18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ech, życie... Vol. 2

Baronessa • 2023-01-16, 15:35
TikTok'owy freak show z krajów trzeciego świata.

Przygotowywanie obiadku dla starego


Spacerek po mieście


Wspólna kąpiel ze znajomymi


Mały słodziaczek


Macierzyństwo wspaniała rzecz


Higiena to podstawa


Sexi look

OdbytBiskupa

2023-01-17, 04:49
8marca napisał/a:

Tych chorych ludzi się zapytaj a nie kościoła czy PISdu uwierz mi że 99% z nich i tak chce żyć!


Jesteś pewien, że chcą?

Heliar napisał/a:

Jestem za, pierwszy idziesz do odstrzału
O k***A, czegoś ty się naćpał, lewacką propagandę nosem wciągasz???
Polecam, a później pie**ol głupoty


Widać, żeś młokos, jeszcze mało wiesz o życiu. Dorośniesz to pogadamy.

jkllll485

2023-01-17, 06:27
Pozwolić częściej grzmocić się w rodzinie-macie o to tego efekt.

marcineker

2023-01-17, 06:38
ta w czerwonym to jakaś hybryda z czupakabrą

sadollo246

2023-01-17, 08:27
tak to jest jak się rżnie "kuzynki" i spuszcza do c**y.

Leatherface

2023-01-17, 09:00
Jeden okaz piękniejszy od drugiego.

Tej pierwszej potrzeba kogoś, kto by ją naprostował.

Matt napisał/a:

I teraz powiedzcie ludzie kosciola i pisu czy eutanazja nie powinna byc legalna w takich przypadkach.



Daj dobry przykład i zacznij od siebie ;-)

Szarik

2023-01-17, 09:22
Tam się dymają na potęgę, matka synem, brat z siostrą itp. Kazirodztwo bardzo powszechne, a potem o to takie efekty. Niestety takich ludzi jest tam w ch*j dużo.

Baron Matek

2023-01-17, 10:40
Teoretycznie oba wyjścia (aborcja vs. zakaz aborcji) są złe. Dlaczego? Ponieważ w obu przypadkach dojdzie do sprzeczności "zasady" z ludzką wolą. W przypadku aborcji będą ginąć ludzie, z których niektórzy chcieliby mimo kalectwa żyć, natomiast w przypadku zakazu aborcji będą żyć ludzie, z których część wolałaby umrzeć. Oczywiście to jedna z wielu (delikatnie rzecz ujmując) "kłopotliwych kwestii", która pojawia się w przypadku próby uregulowania nakazem/zakazem tak wrażliwej kwestii. Niestety każdy taki przypadek jest inny i nie da się wrzucić do jednego wora o nazwie "zabić"/ "nie zabijać" wszystkich którzy podpadają pod paragraf. Zauważcie również, że nie mówimy o rzeczy błahej, a o jednej z najwyższych wartości jakie każdy z nas posiada, czyli o swoim własnym życiu.

Nie mogłem dodać w jedym komentarzu, więc ciąg dalszy z powyższego:
Na koniec rozważania jedna ważna informacja: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przykład dla rozjaśnienia: moje babcia kiedy już była staruszką mówiła, że całe życie bała się starości. Zawsze była okazem zdrowia, bardzo aktywnym człowiekiem, wykonała ogrom pracy fizycznej, nie wyobrażała sobie że kiedyś może mieć problemy z chodzeniem, ze wzrokiem, pamięcią, że nie będzie samodzielna. Pod koniec swojego życia mówiła tak: "Nie chciałam dożyć starości, zawsze myślałam że lepiej umrzeć niż być starym dziadem. Teraz jestem starym dziadem: nie chodzę, ledwo mówię, mam problem żeby coś zjeść czy wypić, cały czas mnie coś boli...ale nie chce się iść na tamten świateczek. Może Was jutro jeszcze zobaczę".

CzerstWybut

2023-01-17, 10:43
Matt napisał/a:

I teraz powiedzcie ludzie kosciola i pisu czy eutanazja nie powinna byc legalna w takich przypadkach.



Chyba ci chodzi o aborcje zjebie a nie eutanazje.

Bladow

2023-01-17, 13:13
Ja tam od zawsze jestem za aborcją. 21 wiek, a wy dalej w średniowieczu "eee k***a Bóg dał już duszę, eee ja pie**ole to już życie, abrocja to morderstwo eeee". Masz budżet, lub lubisz żyć w stresie to rodzisz takie dziecko jeżeli akurat ma takie się urodzić. Nie ma siepy, państwo żałuje hajsu, lub poprostu boisz się kto zaopiekuje się gdy Ciebie zabraknie? Ciach abrocja i problem z głowy. Nie musi być to musowe, ale zawsze możesz mieć wybór. Zresztą i tak te spoloczenstwo poj***ne, lepiej nie będzie.

Diablok

2023-01-17, 19:26
Tofik nie wydurniaj się, normalnie idź... :P

Yatusza

2023-01-17, 19:47
Matt napisał/a:

I teraz powiedzcie ludzie kosciola i pisu czy eutanazja nie powinna byc legalna w takich przypadkach.



Z tego co wiem chore płody są usuwane w szpitalu,żeby tak się nie męczyły.tylko Matka musi się zgodzić jak się nie zgodzi to urodzi się Down czy taki potworek własnie.

Oreo

2023-01-17, 20:03
Na pierwszym filmie widać, że mefedron dobrze ją poczesał. Fajnie powyginało

LouisdeFunes

2023-01-17, 20:55
8marca napisał/a:

Tych chorych ludzi się zapytaj a nie kościoła czy PISdu uwierz mi że 99% z nich i tak chce żyć!



to niech sobie k***a żyją ale nie z moich podatków i żadne renty albo Pracujesz albo umierasz

JebacPis100procent

2023-01-18, 03:20
smc napisał/a:

Pewnych rzeczy nie daję rady oglądać...



Ale c**a z ciebie.