18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiaj w sejmie

Gebofon • 2013-06-19, 19:52
Cieszy mnie ten widok, szkoda że chłopa wyprowadzili :->


Ne...........ro

2013-06-20, 12:09
O! Dzięki temu gościowi! Naprawdę mnie oświecił co do osoby Tuska.

groober124

2013-06-20, 12:22
piwko dla kolesia za akcje.
szkoda że za-niedługo mu popełnia samobójstwo :(

Michael_Myers

2013-06-20, 12:32
No i dobrze ziomuś zrobił BRAWO :D

LordMaczupikczu

2013-06-20, 12:33
k***a. Za ch*ja nie widze co on tam pokazał. Autor filmu powinien zrobic jeszcze jedno slowmo z przyblizeniem.

Wayas

2013-06-20, 12:34
Dla mistrza drugiego planu WIELKA KRATA piwa!!!

Seta666

2013-06-20, 12:34
Jak ja nienawidzę tej parszywej ryżej mordy

la...........ux

2013-06-20, 12:34
Dla wszystkich bijących mu brawo Polaków patriotów prawicowców - człowiek z filmiku należy do Ruchu Palikota, który tak bardzo nienawidzicie :D

boo

2013-06-20, 12:36
Podczas czego qrwa??

Zero_Cool_

2013-06-20, 12:43

LICH0

2013-06-20, 12:45


Ja bym to wydrukował jeszcze (:

Zarammoth

2013-06-20, 12:54
To był poseł Ruchu Palikota. Co, teraz macie mieszane uczucia, panowie obiektywni?

!Timon

2013-06-20, 13:00
Nie zesrajcie się tym ruchem palikota. Choćby diabeł z piekieł wyszedł albo pejsaci z izraela przyjechali i chcieli zdemontować nierząd tuska to należy zawrzeć tymczasowy sojusz dla lepszego jutra.
Tak wygląda normalna polityka.

Captain's Burger

2013-06-20, 13:04
O czym rozmawia premier? Oczywiście o jakieś kampanii wyborczej, bo tego najbardziej potrzebują Polacy.

ko...........iu

2013-06-20, 13:09
j***ny kłamca. Dajcie piwko ;d

gadom

2013-06-20, 13:15
No co, Palikotowi też spadły sondaże i trzeba chociaż odrobinę głosów skubnąć, żeby przypadkiem PiSiory nie miały samodzielnie większości w sejmie. Przecież by ich wszystkich pozamykali. A potem by była wojna. Nie wiadomo z kim, ale wojna by była. Z Rosjo! O!

A tak poważnie, to czy nikt nie widzi jaką to towarzystwo wzajemnej adoracji prowadzi "zacięta" bitwę wyborczą? Palikoty potrafią tylko pokazać transparent, albo aktywować "Grodzką", żeby zrobił zamieszanie, ale tylko wtedy kiedy Phemieh i Platfohma prywatyzuje na lewo jakąś państwową spółkę (O Biedroniu nie wspomnę...). Nasza lewica to jest jakaś kpina - taka ona demokratyczna jak sadol tolerancyjny, a do tego próbuje nieudolnie bratać się z Palikotem. Całe szczęście, że Kwaśniewski to alkoholik i nie nadaje się już do niczego...

Teraz jeszcze się głośno robi o tych młodych Narodowcach. Niestety niewiele o nich wiem i obawiam się, że to kolejny sztuczny twór jak Ruch Palikota. Ktoś zobaczył jakie nastroje panują w społeczeństwie i utworzył nową, niby niezależną partię, byle tylko utrzymać w sejmie biernych sługusów, a samemu ciągle okradać społeczeństwo tego kraju. Jak jest - czas pokaże, ale jak widzę że się o nich mówi w naszych "niezależnych" mediach, to mnie to niepokoi...

Do dupy ta nasza sytuacja polityczna, bo nie dość, że zostały tylko 3 partie (Palikota zaliczam do PO, bo to w rzeczywistości to samo) to wszystkie mają jakieś swoje wady. SLD kradnie w cholerę, PO kradnie trzy razy więcej + uprawia populizm na niebywałą skalę + robi szopki wokół jakichś gównianych tematów (nie mam pojęcia jak oni mogli wygrać dwa razy z rzędu...), PiS przejmuje się głównie robieniem dobrze kościołowi. Ale żeby nie było tak neutralnie i bezpłciowo (nienawidzę takich hiper-neutralnych kretynów, dla których żaden wybór nie ma znaczenia, bo to wszystko i tak to samo) gwoli ścisłości, ten ostatni wybór i tak najmniej mnie zawstydza. I po tym zdaniu jestem gotów na wasz lincz ;-)

Mimo wszystko pozdrawiam.