18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiejsza debata 1 z 10

r4dzik • 2015-05-05, 22:55
Kukiz przynosi krzesło dla prezydenta


brudny

2015-05-05, 22:58
Oglądałem. Większość hasełek wykraczało ponad obowiązki prezydenta.
Ale dajmy igrzyska niech motłoch się cieszy

exciter101

2015-05-05, 23:09
Wiadomo, że Kukiz tych wyborów nie wygra. Ale dobry wynik może nie pozwoli mu poddać się w tej walce z tą partyjną ch*jozą.

Nehake

2015-05-05, 23:12
On i tak by nie wygrał bo obecny rząd (beton polityczny) po prostu do tego nie dopuści ale i tak będę na niego głosował może Polacy w końcu się obudzą , a tych idiotów w studiu po debacie to bym wystrzelał .......

sz...........86

2015-05-05, 23:14
Krul ładnie zagrał z Kukizem, widać że Wipler nad wszystkim czuwa ;)

faraonek88

2015-05-05, 23:35
@up zgadzam się. Korwin dziś ładnie zagrał, a swoim 2 sec. skradł "show". Jednak trzeba przyznać że najbardziej rzeczowo i najbardziej trafnie odnośnie pytania odpowiadał Marian Kowalski. Naprawdę zrobił na mnie dobre wrażenie. Największe rozczarowanie to Braun, gość ma szanse zaprezentować swoje poglądy w przystępny sposób dla widza i wiadomo że nikt nie będzie mu przerywał, a ten pie**oli o jakiś lożach masońskich, ma wyraz twarzy jakby dopiero wyciągnęli go z sarkofagu i ogólnie zachowuje się jakby był jakiś nawiedzony. Sorry ale tak elektoratu nie zdobędzie. Kukiz też się trochę pogubił. Jakubasów, Ogórków, Palimłotów nawet nie oceniam...

sz...........86

2015-05-05, 23:45
Mi się Madzia podobała ;) Może nie jestem specem ale nie wydała mi się aż taka sztuczna jak przypuszczałem że może być. (lub może jak mówiła nie bardzo się skupiałem na treści :D )
Na tle dudy, palikuta, brauna, a nawet kukiza to wypadła wydaje mi się że o dziwo całkiem nieźle.
Ten duda to mnie niesamowicie wk***iał, ten człowiek to jest kompletna porażka... jak byłaby 2-ga tura miedzy nim a szogunem, to obiema rękami za komorem