18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

xxMAXIMxx

2019-10-06, 20:56
Czekam na feministki, kiedy wezmą się za taką robotę.

Tr...........ty

2019-10-06, 20:57
Zastanowiły mnie te dysze, które zakłada na koniec węża. Czy zwrócony do tyłu strumień wody jest też ich napędem, czy tylko płucze rurę? No i ciekawe, kto sprząta po jego robocie trawnik :mrgreen:

Wacław.Milczek

2019-10-06, 21:30
GlassEdi napisał/a:

suwanie zatoru w gównie.



Najważniejsze, że spełniasz się w swojej pracy :amused:

maniu_1962

2019-10-06, 21:38
Co on ma z tą kukurydzą?

1:05 można było jakaś wanne podstawić :-/

dyhayne

2019-10-06, 21:54
Praca z pewnością mało sympatyczna, za to wszyscy powyżej obsrali by się na widok zarobków tego gościa. Lata temu mieszkałem trochę w Anglii, mój znajomy pracował jako kierowca śmieciarki i opowiadał mi niejednokrotnie o kolesiach pracujących właśnie jako "szambonurki", (mieli takich 2 na bazie). Ich praca polegała właśnie na tym co możemy obejrzeć na filmie, ale ich głównym zajęciem było siedzenie po 8 godzin dziennie w fotelu, oglądanie tv czy co tam im do głowy przyszło i czekaniu na ewentualne zgłoszenie. Reasumując chłopaki siedzieli na dupach i za te siedzenie dostawali kosmiczne pieniadze, to był rok 2002 a śmierdziele zgarniali po 25 funtów na godzine. To były kosmiczne pieniądze dla porównania, pracownik socjalny miał stawke do 20£ (a był to jeden z lepiej płatnych zawodów). Tak czy inaczej obsrana robota :!: :roll:

edmund

2019-10-06, 21:54
szambonurek po którego czasem dzwonię, też mógłby nakręcić taki film

SZ...........GU

2019-10-06, 21:59
jbone napisał/a:

bo nasiona kukurydzy to jedna z rzeczy których żołądek nie jest w stanie strawić bucu.zjedz i sam się przekonasz.



uuuu, jakiś uraz do kukurydzy? Kochaś się nażarł i ch*j cały romantyzm strzelił, cioto?

par00wka

2019-10-06, 22:45
Chciolbych kieregos dnia obudzić się z rana co by iść do roboty z taką pasją i zaangażowaniem jak ten majster. Myslołeh że to jo mom gówniano robota dopóki żech tego nie łobejżoł, a niech cię kule bijo

dwit187

2019-10-06, 23:06
Jeszcze mnie nie poj***ło, żeby oglądać usuwanie gówna przez 25 min

krzysztof3011

2019-10-07, 00:23
Facet robi to nieudolnie. Powinien mieć przyczepkę ze zbiornikiem i pompą do zbierania tego gówna, co wypływa. A tak to zapaskudził piwnicę, podwórko i jeszcze sąsiada.

W Stanach to naprawdę łatwo dorobić się. Przeciętny polski fachowiec od szamba uchodziłby w USA za wybitnego specjalistę. Cokolwiek robisz w Polsce przeciętnie, za Oceanem jest to najwyższy kunszt. A może by tak wyjechać...

jebacgowno

2019-10-07, 08:27
25 minut filmu o facetach w brązie?
Nie dziękuję.

Mikołaj

2019-10-07, 13:25
Mam przyjemność pracować w tym zawodzie i szacuje wręcz mam pewność , że gość to prywaciaż który oszczędza na pracownikach bo do tego powinny być co najmniej dwie osoby, po drugie jak sie da to szukamy najpierw pustej studni, żeby właśnie nie robić dziadostwa jak na powyższym filmiku no a po trzecie takim wężykiem to sobie może umywalkę przedkać, a za taką robotę co gość zrobił to bym mu kazał jeszcze to posprzątać i wtedy bym mu zapłacił. I napewno nie zaczynał bym od dupy strony, dziękuję Dobranoc :->

jakis1typek

2019-10-07, 18:12
kothletino napisał/a:

Ma na rekach rękawiczki którymi styka się z tymi nieczystościami, trzyma tez nimi latarkę którą kilka minut później przetrzymuje w buzi.



Po tym się poznaje fachowca.

Krasnal89

2019-10-08, 04:31
Kiedys taki wlasnie pan skasowal mnie £350 za nie wiecej jak 45 min pracy... Przej***na robota ale kasa jest kosmiczna...

Mikołaj

2019-10-08, 10:26
Eksploatacja samochodu specjalistycznego jest droga a i firma płaci za szkodliwe warunki a to są drogie rzeczy