18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzik jest dziki, dzik jest zły!

mieszalniapasz • 2013-10-12, 18:49
i pochodzi z Rassiji! :bije_konia:



Akcija od 1:40

Bociek

2013-10-13, 02:36
98kylo98 napisał/a:

Przypominam rurkowcom :thisissadistic:
Dziczyzna jest bardzo smaczna i zdrowa oraz zawiera dużo białka.



jako że nosze rurki co prawda nie pedalskie obcisłe ale rurki, to się poczułem, i wiem że dobra, chodzę na polowania i mam tigr'a, a Ty w życiu chyba co najwyżej z ucha strzeliłeś, masz jakieś odzieżowe kompleksy i kilo pryszczy na twarzy.
Dla ciebie prawdziwy facet to chyba taki rycerz ortalionu w e36, co swoją drogą ostatnio miałem przyjemność wywlekać takiego jegomościa z jego stalowego rumaka.

Nie opakowanie świadczy o człowieku, ale to jakie ma cojones, choć wątpię żebyś zrozumiał te sprawy
:plzdie:

Pa...........ek

2013-10-13, 03:19
ale twardy sk***ysyn, ale myślę że jeden kawał bong mana zrobiłby z niego suchą krakowską w 10 sek

Galian

2013-10-13, 08:10
@bociek jak musisz się tłumaczyć to coś jest na rzeczy. przykro mi, rurki są pedalskie i nie unikniesz takich komentarzy. albo zmień spodnie albo olewaj ten hejt, bo to walka z wiatrakami

Siwy233

2013-10-13, 09:27
W drużynie grają lepiej niż nasza reprezentacja :D Cóż za zgranie...

SOOPER

2013-10-13, 09:45
w rosji to sie nie pie**ola z niczym:D

DiamondBack

2013-10-13, 09:54
O rzesz k***a :D jaki team work a dzik przeżył pierwsze przejechanie rzez samochód :D

maddog77

2013-10-13, 11:15
@SOOPER taki kraj za to u nas pie**olą się ze wszystkim.

lufnik1946

2013-10-13, 11:57
Zgon14 napisał/a:

Ten koleś napie**alający tą płytą mnie rozj***ł :D


To dobrze że nie dzika.

M4rkOPL

2013-10-13, 12:21
Ta i po zbiorowym polowaniu pójdą na wódke.

Sert93

2013-10-13, 16:56
Więc to tak wyglądają polowania w Rosji... człowiek myśli, że go już nic nie zdziwi, a jednak.

yeloneck

2013-10-13, 19:44
Zgon14 napisał/a:

Ten koleś napie**alający tą płytą mnie rozj***ł :D



To nie płyta, tylko zlew :D

lisek94

2013-10-13, 21:15
Najlepsze jest to , ze on przejezdzajac dzika przejechal rowniez psa , ktorego chcieli uratowac.

98kylo98

2013-10-14, 02:22
Bociek napisał/a:



Dla mnie możesz nawet i r*chać kozy. Nie popieram dresiarstwa ani nie mam kompleksów oraz nie wypowiadam się na temat kogoś kogo nie znam. Jestem łysym skejcikiem po przeżyciach który nie raz dostał wpie**ol od grupy szeleszczącego ortalionu, nawet się zdarzyło że grożono mi bagnetem w grupie 3 osobowej. Niestety nie zawsze potrafiłem się obronić ale nigdy nie srałem po gaciach jak j***ne skejciki w rurkach z fullcupem i ciuchach którzy kupili im rodzice wartych na sobie więcej niż mój rower który do tanich nie należy. Miałem złamany nos z przemieszczeniem i tłukłem chamów choć krew ciurkiem chlapała na wszystkie strony. Spędziłem kilka dni w szpitalu z poobijanymi żebrami, 6-8 tyg nie mogłem normalnie butów nałożyć, przez tydzień ledwie widziałem na oczy, szczęka mnie napie**alała że mięcha gryźć nie mogłem a przez ból potłuczonych żeber ledwie oddychałem. Kilka dni snu po parę godz (3-4h)
A TY MI pie**olISZ O POLOWANIACH ?!
Strzelasz do bezbronnych zwierząt które stoją w miejscu i Ty mi śmiesz pisać o cojones ?
Mam wrogie nastawienie do rurkowców i władców ortalionu, nie wrzucam wszystkich do jednego wora tylko dlatego że wolą nosić takie a nie inne ciuchy. Są rurkowcy p*zdy które w razie kłopotów sp***alają do mamusi zostawiając swoich kumpli na pewny wpie**ol, gdzie ich przewaga liczebna jest niekiedy 2x większa i są też władcy ortalionu (to Ci bez zasad, skopią Ci dupę najchętniej w czterech). W moim krótkim życiu tylko raz się spotkałem z "mordą" z zasadami która chciała się bić solo więc piszę o większości, bo jest większe prawdopodobieństwo że wyrażę swoje zdanie. A co do rurkowców to mam znajomego punkrockowca który ma co drugi ząb przez to że się nikogo nie bał i tak jak ja potrafił się postawić wyższemu, cięższemu i silniejszemu.
Skoro piszesz o kimś kogo nie znasz to nie pisz mi ze "opakowanie nie świadczy o człowieku" bo to się mija z celem. Nie jestem jakimś konfidentem czy lamusem żebyś mnie oczerniał.
Pozdro 600 ustrzel gołębia :homer:

MotoPirat

2020-11-29, 01:18
1:0 dla ruskich