18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwne brazylijskie zapasy

phrontch • 2020-12-14, 23:42
Paulo Henrique de Jesus Machado został uduszony przez trzy kobiety w Teixeira de Freitas w stanie Bahia. Ofiara przyszła do swojej byłej, 23-letniej Joicy dos Santos Nunes, aby zobaczyć się ze swoim 8-letnim dzieckiem. Była postanowiła zmobilizować przebywające u niej w mieszkaniu koleżanki, aby pomogły jej pozbyć się intruza, który zaczął kobietom grozić nożem. Gdy Paulo został obezwładniony przez laski, nagle zaczął przepraszać, i chciał uciec z mieszkania, natomiast laski powiedziały, że ma zaczekać na przyjazd policji. Koleżanki Joicy to 18-letnia Milla Jhene Oliveira da Silva oraz Andressa de Oliveira, lat 24




Kepeszek

2020-12-15, 09:38
ŁEEŁEEE Panie władzo my nie wiedziały, że łun nie zyje. My proste dz**ki, co prosta dz**ka może wiedzieć o anatomii?

Nikt_nie

2020-12-15, 11:07
1. Gzie ta śmierć?

2. Mógł je zacząć macać po tyłkach i łapać za cyce hebr, z tego co widzę to wszystko w miarę dorodne :) , raz dwa by go puściły xD a kto wie może i by się spodobało każdej ze stron xD

TRQPL

2020-12-15, 11:46
Ładnie, równo położone fugi. Jak dla siebie a nie jako tako ale za to drogo.

razak

2020-12-15, 18:28
Nikt_nie napisał/a:

1. Gzie ta śmierć?
2. Mógł je zacząć macać po tyłkach i łapać za cyce hebr, z tego co widzę to wszystko w miarę dorodne , raz dwa by go puściły xD a kto wie może i by się spodobało każdej ze stron xD



zmień sobie nick na " nigdy nie r*chałem i nigdy nie por*cham "

silas78

2020-12-15, 19:25
dziecko filmowało ?

phrontch

2020-12-15, 19:41
tAk, według źródła 8-letnie dziecko filmowało

Justynka99

2020-12-15, 20:13
Jak groził nożem, to jest unieszkodliwionym napastnikiem, a nie ofiarą.

KebabRemover

2020-12-15, 20:37
Nikt_nie napisał/a:

1. Gzie ta śmierć?
2. Mógł je zacząć macać po tyłkach i łapać za cyce hebr, z tego co widzę to wszystko w miarę dorodne , raz dwa by go puściły xD a kto wie może i by się spodobało każdej ze stron xD



jakie k***a dorodne? zwykłe świnie, bydło, trzoda CHLEWNA
jak świnie w ciałach o kształcie człowieka i z ludzkim mózgiem i ludzą inteligencją ale to trzoda CHLEWNA.
do chlewu i tarzać się w błocie i wpie**alać kasze z gównem., istne świnie jak patrze na te ich bralizijskie nogi nie widzę nic prócz świnskiej skóry bleh.
świnskie dupska bleh aż żygać się chce na mysl jakby taka usiadła ci na ku*asie. j***ne bydlaki brazylijskie i meksykanskie, latynoskie bydło, nienawidze kurew

z0...........ee

2020-12-15, 20:37
kuźwa jakbym miał się urodzić w Brazylii to bym zara po urodzeniu (dosłownie jakbym tylko wylazł z brzucha) to bym sobie strzelił w łeb

svenio

2020-12-16, 09:35
Ta wydziarana w spodenkach wygląda coolasnie

T3RMINATOR

2020-12-16, 14:09
Czyli ta mamuśka miała 14 lat jak ją zapylił, u nas to pedofilia a u nich to norma.

Nikt_nie

2020-12-16, 17:01
KebabRemover napisał/a:

jakie k***a dorodne? zwykłe świnie, bydło, trzoda CHLEWNA
jak świnie w ciałach o kształcie człowieka i z ludzkim mózgiem i ludzą inteligencją ale to trzoda CHLEWNA.
do chlewu i tarzać się w błocie i wpie**alać kasze z gównem., istne świnie jak patrze na te ich bralizijskie nogi nie widzę nic prócz świnskiej skóry bleh.
świnskie dupska bleh aż żygać się chce na mysl jakby taka usiadła ci na ku*asie. j***ne bydlaki brazylijskie i meksykanskie, latynoskie bydło, nienawidze kurew




Hehehe skisłem w ch*j xD mój Ty mały rasisto :D

Dobra, zgadzam się, zmieniłeś mój światopogląd, obejrzałem to jeszcze raz i potwierdzam.

razak napisał/a:

zmień sobie nick na " nigdy nie r*chałem i nigdy nie por*cham "



Zwieńczeniem sobie nick na:

"Raz w dupę to nie podał"

razak napisał/a:

zmień sobie nick na " nigdy nie r*chałem i nigdy nie por*cham "



Zmień sobie nick na:

"Raz w dupę to nie podał"

razak napisał/a:

zmień sobie nick na " nigdy nie r*chałem i nigdy nie por*cham "



Zmień sobie nick na:

"Raz w dupę to nie pedał"

j***ny słownik******

ZgRyZ

2020-12-16, 22:07
zero szans. on 68kg v trzy dorodne świnie 'a 90kg sztuka... zero szans.