18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dźwig już jak łuk ale chuj...

Halman • 2023-01-22, 19:16

nikt nie będzie mówił kacapowi co ma robić...

Juzwa

2023-01-22, 19:27
Co oni chcieli zrobić, całe piętro zapie**olić?!

~McSadol

2023-01-22, 19:35
No i nowej stacji kosmicznej nie będzie .. :lol:

Halman

2023-01-22, 20:28
Juzwa napisał/a:

Co oni chcieli zrobić, całe piętro zapie**olić?!


czy zapie**olić to nie wiem ale wg opisu cały poziom, piętro podnosili żeby było szybciej...

Maniecky

2023-01-22, 20:35
Jak Ruscy atakowali Ukre w lutym i wszyscy byli osrani co to bedzie, ze druga armia swiata wjedzie za tydzien do Polski itp.....ja tylko myslalem o setkach takich filmikow jak ten....gdzie Ruscy pokazuja jakimi sa memowymi blaznami, jaki maja tam burdel i notoryczny problem z logistyka, infrastruktura i innymi ruskami (najwiecej napie**alanek to od nich wlasnie). Czulem ze predzej zobaczymy nowe smieszne memy o ruskich czolgach niz ruskie czolgi....

Nikt_nie

2023-01-22, 20:49
No jasne że będę, cieszę się że się zgadzamy, niech się k***y słuchają :)

Rider098

2023-01-22, 21:10
Weźcie się nauczcie z interpunkcją pisać bo czasem aż boli czytać i to nie że się przypie**alam ale to już za często się zdarza.

shoe5maker

2023-01-22, 21:57
Halman napisał/a:

czy zapie**olić to nie wiem ale wg opisu cały poziom, piętro podnosili żeby było szybciej...



Jakby miało to pójść do odzysku, przecież to i tak na złom by poszło.

Mzimu

2023-01-22, 22:13
Maniecky napisał/a:

Jak Ruscy atakowali Ukre w lutym i wszyscy byli osrani co to bedzie, ze druga armia swiata wjedzie za tydzien do Polski itp.....ja tylko myslalem o setkach takich filmikow jak ten....gdzie Ruscy pokazuja jakimi sa memowymi blaznami, jaki maja tam burdel i notoryczny problem z logistyka, infrastruktura i innymi ruskami (najwiecej napie**alanek to od nich wlasnie). Czulem ze predzej zobaczymy nowe smieszne memy o ruskich czolgach niz ruskie czolgi....



Podcasz II W Ś sie ogarnęli i Hitlerowi kota pogonili pod Kurskiem aż doszli do Berlina. Te mongoły potrafią się spiąć, wiec bym się tak od razu nie cieszył.

smc

2023-01-22, 22:15
Gdyby nie uderzył o ramię dźwigu podnoszonym elementem, nic by się nie stało. Jestem operatorem od 25 lat i coś o tym wiem.

Maniecky

2023-01-22, 22:57
Mzimu napisał/a:

Podcasz II W Ś sie ogarnęli i Hitlerowi kota pogonili pod Kurskiem aż doszli do Berlina. Te mongoły potrafią się spiąć, wiec bym się tak od razu nie cieszył.



Nie cytuj mnie, ale z tego co wiem, Ruscy gowno by zrobili gdyby nie pomoc Amerkanow w sprzecie, zywnosci i surowacach...teraz im nikt nie pomoze poza paroma gownostanami....

Robertuss

2023-01-22, 23:00
smc napisał/a:

Gdyby nie uderzył o ramię dźwigu podnoszonym elementem, nic by się nie stało. Jestem operatorem od 25 lat i coś o tym wiem.



Tak ci się tylko wydaje z twojego punktu widzenia.. operator łopaty a operator dźwigu to duża różnica.

Siriuz

2023-01-22, 23:10
Maniecky napisał/a:

Jak Ruscy atakowali Ukre w lutym i wszyscy byli osrani co to bedzie, ze druga armia swiata wjedzie za tydzien do Polski itp.....ja tylko myslalem o setkach takich filmikow jak ten....gdzie Ruscy pokazuja jakimi sa memowymi blaznami, jaki maja tam burdel i notoryczny problem z logistyka, infrastruktura i innymi ruskami (najwiecej napie**alanek to od nich wlasnie). Czulem ze predzej zobaczymy nowe smieszne memy o ruskich czolgach niz ruskie czolgi....



Uwielbiam takie rurki, które tak mędrkują kiedy innym coś nie wychodzi, a sami gówno zrobią bo maja dwie lewe ręce

Maniecky

2023-01-22, 23:28
Siriuz napisał/a:

Uwielbiam takie rurki, które tak mędrkują kiedy innym coś nie wychodzi, a sami gówno zrobią bo maja dwie lewe ręce




Ale ty k***a glupi jestes. Kojarze cie po glupocie z innych sytuacji.

lysymisio6969

2023-01-22, 23:50
smc napisał/a:

Gdyby nie uderzył o ramię dźwigu podnoszonym elementem, nic by się nie stało. Jestem operatorem od 25 lat i coś o tym wiem.



fakt, widać, że na wytężeniu urządzenie pracuje i wystarczyła drobna nieciągłość na wysięgniku, żeby w pzidu wszystko poszło..

to ile żurawi w ten sposób wywróciłaś?