18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziś zaczęła się zastanawiać co nie wypada...

Halman • 2020-11-08, 07:09

a co wypada kobietom czyli samoorajacy morał... :homer:

Budrys2000

2020-11-08, 09:47
Znam takie, którym i cycek nie bardzo ma jak wypaść :-P

KANIBAL22

2020-11-08, 10:04
nie wiem jak wy ja bym ja wybuchał może by jej przeszło

Noside

2020-11-08, 10:23
PieronJasnySzlag napisał/a:

Głupia p*zda nie rozumie że "nie wypada" to nie to samo co "masz zakaz".



Myślę, że gdzieś tam w głębi to do nich dociera. Tu po prostu chodzi o korzystanie ze wszystkich przywilejów bez jakiegokolwiek wysiłku. Każda z nich samą siebie nazywa damą i pie**oli o tym, że kobiety to trzeba (no, przynajmniej mężczyźnie wypadałoby ;-) ) szanować. O tym, że schlać i puścić się na dyskotece damie nie wypada - no jakoś zapominają, a jak sobie przypomną, to nagrywają takie filmiki...

nynek345

2020-11-08, 10:44
Zawsze jak takie coś widzę, to mi się przypomina pewien program z telewizji ;)

Allahgbar

2020-11-08, 10:56
qtasiarz napisał/a:

dobrze że walę konia zamiast mieć kobietę, zabił bym



Musisz chodzić na dz**ki chociaż. Jeżeli nie bedziesz r*chać to popie**olą ci sie chormony i możesz stać sie jednym z nich(LGBT)... Nie poradzisz nic na to. Dlatego w wiezieniu nawet najwieksi gici r*chają cwe*ów. Po długiej odsiadcce zaczynają poczuwać pociąg do mężczyzn. Uważaj

pnaj

2020-11-08, 11:11
Wywalczyły sobie prawa, walczą o przyjmowanie najeźdźców, przez których stracą wszelkie prawa szybciej niż je uzyskały.
Tak wygląda ich logika, nie podoba mi się to, ale trudno jak nas zmuszą to przejdziemy na islam.
Wtedy jako facet będę mógł mieć kilka takich w domu i traktować je jak zwykłe kozy, same do tego dążą.
Wygląda na to, że jedno pokolenie kobiet wystarczy aby zrujnować to do czego dożyły przez pokolenia.

luja27

2020-11-08, 12:18
Wypada wam jeszcze gary po zmywać :!:

zwierzak30

2020-11-08, 12:19
A jak się dobrze i niezależnie prowadzisz,to i wątroba z różyczką może czasem wypaść . :)

BrunerOvned

2020-11-08, 12:35
Allahgbar napisał/a:

Musisz chodzić na dz**ki chociaż. Jeżeli nie bedziesz r*chać to popie**olą ci sie chormony i możesz stać sie jednym z nich(LGBT)... Nie poradzisz nic na to. Dlatego w wiezieniu nawet najwieksi gici r*chają cwe*ów. Po długiej odsiadcce zaczynają poczuwać pociąg do mężczyzn. Uważaj



Skąd ty to wszystko wiesz? :-o

dżonyłojlker

2020-11-08, 12:39
Mariusz napisał/a:

Jeszcze wam czasem odbyt wypada po analu



No i jeszcze szyjka macicy, jak się w porę nie wyskrobią.

sard

2020-11-08, 12:49
Jako Polce wypada jej być kurewską szmatą na erazmusach i puszczać się bez ogumienia z ciapakami i czarnuszkami. A potem wypada jej mieć czarne dziecko i na tego dzieciaka złapać jakiegoś Ślązaka co na grubie robi. I wypada jej potem skiełczeć o pińcetplusa. I wypada jej potem macica, bo jednak szturchanie macicy przez półmetrowe pęto Mbebe pozostawia ślad na organizmie.

Syn_Milionera

2020-11-08, 13:05
Zmanierowana ściera, która chce przywilejów w świecie stworzonym przez innych, samej nic nie dając.

Rozjebie

2020-11-08, 13:07
Znajdzie chodliwy temat, a potem wysnuwa tezy z p*zdy. Chyba nie czai co znaczy "nie wypada". Facetom tez nie wypada płakać, panikować, tracić zimna krew, zarabiać najniższą krajowa. Ale nikt im tego nie zabroni, tylko k***a po prostu nie wypada.
A wysunięta teza z p*zdy to "kobietom nie wypada być niezależną" - A kto tak niby k***a mówi? W całym swoim życiu nie usłyszałem żeby jakiś facet tak twierdził

notak

2020-11-08, 13:17
chili napisał/a:

Beeek!!
Miało być dobrze a wyszło jak zawsze



jako, że jesteś na sadolu, dość specyficznym portalu, i dziewczyna,
ciekaw jestem czy bierzesz na poważnie nasze gadki o zmywarkach i czy podrafisz zachować dystans od takich gadek