18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szczypak

2013-05-16, 21:44
Nie wiem jak sie cytuje bo jestem zbyt zmeczonym ulomem zeby sie dowiedziec, ale powiem tyle odnosnie komenta co ma najwiecej piw:

1) Niewiedza o tym, ze jest jakas akcja na youtube raczej nie swiadczy o ignorancji ani o byciu matolem
2) Nie wiem jak wam, ale mi raczej trudno by było ruszyc mozgiem i sie domyslec z tego filmiku, ze taka akcja istnieje. Nie mowie, ze to niemozliwe, ale raczej trudne

ps Mam polskie znaki, tylko nie wiem gdzie

je...........ę

2013-05-16, 22:00
elvis02 napisał/a:

Jakbyście k***a wszyscy nie byli takimi ignorantami to byście wiedzieli o co w filmiku chodzi. Jest to akcja na rzecz chorych dzieci matoły. Mnóstwo jutuberów zrobiło ostatnio takie filmiki.
Ruszcie mózgami, potem komentujcie.




co ma ignorancja do 'wiedzenia o co chodzi w tym filmiku"

bo ja k***a siedzę całe dnie na dupie i przeglądam i analizuję yt, taa jasne tak samo jak przeglądam kwejka i joemonster :]

nie mówię,że filmik nie jest interesujący tylko że nie musisz nazywac ludzi ignorantami bo nie są przegrańcami życiowymi co siedzą w domu jak ty i przeglądają całe dnie yt.

gówniaczek

2013-05-16, 22:03
elvis02 napisał/a:

Jakbyście k***a wszyscy nie byli takimi ignorantami to byście wiedzieli o co w filmiku chodzi. Jest to akcja na rzecz chorych dzieci matoły. Mnóstwo jutuberów zrobiło ostatnio takie filmiki.
Ruszcie mózgami, potem komentujcie.


Zamilcz parobie i wróć na kwejka, bo zawędrowałeś za daleko i nie wiesz na jakim portalu się znajdujesz. Wyprosiłbym Cię inaczej, ale regulamin mi zabrania.


@topic
mistrz tagowania. A później pod każdym tematem wpie**alacie "szukałem, ale nie znalazłem".

Templariusz Mariusz

2013-05-16, 22:16
To nie jest żadna akcja dla dzieci, usiłują po prostu poprawić sobie imidż, hieny j***ne. Dzieci nie mają z tym nic wspólnego.

JH...........DS

2013-05-16, 22:17
elvis02 napisał/a:

Jakbyście k***a wszyscy nie byli takimi ignorantami to byście wiedzieli o co w filmiku chodzi. Jest to akcja na rzecz chorych dzieci matoły. Mnóstwo jutuberów zrobiło ostatnio takie filmiki.
Ruszcie mózgami, potem komentujcie.


jestem wzruszony twoją wypowiedzią 

elvis02

2013-05-16, 22:18
Dwa, trzy razy up. Nie trzeba być super hiper inteligentny ani z kwejka żeby obejrzeć filmik do końca, zobaczyć ostatnie napisy, wygooglować j***ną stronę musicforlife i przeczytać k***a opis, skoro już zachciało się niektórym komentować. No ale widocznie jak się nie ma czego dopie**olić to najlepiej (cytuję) " odnosnie komenta co ma najwiecej piw".
Tak swoją drogą 6 wyrazów, w tym 3 błędy, gratuluje.

gówniaczek

2013-05-16, 22:32
@up
no nie trzeba, ale jesteś na tyle tępym parobem, że nie potrafisz zrozumieć idei tego portalu. ch*j nas interesują głuche dzieci, nie po to oglądamy je porozrywane na hardzie, żeby piwa stawiać za coś takiego. A więc wróć na tego kwejka, proszę Cię.

Mwahahah, no to żeś z tymi piwami dopie**olił teraz.

boogeyman

2013-05-16, 22:50
Electronic Voice Phenomena :)

elvis02

2013-05-16, 22:59
Mam nadzieje że już Ci przeszedł ból dupy, odejdź w pokoju dobra duszo.

ilovepain

2013-05-16, 23:21
elvis02 napisał/a:

Jakbyście k***a wszyscy nie byli takimi ignorantami to byście wiedzieli o co w filmiku chodzi. Jest to akcja na rzecz chorych dzieci matoły. Mnóstwo jutuberów zrobiło ostatnio takie filmiki.
Ruszcie mózgami, potem komentujcie.



Chciałem ci jakąś reprymende przyj***ć ale widzę że inni zrobili to za mnie.
:plzdie:

Boldek

2013-05-16, 23:25
W tym filmie nie ma dźwięku, a ja głupi podgłaśniam