18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eastern Europe Style (:

Mehow • 2012-10-11, 14:54
Nasz wersja Gangnam Style'u



Sama prawda ! :)

Ziga

2012-10-11, 21:04
1:32 Tyskie

Mehow

2012-10-11, 21:19
@jacekmatys

HARD jest tam >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Loaloa

2012-10-11, 21:51
Osobnicy pokroju kalosza90 chciałyby, żeby Anglicy nas do końca swiata po dupach całowali za dywizjony. Niestety prawda jest taka, że najechało się luda do Albionu, a wraz z tym ludem przybyła szeroko rozumiana "kultura" tegoż. Nie widzę powodu, dla którego jakiś Anglik miałby sobie nie pociskać z było nie było cech narodowych przybyszy. To nie on stworzył wizytówkę Polaków na emigracji, my sami ją stworzyliśmy, on tylko ją pokazuje.

Cechą charakterystczną polaczków jest strzelanie focha za każdym razem gdy ktoś ośmieli się z nas zażartować czy wytknąć jakąś przywarę. Trochę to zalatuje hiokryzją wziąwszy pod uwagę choćby mnogość rasistowskich żartów na samym sadolu. Dziwi też polityka zagraniczna rządu RP, który histerycznie reaguje za każdym razem, gdy jakiś komik za oceanem opowie "Polish joke" (ostatnio dopie**olili się do kabareciarza na Islandii), a z miną pokerzysty prełyka kolejne dymańsko w dupsztala w wykonaniu administracji Obamy, a wcześniej Busha.

Uwierzcie mi, duma narodowa i poczucie własnej wartości to nie obrażanie sie na każdego, kto nas nie gloryfikuje. Jest mi smutno, gdy reakcja na każdy dowcip o Polakach zawsze przypomina ujadanie ratlerka proszącego się o solidnego kopa.

A teledysk niezły, koleś musi nas znać "z widzenia".

eatmoreketchup

2012-10-11, 22:03
@Loaloa
Wyjąłżeś mi to pan z ust.



Oglądając to zastanawiałem się czy to Polak czy Anglik. Jeśli Anglik, szacunek za akcent, to nie jest wcale takie łatwe jakby się mogło wydawać.

Co do opinii wyspiarzy o Polakach - nie ma co się dziwić, spora część Polaków jadących tam za chlebem to niedouczona, prymitywna hołota, która bez wyjazdu za granicę siedziałaby na ławce przed blokiem lub kroiła babcie na osiedlu.

Qrcio

2012-10-11, 22:11
kalosz90 napisał/a:

Nie znam się na rosyjskim ale wydaje mi się, że w ruskim nie używa się takiego kurvas, mógłby jakiś lingwista to sprostować? Bo jeśli mam rację, to to jawne nabijanie się, mieszanie języka, na siłę pieprzenie akcentu przez jakąś angielską p*zdeczkę, która pije gównianą herbatkę o 5 i jest pedałem, udającym słowianina.

Jako polak lubię wypominać, dlatego jeżeli ta (domniemana) k***a jest anglikiem, to niech sobie przypomni 302 i 303 dywizjon, bez których jeszcze by się k***y odbudowywały.



hoho czlowieku rozj***łes system. Troche dystansu do samego siebie :idzwch*j:

unkylas

2012-10-11, 22:45
Pierwszy gangman który wyłapał ode mnie piwko. :)

JURIJ_77

2012-10-11, 22:46
kalosz90 napisał/a:

Jako polak lubię wypominać, dlatego jeżeli ta (domniemana) k***a jest anglikiem, to niech sobie przypomni 302 i 303 dywizjon, bez których jeszcze by się k***y odbudowywały.



trochę dystansu do siebie :) ma bekę z nas jako imigrantów tak ja my mamy bekę z czarnych w Polsce czy np. cyganów ... ma do tego prawo.

kalosz90 napisał/a:

Nie znam się na rosyjskim ale wydaje mi się, że w ruskim nie używa się takiego kurvas.



nie ma czegoś takiego w języku rosyjskim


Loaloa napisał/a:

Osobnicy pokroju kalosza90 chciałyby, żeby Anglicy nas do końca swiata po dupach całowali za dywizjony. Niestety prawda jest taka, że najechało się luda do Albionu, a wraz z tym ludem przybyła szeroko rozumiana "kultura" tegoż. Nie widzę powodu, dla którego jakiś Anglik miałby sobie nie pociskać z było nie było cech narodowych przybyszy. To nie on stworzył wizytówkę Polaków na emigracji, my sami ją stworzyliśmy, on tylko ją pokazuje.

