18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzwonek quadem

~McSadol • 2021-06-20, 10:18
Tatarstan, pijana matka , dwie córki i quad. Wynik widoczny na filmie. Zmarła 11 latka, 2,5 roczna w szpitalu .


Ko...........ah

2021-06-21, 00:42
Oj tam kolejne urodzi. Nic się nie stało boże święty...

SlimShady

2021-06-21, 11:41
hdposter napisał/a:

Takie darcie japy mnie denerwuje powinien jej zasadzić kopa w ryj aby zamknęła mordę.... Tak jak ten dżentelmen usypia niewiastę



Zaj***ł bym ci kopa w ryj aż byś skasowal konto.

hdposter

2021-06-21, 13:53
SlimShady napisał/a:

Zaj***ł bym ci kopa w ryj aż byś skasowal konto.



Cieknie ci piana z ryja jak z hydrantu, a jedynie co możesz to zluzować stringi swojego starego.

impressa88

2021-06-21, 20:13
Owlman napisał/a:

Ty to musiałeś mieć przesrane dzieciństwo, w którym przerobiłeś wszystko włącznie z wchodzeniem ci wujka do wanny, wypadnięciem z kocyka, wyjadaniem trutki na szczury itd.itp.



Srać na tego chwasta. Z niego juz i tak pożytku nie będzie

KoniecZartow

2021-06-21, 21:18
Ale się prujecie. Dobrze napisał. Drze tego parcha straszliwie. Też rozj***liście komuś szopę na quadzie?

hdposter

2021-06-22, 00:57
KoniecZartow napisał/a:

Ale się prujecie. Dobrze napisał. Drze tego parcha straszliwie. Też rozj***liście komuś szopę na quadzie?


Widzisz prują dupy bo w życiu gówno widzieli i gówno mogą tylko został im hejt przez internet :mrgreen:

Lucas196

2021-06-22, 22:38
ale wy jesteście twardzi, nic was nie rusza, silna psychika co?

Nic mnie tak bardzo nie obrzydza jak te niby śmieszne komentarze niedzielnych sadolków, spłycających powagę sytuacji, taki hehe czarny humorek, bo szopę rozwalił, bo drze tego ryja ;-) ;-)

marne człowieczki