18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiaj w Brukseli, dzisiaj w Brukseli wesoła nowina...

mi...........80 • 2016-03-22, 13:04
W wyniku zamachu w Brukseli zginęło podobno kilkanaście osób

Jak podają źródła szpitalne ofiarami jest 4 Syryjczyków, 7 Turków, 2 Somalijczyków i 2 feministki.

Black-Sheep

2016-03-22, 20:13
krakus1906, "kapitaliści sprzedadzą nam sznur na którym ich powiesimy". ;) Lenin przyjął pieniądze od rządu cesarskiego i uczynił dobrze, częściowo na tym etapie ich cele były zbieżne, co nie przeszkodziło Leninowi walczyć z Niemcami w Finlandii, wspierać rewolucję bawarską i gwarantuję, że nie przeszkodziłoby po zajęciu Warszawy ruszyć na Berlin. ;)
Szanuję Lenina jak poj***ny, niewielu były tak wielkich ludzi jak on, a na pewno nie umywa się do niego żaden z biedaautorytetów prawicy.

krakus1906

2016-03-22, 20:33
Jak tam chcesz, twoje życie twoje poglądy. Ja tam bardziej szanuje ludzi z AK, czy Kombatantów Wojennych którzy walczyli za niepodległość Polski a żyją teraz w skrajnej biedzie. Dla mnie bohaterami są od ładnych paru lat zapomniani Żołnierze Wyklęci, którzy umierali za Polskę w komunistycznych katowniach. Ostatnio są na topie, nawet u lewaków. Nie zapominaj że socjalizm tak jak nazizm, czy sunnizm i szyizm, zostały stworzone by dzielić ludzi;) Precz z komuną ! :)

mi...........80

2016-03-22, 20:37
@krakus1906 - i do czego to ma być argument? Nie ważne jak, cel Lenina był światły...

Wielki człowiek po prostu wspiął się na wyżyny...

gdzie wam maluczcy oceniać jego dzieło

Black-Sheep - miło poczytać kogoś mądrego

krakus1906

2016-03-22, 20:53
Zajebiście, po h*ju wielki, był sponsorowaną marionetką, tak samo jak ta cala komuna stworzona przez żydów. Na szczęście w Polsce w społeczeństwie karty rozdają wariaci z prawej strony, można dodać tych co są po środku bo tez są w porządku. Widzę że nadajecie na tych samych falach, to kiedy ślub ? ;)

mi...........80

2016-03-22, 20:56
Żydzi komuniści byli spoko, ja nie przepadam za Żydem okupantem Palestyny i za Żydem bankierem złodziejem.

krakus1906

2016-03-22, 21:01
to jedno i to samo. Uważasz że Kwaśniewski czy Komorowski byli w porządku? bo z tego co napisałeś to na to wychodzi.

mi...........80

2016-03-22, 21:11
Pisząc o komunistach nie mam na myśli Kwaśniewskiego jeżeli o to ci chodzi, w ogóle nie mam na myśli żadnego polskiego polityka...

ale widocznie nie do końca zrozumiałeś z resztą nie powinieneś się specjalnie wysilać bo w ciemno zakładam że na każdy twój "argument" Black-Sheep ma 20 prawdziwych kontrargumentów, ja taki oczytany nie jestem więc pozwolę sobie się nie wpie**alać między wódkę a zakąskę...

Pozdrawiam i bez urazy

eligurf

2016-03-23, 14:48
W Polsce rocznie jest 5 mln zabiegów inwazyjnych. Z nich 5-10% kończy się zakażeniem szpitalnym, których z kolei 5-10% kończy się zgonem. To przy założeniu 5 % i 5 % daje 12500 osób rocznie zmarłych, bo pigułom i lekarzom nie chciało się dobrze umyć rąk. W skali Europy to idzie w setki tysięcy osób.
Przez ostatnie kilka lat terroryści w Europie zabili maksymalnie 200 osób (i podszczypali kilka Niemek). Przez te same kilka lat w Europie padł milion ludzi od brudnych rąk lekarzy.

Zgadnijcie kogo bardziej boi się społeczeństwo (szczególnie prawaki).

Dajecie się walić w dupę debilnej propagandzie żądnych sensacji mediów bardziej niż dawały lemingi Tuskowi.

Od chorób wynikających z zanieczyszczenia powietrza w Polsce rocznie umiera 40 000 osób. Co robi rząd? - podnosi normy uznania powietrza za zanieczyszczone (zrobił to rząd PO, ale zdaje mi się, że PiS nie przywróci stanu poprzedniego, bo ma naród w tym samym miejscu co mieli platformersi).

Black-Sheep

2016-03-23, 19:16
Kwaśniewski to zwykły aparatczyk PZPRowski z liberalnego i umiarkowanego skrzydła, nie ma żadnych komunistycznych poglądów, a Komorowski to człowiek który się wybił na tym, że wystawił klasę pracującą kiedy ta wyniosła Solidarność do władzy. Nie szanuję ani jednego ani drugiego. W wielu przypadkach dopiero po 1989 się okazało kto lewak a kto tylko udawał.

Żołnierze Wyklęci - ja bardzo szanuję ludzi ideowych, ale nie przesadzaj tam, ŻW mają na swoim koncie szereg ludobójstw, zamordowali ponad 5k cywili w tym 200 dzieci. Ich miejsce jest w dole z wapnem a nie na piedestale.

mitrus80, Kiedy ktoś wychwala wolny ryneg nie widząc wad systemu kapitalistycznego, albo prostytuuje logikę w ogóle nazywając kapitalizm socjalizmem lub wyzywa ludzi wmawiając im że sami są winni biedy, to tylko się śmieję i tłumaczę gimbom.
Ale kiedy ktoś szkaluje w mojej obecności Marksa, Lenina albo Trockiego, to szybko dostaję bólu dupy i tracę zdolności merytorycznej dyskusji. :-/