18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwna odmiana jajecznicy

phrontch • 2019-09-11, 07:59
Kucharz lekko się zdziwił




Misiek_KRK

2019-09-11, 08:18
Panie zobacz Pan jakie świeże te jajeczka. Mentalność ciapatych

Fo...........er

2019-09-11, 08:23
Prędzej byli wk***ieni że ktoś ich oszukał. Dzikusy

ZaSwojePiję

2019-09-11, 12:02
Wyklute i od razu poparzone na patelni. Juz poczuly jak skoncza za pare tygodni.

contracts

2019-09-11, 13:32
Podkarmić i będzie KFC

robsonx79

2019-09-11, 14:21
Trzymanie kur z kogutem jest bez sensu, właśnie z tego powodu.

fieryangel

2019-09-11, 16:07
kickyourheadoff napisał/a:

fejk ale zabawny



Fejk? A ty myślisz że skąd się kury biorą?

Jak masz swoje kury, to zdarzy się, że wbijesz sobie zapłodnione jajko na patelnię i wypadnie kurczaczek.
Dlatego w takim przypadku pierw wbija się jajko do szklanki, a potem przelewa na patelnię.
Ja masz jajka z fermy to takie rzeczy się nie dzieją. Mogłeś nie wiedzieć, ale na szczęście jest sadistic, który bawi, a także uczy. ;)

Sonal

2019-09-11, 17:40
fieryangel napisał/a:

Fejk? A ty myślisz że skąd się kury biorą?
Jak masz swoje kury, to zdarzy się, że wbijesz sobie zapłodnione jajko na patelnię i wypadnie kurczaczek.
Dlatego w takim przypadku pierw wbija się jajko do szklanki, a potem przelewa na patelnię.
Ja masz jajka z fermy to takie rzeczy się nie dzieją. Mogłeś nie wiedzieć, ale na szczęście jest sadistic, który bawi, a także uczy.



O k***a Ty to masz ciekawe życie - w to, że Coperfield fruwał nad scena tez wierzysz... no bo widziałeś... może jeszcze w operacje Filipińczyków bez przecinania powłok skórnych itd...

Azyll

2019-09-11, 17:55
fieryangel napisał/a:

Fejk? A ty myślisz że skąd się kury biorą?
Jak masz swoje kury, to zdarzy się, że wbijesz sobie zapłodnione jajko na patelnię i wypadnie kurczaczek.
Dlatego w takim przypadku pierw wbija się jajko do szklanki, a potem przelewa na patelnię.
Ja masz jajka z fermy to takie rzeczy się nie dzieją. Mogłeś nie wiedzieć, ale na szczęście jest sadistic, który bawi, a także uczy.



Ty tak na serio? jakbyś widział faktycznie jak się wykluwają pisklęta/kaczuszki to byś wiedział, że po wykluciu one się ledwo ruszają, są całe sklejone jakimś śluzem, nie ma mowy o chodzeniu.

elda1987

2019-09-11, 18:51
Jajka się wbija do szklanki i przelewa później dalej, żeby nie trafić na zbuka, a nie żeby wyjąć pisklaka :lol:

edmund

2019-09-11, 20:41
kickyourheadoff napisał/a:

fejk ale zabawny



jaki zabawny, jak ja lubię dobrze zrobione skrzydełka z grilla