18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziś się upiekło

HCI • 2022-10-27, 18:34

Wypadek Ostrów

Maniecky

2022-10-27, 18:55
Miasto pelne pojebow..pedalarz pod prad, kiep z prawej brak pasow, kiep z lewej znakow nie zna ale zapie**ala...to jakies Podlasie ?

Payan

2022-10-27, 18:59
Maniecky napisał/a:

Miasto pelne pojebow..pedalarz pod prad, kiep z prawej brak pasow, kiep z lewej znakow nie zna ale zapie**ala...to jakies Podlasie ?



To tylko znowu Sosnowiec.

Baronessa

2022-10-27, 19:34
Oznakowanie skrzyżowania po chooju fest!

kevlarus

2022-10-27, 19:36
To ostrów wielkopolski, skrzyżowanie Traugutta i Rejtana. Mimo, że rowerzysta to dzban, to nie on jest sprawcą wypadku. Sprawcą jest zapie**alający z Traugutta nie ustępując pierwszeństwa, pomimo znaku, który się tam znajduje.

Heliar

2022-10-27, 19:37
Szkoda, że pedalarza nie zawinęło. Mam nadzieję, że policja przynajmniej dojebie mu odpowiedni mandacik.

to...........10

2022-10-27, 19:50
Zawinił ten czerwony!

baronturbina

2022-10-27, 20:00
Payan napisał/a:

To tylko znowu Sosnowiec.


A wcale że nie e e e :-D Ostrów! Sosnowiec jest najpiękniejszym miejscem na ziemi, wspanialimlidzie, dobre jedzenie, kościoły.

Juzwa

2022-10-27, 20:09
Baronessa napisał/a:

Oznakowanie skrzyżowania po chooju fest!


Znaki poziome na drodze tak samo obowiązują jak pionowe.

Baronessa

2022-10-27, 20:18
Juzwa napisał/a:

Znaki poziome na drodze tak samo obowiązują jak pionowe.



A czy ja napisałam, że nie obowiązują?! Czytaj ze zrozumieniem.

Na takim skrzyżowaniu "szybkiego ruchu" (nie rondo o ruchu okrężnym), to się dla bezpieczeństwa przynajmniej znaki stop stawia na drodze podporządkowanej i linie ciągłe do zatrzymywania, a najlepiej montuje się światła kierujące ruchem, a nie jakieś lipne trójkąciki na asfalcie i znaki pionowe "ustąp pierwszeństwa", o ile wogóle tam stoją, bo na materiale nie widać.
Widać, że to jakieś wypiździewo z ujemnym budżetem miasta, które nie stać nawet na bezpieczne drogi...

dżonyłojlker

2022-10-27, 20:24
Baronessa napisał/a:

Oznakowanie skrzyżowania po chooju fest!



Oznakowanie prawidłowe, kup sobie pingle, stary.

kevlarus napisał/a:

Mimo, że rowerzysta to dzban, to nie on jest sprawcą wypadku. Sprawcą jest zapie**alający z Traugutta nie ustępując pierwszeństwa, pomimo znaku, który się tam znajduje.



k***a :shock: cóż za przenikliwy umysł.

Juzwa

2022-10-27, 20:39
Baronessa napisał/a:

A czy ja napisałam, że nie obowiązują?! Czytaj ze zrozumieniem.
Na takim skrzyżowaniu "szybkiego ruchu" (nie rondo o ruchu okrężnym), to się dla bezpieczeństwa przynajmniej znaki stop stawia na drodze podporządkowanej i linie ciągłe do zatrzymywania, a najlepiej montuje się światła kierujące ruchem, a nie jakieś lipne trójkąciki na asfalcie i znaki pionowe "ustąp pierwszeństwa", o ile wogóle tam stoją, bo na materiale nie widać.
Widać, że to jakieś wypiździewo z ujemnym budżetem miasta, które nie stać nawet na bezpieczne drogi...



Ja próbuję czytać twój wpis ze zrozumieniem, ale niestety nie da się tego zrozumieć. To nie jest skrzyżowanie szybkiego ruchu, bo za ch*ja na takie nie wygląda. Na zdjęciu widać zarówno znak A-7 jak i linię przerywaną PRZED pasami. Kierowca jadący z tej strony ma do k***Y NĘDZY zachować ostrożność i ustąpić każdemu czy to jadącemu z lewej czy z prawej strony, pieszym i nawet k***a murzynom idącym po pasach! Światła? Nie żartuj. Większe i bardziej ruchliwe skrzyżowania w dużych miastach zostały WYŁĄCZONE dla upłynnienia ruchu. Według ciebie co jeszcze powinno być na takim gównianym skrzyżowaniu? Może zbudować estakadę?


Baronessa

2022-10-27, 20:44
HenrykS. napisał/a:

Oznakowanie prawidłowe, kup sobie pingle, stary.



Oznakowanie tak dobre, jak drewniany kurnik, w którym mieszkasz ze swoimi rodzicami, dziewczynko.

Juzwa napisał/a:

Ja próbuję czytać twój wpis ze zrozumieniem, ale niestety nie da się tego zrozumieć.



No cóż... pozostaje mi tylko współczuć niezbyt kumatego umysłu. Skończyłeś chociaż podstawówkę?

smc

2022-10-27, 20:47
Manaus, miasto w centralnej Polsce...