18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ech życie... Vol. 3

Baronessa • 2023-01-20, 18:46
Kolejna porcja TikTokowych materiałów zachęcających do zastanowienia się nad swoim życiem...

Robocik demontuje części ciała


Lansik musi być


Zmywareczka


Kiedy wydaje ci się, że gorzej być nie może...


Bądź pewny siebie i dumny z tego, kim jesteś!


Zaawansowany system pielęgnacji warzywa


Czujesz, że masz depresję? Zrób coś z tym!

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-01-20, 22:09
Ta ostatnia to skarb. Mało która zmywarka umyje dokładnie butelkę od środka "ręką".

No dobra nie ostania :mrgreen:

OpenStreetMaps

2023-01-21, 00:23
Baronessa napisał/a:

Wyluzuj ziom, bo ci zwieracze popękają. To są materiały z TikToka. Tam wszystkie filmy są nagrywane pionowo. Trzymasz smartfon pionowo tak samo, jak podczas robienia wielu innych rzeczy na telefonie, oglądasz krótki filmik i scrollujesz palcem następny.
Takie jest założenie tej platformy, a sam pionowy format nagrywania wideo ma sens w wielu przypadkach, np. podczas nagrywania zjeba, który popełnia samobójstwo skacząc z wieżowca, lub w takich przypadkach, jak powyżej...




Jakieś chińskie tłumoki powymyślali te całe tik toki i posiadanie dużego panoramicznego monitora straciło sens. Nigdy nie zaakceptuję tego idiotyzmu. Piwa daję tylko pod filmami na poziomie.


GrubyKleks

2023-01-21, 00:39
trzecia przynajmniej gary umyje, ale reszta?

lacrimal

2023-01-21, 00:52
Akurat o gostku - kadłubku to czytałem, słaba sprawa - spadł na niego wózek widłowy i kwestia była żyć lub nie żyć. Wywalił połę uszkodzonego ciała i teraz jakoś tam żyje.

MichalED

2023-01-21, 00:53
Tak patrząc z dystansu... Więcej w nich chęci życia niż osobach "sprawnych. :-| taki mnie k***a sentymentalizm pie**olnal :-?

korni131

2023-01-21, 02:14
Zastanawia mnie czemu większość takich osób jest z usa , w polsce nigdy nie spotałem nawet 1/4 tych przypadków

0rion

2023-01-21, 02:54
na ch*j tu tyle tego wrzucac. przej***ne maja mozna tylko pozalowac tych ludzi, nie widze w tym nic fascynujacego. :-/

opółnocyuciebie

2023-01-21, 03:23
OpenStreetMaps napisał/a:

Jakieś chińskie tłumoki powymyślali te całe tik toki i posiadanie dużego panoramicznego monitora straciło sens. Nigdy nie zaakceptuję tego idiotyzmu. Piwa daję tylko pod filmami na poziomie.



wystarczy zakupić monitor z funkcją pivot, co nadal nie zmienia faktu, że na tiktoku siedzą same przegrywy

Baronessa napisał/a:

Kolejna porcja TikTokowych materiałów zachęcających do zastanowienia się nad swoim życiem...
Kiedy wydaje ci się, że gorzej być nie może...
Bądź pewny siebie i dumny z tego, kim jesteś!
Czujesz, że masz depresję? Zrób coś z tym!



Coś ty się taka sentymenalna zrobiła? Ciote masz? :smiechzula: :ok***a:

Dokaka

2023-01-21, 05:34
This is Sparta!!!


kubol

2023-01-21, 08:09
Baronessa masz wspanialą rodzine, tylko wszyscy sa jacys dziwni...
:mrgreen:

AbsolutnyBrakKarku

2023-01-21, 10:34
To chyba wkejka dla tych wszystkich niedojebow bez życia co tu się udzielają i wyglądają podobnie jak ci ludzie którym trzeba współczuć.

sonico

2023-01-21, 14:00
uważam każdą osobę posiadającą tiktoka za kretyna

Wiewór

2023-01-21, 14:16
Bedac na miejscu kazdej z tych osob skrócił bym meki swoje i swojej rodziny i po prostu sie odj***ł

Megatrans666

2023-01-21, 16:00
Wiewór napisał/a:

Bedac na miejscu kazdej z tych osob skrócił bym meki swoje i swojej rodziny i po prostu sie odj***ł



A jak byś się odj***ł będę kadłubem? Do okna byś nie sięgnął żeby przez nie wyj***ć

MS7

2023-01-21, 17:56
Czwarty filmik to amerykanin Loren Schauers - najnowszy pacjent, któremu przeprowadzono zabieg hemikorporektomii. Polecam poznać jego historię i odwiedzić kanał na YouTube. Człowiek zaczyna doceniać własne życie.