18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwna anomalia radarowa w pobliżu siedziby CERN

Egregor • 2016-05-14, 20:36
Dziwne zjawisko pojawiło się na mapach pogodowych w ubiegłą niedzielę, 08 maja, 2016 roku.

szogunek

2016-05-14, 21:31
1. radary burzowe i nie tylko uzywaja do wykrywania zaklocen w polu magnetycznym.
2. wielki zderzacz jest jednym gigantycznym elektromagnesem wytwarzajacym gigantyczne pole magnetyczne
3. wniosek akurat 8 maja byl uzywany i tyle
to tak samo jak z aparatami fotograficznymi i pilotem na IR latwy sposob na sprzwdzenie czy pilot dziala, czlowiek nie widzi ale aparatura wychwytuje to

Egregor

2016-05-14, 21:41
szogunek,
Ludzie zawsze na wszystko znajdą "racjonalne" wytłumaczenie oraz zawsze dostrzegają to co chcą dostrzegać.
Ciekawi mnie tylko jak długo można "uspokajać" swoją głowę, że wszystko jest w porządku.

Cyrk

2016-05-14, 22:23
Kolejny k***a ekspert z internetów jak te przygłupy od chemtrails. Bez kitu jak kogoś interesuje nauka to niech się skupi na NAUCE, a nie rewelacjach jakiegoś kretyna, który nie rozumie w jaki sposób wykrywa się chmury...

kaiel

2016-05-15, 02:20
co za sraczka intelektualna...a może to awaria... mózgu

Jason-X

2016-05-15, 04:15
bo tam k***a kosmitów tworzo co wy k***a nie wiecie ???

DrAres

2016-05-15, 09:11
Tyle ludzi widziało, to dlaczego nie ma zdjęć, przedstawiających tą chmurę? Jeszcze nie zrobili w Photoshopie? Na ich stronie zobaczyłem inny filmik, pokazujący rzekomy portal nad CERN, wielka szkoda, że okolica CERN wygląda całkiem inaczej niż na spreparowanych zdjęciach i filmach.

~Velture

2016-05-15, 09:16
Egregor napisał/a:

szogunek,
Ludzie zawsze na wszystko znajdą "racjonalne" wytłumaczenie oraz zawsze dostrzegają to co chcą dostrzegać.
Ciekawi mnie tylko jak długo można "uspokajać" swoją głowę, że wszystko jest w porządku.


Ty za to jesteś jednym z tych ekspertów z zerową wiedzą na jakikolwiek temat i wierzysz we wszystkie teorie spiskowe.
W cern tworzą czarne dziury, chemitriale nas zatruwają, ziemia jest płaska a Kopernik była kobietą.

Egregor

2016-05-15, 10:00
Velture, Na jakiej podstawie stwierdziłeś że mam zerową wiedzę?
Na początek dodam że rozmowa o światopoglądzie nie ma sensu gdyż różnimy się wiedzą jaką zdobyliśmy oraz doświadczeniami osobistymi.

Co do "teorii spiskowych" część z nich jest prawdziwa chyba że nadal wierzysz że AL-Kaida zrobiła zamach 11 września itp.
Czy kiedykolwiek weryfikowałeś historię? np.Okrągły stół w podręcznikach podają że była transformacja ustroju
lecz w rzeczywistości dogadanie się komuchów z komuchami z opozycji.

To jest główny problem współczesnego życia, ludzie za bardzo zaufali "nauce", która zaspokaja jakiś rodzaj ciekawości lecz po przeanalizowaniu tematu okazuję się "płaska" np. teoria ewolucji wytłumacz mi pojęcia makro- i mikro ewolucji...

Uważam, że prawda zawsze leży gdzieś pośrodku i możemy w jakiś sposób przybliżyć się do poznania prawdy tylko potrzebujemy OTWARTEGO umysły nie zamykającego się tylko w "ramach" nauki

barszczzuszkami

2016-05-15, 12:01
Z taką dykcją to by się lepiej nie zabierał za lektorowanie w filmikach

szerLucjan

2016-05-15, 12:10
"sam zderzacz mierzy około 30km średnicy" jak dla kogoś 5 mil to ~30km to ja pie**olę

Pu...........le

2016-05-15, 12:59
szerLucjan napisał/a:

"sam zderzacz mierzy około 30km średnicy" jak dla kogoś 5 mil to ~30km to ja pie**olę




Pomyliła mu się długość ze średnicą. Ale jak jesteś taki mądry to podaj wzór na delte bez szukania w internecie.

Tassadar

2016-05-15, 13:13


A może po prostu taki scenariusz sobie zrealizują w CERNie