18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzik jest dziki, ale na niedźwiedzia to za mało..

Macx83wwww • 2021-05-03, 08:07


Niedaleko Gatlinburga w stanie Tennessee

Halman

2021-05-03, 08:12
wczoraj dzik zaj***ł hindusa, dziś niedźwiedź dzika, jutro niedźwiedzia kacap...

weedsoN71

2021-05-03, 10:13
O kuźwa na filmiku jest Baribal, nie wiedziałem, że takie agresory z nich :D Tutaj ewidentnie walka o terytorium między dwoma dużymi ssakami.
Niedźwiedź ma prawo być wk***iony, bo dziki w Ameryce to nielegalni imigranci, przywiezieni z Europy, rozprzestrzenili się jak somalijczycy w Sztokholmie. Można na nie polować w całych Stanach i nie mają okresów ochronnych niczym w Polsce, w której przydałoby się zredukować populacje do minimum. A jeśli ktoś jest przeciwko to jest j***nym bambikiem :D zamieszkajcie sobie na osiedlu gdzie wieczorami podchodzą całe gromady dużych odyńców i loch większych od Ostaszewskiej. Inna sprawa, że ludzie odbierają las zwierzętom i wszędzie budują chałupy, więc te podchodzą coraz bliżej. Nie da się wszystkiego pogodzić. j***ć biedę, dziki i pis.

35i

2021-05-03, 10:24
weedsoN71 napisał/a:

O kuźwa na filmiku jest Baribal, nie wiedziałem, że takie agresory z nich Tutaj ewidentnie walka o terytorium między dwoma dużymi ssakami.
Niedźwiedź ma prawo być wk***iony, bo dziki w Ameryce to nielegalni imigranci, przywiezieni z Europy, rozprzestrzenili się jak somalijczycy w Sztokholmie. Można na nie polować w całych Stanach i nie mają okresów ochronnych niczym w Polsce, w której przydałoby się zredukować populacje do minimum. A jeśli ktoś jest przeciwko to jest j***nym bambikiem zamieszkajcie sobie na osiedlu gdzie wieczorami podchodzą całe gromady dużych odyńców i loch większych od Ostaszewskiej. Inna sprawa, że ludzie odbierają las zwierzętom i wszędzie budują chałupy, więc te podchodzą coraz bliżej. Nie da się wszystkiego pogodzić. j***ć biedę, dziki i pis.



U mnie, wieczorami podchodzą całe gromady sebixów z harnasiem, ale mi to wystarczy.

KANIBAL22

2021-05-03, 10:38
jak myslicie przezyje? zal mi takiego na wpol martwego dzika serce mi sie kraje chociaz lubie dziczyzne opie**olilbym taka dobrze przyrzadzona takiego schabowego z dzika z ziemniakami i surowka przy majowce

chitlerowiec

2021-05-03, 10:51
Odwieczna walka niedźwiedzia z dzikiem...

Hans-Kloss

2021-05-03, 11:12
Halman napisał/a:

wczoraj dzik zaj***ł hindusa, dziś niedźwiedź dzika, jutro niedźwiedzia kacap...



Odwieczna wojna między gatunkowa trwa bezustannie

;-)




grudzin7

2021-05-03, 11:52
Pokaż to tym wszystkim nastolatkom z tych fundacji ochrony zwierząt to się zesrają ;-)

GangTrap

2021-05-03, 12:13
Lubię takie filmiki ' walki zwierząt'. Lepsze to niż waliki ludzi z maczetami

Maggocik

2021-05-03, 12:14
Dzik to najlepiej w sosiku z kopytkami, niedźwiedź jakiś przyj***ny.

Azzurri

2021-05-03, 12:20
Halman napisał/a:

wczoraj dzik zaj***ł hindusa, dziś niedźwiedź dzika, jutro niedźwiedzia kacap...



krąg życia :)

Bonifacy69

2021-05-03, 12:58
Halman napisał/a:

wczoraj dzik zaj***ł hindusa, dziś niedźwiedź dzika, jutro niedźwiedzia kacap...



Piękny krąg życia, a kacapa zabije 2 kacap w aucie

DariuszKalafior

2021-05-03, 13:01
weedsoN71 napisał/a:

O kuźwa na filmiku jest Baribal, nie wiedziałem, że takie agresory z nich Tutaj ewidentnie walka o terytorium między dwoma dużymi ssakami.
Niedźwiedź ma prawo być wk***iony, bo dziki w Ameryce to nielegalni imigranci, przywiezieni z Europy, rozprzestrzenili się jak somalijczycy w Sztokholmie. Można na nie polować w całych Stanach i nie mają okresów ochronnych niczym w Polsce, w której przydałoby się zredukować populacje do minimum. A jeśli ktoś jest przeciwko to jest j***nym bambikiem zamieszkajcie sobie na osiedlu gdzie wieczorami podchodzą całe gromady dużych odyńców i loch większych od Ostaszewskiej. Inna sprawa, że ludzie odbierają las zwierzętom i wszędzie budują chałupy, więc te podchodzą coraz bliżej. Nie da się wszystkiego pogodzić. j***ć biedę, dziki i pis.



co ty bredzisz ??? jaka walka o teren ? dzik jest nizej w łancuchu pokarmowym , z góry jest załozone ze jest tylko zwierzyną łowna dla dziedzwiedzia , tak wiec konkurenca ŻADNA

Olisadebe

2021-05-03, 14:08
Niedźwiedź żywi się mięsem i nie wybrzydza