18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwna terapia

Jesse.Pinkman • 2021-10-06, 11:28
Naprawdę nie wiem jak opisać to co tu się odpie**ala. Może znajdzie się jakiś ekspert i wyjaśni nam o co tu chodzi do k***y nędzy?

Mzimu

2021-10-06, 15:40
Byłem przekonany, że ją dziabnie w ten głupi ryj. Jak pytonowi przyszło do głowy jednak wbić kły w cipę, to ja nie wiem.
Zresztą, chyba sam bym tak wolał ;)

Gitta

2021-10-06, 16:15
Obstawiałam że ugryzie ną w twarz a tu takie coś…

piter210

2021-10-06, 16:32
Wygląda jak Kinga Rusin po roku w Sosnowcu :amused:

Annnnnaaa

2021-10-06, 17:17
Gdzie wy tu k***a widzicie kobietę

Silverface

2021-10-06, 17:56
Annnnnaaa napisał/a:

Gdzie wy tu k***a widzicie kobietę



Niby pod bluzką jak się odchyla do tyłu, widać lekko zarysowane dwa wzgórki, ale ch*j wie, może to i facet. Usłyszał gdzieś, od dziada ze starszyzny, że jak cię dziabnie wąż, to i pitkok urośnie taki jak ten wąż.
To gostek wybrał największego dusiciela w okolicy, by też takiego dusiciela mieć. No fakt, jak była by to kobitka, to by chciała by ją w cycki użarł, a nie w c*pkę. :D

du...........ck

2021-10-06, 22:09
janlew napisał/a:

Zabawia p*zde wężem. Ot zoofilia, nic wielkiego. U nas też są takie pojeby, a nawet chyba gorsze. Trzymają psa w salonach, w łóżku nawet, a jak ten wyliże se jaja i dupę, to nadstawiają mu twarz do wylizania.
Powszechne zjawisko, ale w czasach zachodniej mody na pedalstwo, feminizm, tarło z didnusami, kto by zwracał uwagę.
PS. Tak tak ,wiem "wąż czy tam pies czystsze od człowieka, jesteśmy normalni".



Ło panie dałeś mi do myślenia. Już nigdy nie dam mojej psince polizać sobie twarzy. Albo dobra, poczekam, aż jej się cieczka skończy, i wtedy już na pewno...

:lol:

Exclip

2021-10-07, 09:08
A to jest boa.
B waż jest dużo czystszy od człowieka, natomiast pies zje własne gówno.

Black Pitt

2021-10-07, 12:19
Przecież to Kinga Rusin, poj***ne akcje z tvn już ją nie kręcą, szuka czegoś mocniejszego

luxpiotr

2021-10-07, 21:30
Skoro pająki potrafią wywołać wzwód u faceta to może wąż u baby też? :zul: