie zupki. Łatwo się poparzyć


Klocki Lego rozwijają umysł. Zobaczcie sami


Takie tam ze znajomą na mieście

katarnoxi

2023-01-22, 09:29
Dla mnie to wszystko straszne i przykro mi za te dzieci, ale nie sposób na to patrzeć i nie pomyśleć o "wzgórza mają oczy" :d

pan_golab

2023-01-23, 09:28
whitetooth napisał/a:

Dokładnie. Swoją drogą darmowa opieka zdrowotna, to też socjal, ale do niewielu główek to dociera.



Do twojej też nie za dużo dociera, przecież ZUS rąbie kasę na potęgę z każdej pensji, a jak musisz iść do lekarza to i tak idziesz prywatnie bo nie będziesz czekać kilku miesięcy na badania.

l4z napisał/a:

Darmowa opieka zdrowotna? Gdzie? Wstawaj zesrałeś się.
Każda osoba płaci ZUS i to nie jest 50 zł tylko np 850zł jak masz właśną działalność.
Wybacz ale za takie pieniądze miesiecznie nie uważam, że nasza "darmowa" opieka zdrowotna jest tego warta.



850? na jakim ty świecie żyjesz? jakby ZUS był 850 złoty to nikt by nie miał z tym problemu

Leatherface

2023-01-23, 09:53
Ten z wokiem jest bardzo pozytywnie wykręcony :-)

Exclip

2023-01-23, 14:59
Geraldinio napisał/a:

Drugi filmik: z całego serca życzę Kaji Godek, by wypchnęła przez cipę coś takiego w porodzie naturalnym i bez znieczulenia.



Nie wystarczy ci ze twoja matka musiała przejść przez coś takiego?

lukasqwert

2023-02-03, 15:18
OdbytBiskupa napisał/a:

Ta ze spuchniętym językiem i połową twarzy oraz ta ze zwisającą wyglądają na nowotwór. Więc zanim skomentujecie, pomyślcie, że i was może dopaść. Inna sprawa, że nieleczone, ale nie wszędzie ludzie mają luksus darmowej opieki zdrowotnej. Polska służba zdrowia może nie jest najlepsza, ale cieszcie się tym co macie bo jak widzicie inni mają gorzej.



co ty pie**olisz. nfz to niedziałające gówno, za które płacimy potężne pieniądze. mamy się cieszyć, że nie żyjemy w kraju 3 świata? co z kretyn skończony xD