topic

Kickbokser

2017-08-07, 15:57
wszystkozajete1234 napisał/a:

Prawdziwy trener jest tylko jeden.

W bardzo dużym uproszczeniu może i tak, ale ogólnie to pie**oli jak potłuczony, a gimby nim zawascynowane pewno teraz wpie**alają czekolade na obiad :-)

Kickbokser

2017-08-07, 17:12
@up Oj tam na szybko pisałem coś mi się jebło :roll: jeszcze "czekoladę" bez ę, sam siebie shejtuję zanim następny się doczepi.

mazga50

2017-08-07, 17:13
Wk***iony, bo latem zastój, a raty kredytów za siłkę, chatę i autko trzeba płacić.

MadDave

2017-08-07, 17:46
Niestety niektórzy nie rozumieją że może być jeszcze jakieś inne życie poza siłownią. Widocznie osoby o których wspomina osiągnęły swój cel i większość wygrzewa się gdzieś w tropikach na urlopie a ten zakompleksiony frustrat wylewa swoje żale do internetu robiąc z siebie debila bo nie ma się na kogo wydrzeć albo nie mógł dziś nikomu zaimponować ile bierze na klatę.

hoszo

2017-08-07, 18:12
Też czasami jestem tak wk***iony z różnych powodów, ale wtedy pogniotę sobie trochę siusiaczka, strzelę sp***oliną na dywan i mi przechodzi.

SirMajkel

2017-08-07, 22:22
ja tam się cieszę jak sezonowców nie ma, przynajmniej sprzęt wolny a już na pewno super się robi jak crossfitowców nie ma.... oni to potrzebują masę sprzętu, żeby robić zero progresu.

prezio87

2017-08-08, 00:53
Dragonov napisał/a:

Tyle w temacie

Niektórzy mają lepsze zajęcia (np. przeglądanie ukochanego portalu sadistic.pl) niż kłuć w dupę testosteron, brać proszki placebo i drzeć ryja do kamery.

No i co on chce udowodnić? Jak on wygląda? No właśnie jak osoba nie chodząca na siłownie. Zwykły szary chop, który ma dobre spalanie albo mało je. Jak ktoś chce mieć jakąkolwiek sylwetkę, to nie zrobi jej od chodzenia po schodach :-)

_Alien_

2017-08-08, 13:30
prezio87 napisał/a:

No i co on chce udowodnić? Jak on wygląda? No właśnie jak osoba nie chodząca na siłownie. Zwykły szary chop, który ma dobre spalanie albo mało je. Jak ktoś chce mieć jakąkolwiek sylwetkę, to nie zrobi jej od chodzenia po schodach :-)

Kolega nie zrozumiał, ale nie chce mi się tłumaczyć bo i tak nic to nie zmieni. Nazywasz Cejrowskiego "zwykłym szarym chłopem". Hahaha nigdy w życiu nie osiągniesz tyle co Pan Cejrowski. Jedyne co możesz osiągnąć to brak możliwości podtarcia dupy czy odebrania telefonu.

Novik

2017-08-09, 08:44
Dobry jest

omel

2017-08-16, 05:03
@d20alien No ja też średnio zrozumiałem. Cejrowski ch*j wie. Wygłasza swoje opinie i poglądy tak, jak gdyby to była JEDYNA OŚWIECONA PRAWDA. Częsta przypadłość fanatyków. Jedyne w czym jest dobry, i to nawet zajebiście dobry to jego działalność podróżnicza. Wiele bym dał żeby zajął się tylko tym zamiast pie**olić farmazony o rzeczach o których nie ma pojęcia.

Igorkoksu

2017-08-27, 12:17
Ćwiczyć trzeba umieć samemu