Cechą charakterystczną polaczków jest strzelanie focha za każdym razem gdy ktoś ośmieli się z nas zażartować czy wytknąć jakąś przywarę. Trochę to zalatuje hiokryzją wziąwszy pod uwagę choćby mnogość rasistowskich żartów na samym sadolu. Dziwi też polityka zagraniczna rządu RP, który histerycznie reaguje za każdym razem, gdy jakiś komik za oceanem opowie "Polish joke" (ostatnio dopie**olili się do kabareciarza na Islandii), a z miną pokerzysty prełyka kolejne dymańsko w dupsztala w wykonaniu administracji Obamy, a wcześniej Busha.

Uwierzcie mi, duma narodowa i poczucie własnej wartości to nie obrażanie sie na każdego, kto nas nie gloryfikuje. Jest mi smutno, gdy reakcja na każdy dowcip o Polakach zawsze przypomina ujadanie ratlerka proszącego się o solidnego kopa.

A teledysk niezły, koleś musi nas znać "z widzenia".




!!!

człowiek_zły

2012-10-11, 23:17
Trochę prawdy w tym jest. Jak zrobiliśmy rozpiździaj w chałupie to następnego dnia sąsiadka mówiła, że przestraszyła się na śmierć. A po tygodniu wyprowadziła się. Miło wspominam wypad na melanż do Anglii. Wszystko można było wytłumaczyć dwoma słowami: "Polish tradition". Śmieszny też był pierwszy dzień w pracy. Tak się nawaliliśmy dzień wcześniej, że gdy wpadł do nas właściciel firmy to nie dał rady nas obudzić. Kocham tolerancyjnych ludzi.

randomjuser

2012-10-12, 00:53
Komentarz pod filmikiem na yt: "Fuckin Polish idiots, they are everywhere"

111pilsudski

2012-10-12, 12:01
1:32 TYSKIE i wiadomo o kim nuta:). Wstyd, ale mam znajomych w UK i wiem jakie ścierwowe życie ich.

erni13

2012-10-12, 12:37
Cytat:

nie ma czegoś takiego w języku rosyjskim


BŁĄD! W Języku Rosyjskim, Serbskim, Słowackim, czy Czeskim słowo k***a występuje, jednak nie tak jak u nas. U nich znaczy to JEDYNIE "dz**ka"

arlecia

2012-10-12, 15:35
Stablo napisał/a:

http://www.youtube.com/user/TheVujanic

Czysta szydera :P Gościu z UK, mimo wszystko mi się podoba.



Mieszka w UK ale pochodzi z Chorwacji ;3

JURIJ_77

2012-10-13, 08:51
erni13 napisał/a:

BŁĄD! W Języku Rosyjskim, Serbskim, Słowackim, czy Czeskim słowo k***a występuje, jednak nie tak jak u nas. U nich znaczy to JEDYNIE "dz**ka"



Fakt Erni, po konsultacji z kolegą-rusycystą muszę przyznać, że istnieje w ich języku takie słowo, oznacza to samo co u nas - z tym, że obecnie już się tego słowa nie używa. A powszechnie przypisywane jako odpowiednik "k***y" rosyjskie słowo "блядь" (bladź) bardziej odpowiada polskiemu słowu "dz**ka".

Oprócz języków które wymieniłeś, to słowo istnieje też w językach: białoruskim, ukraińskim, bułgarskim, macedońskim.

A samo słówko pochodzi od "curva", czyli "krzywa" (np. linia, droga), zakręt (np. drogi). Według tej wersji "k***a" to kobieta-prostytutka, stojąca na zakręcie drogi.

Pozdro

piotrmk

2012-10-13, 11:35
Tak, rzucajcie się że nie jesteśmy we wschodniej Europie...
Jesteśmy w centrum, prawda napinacze? W końcu o tyle będzie bliżej do zachodu prawda?
Tylko taki jest fakt że zachód się z nas naśmiewa.. Dlaczego? Dzięki naszym kochanym politykom, i tym wszystkim którzy reprezentują nasz kraj.

O patriotyzmie zapomniało 99% ludzi, dlaczego? Bo kraj nie potrafi zapewnić normalnego poziomu życia. Ile młodych ludzi musi wypie*dalać na zachód by normalnie zarobić?
"Ktoś" powie że wszyscy na zachodzie to nieudacznicy...
To ludzie którym honor nie pozwala wypruwać sobie flaków za minimum krajowe.
Bardzo dobrze.. jak braknie ludzi do pracy, to ten który zostanie w Polsce będzie miał w czym wybierać. I nie powiedzą "mam 20 ludzi na twoje miejsce"

Rozpisałem się.. bo mnie wkur*ia to, że człowiek po technikum nie może znaleźć pracy, że na chleb trzeba zapier*alać godzinę, a państwu oddać wcześniej 2/3 wypłaty.

Nadal myślicie że jesteśmy w Europie centralnej? Mentalnie jesteśmy wschodem w 100%.