18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dżihadysta z IS dokonał w Syrii egzekucji własnej matki

Chupacabra • 2016-01-09, 12:51
Kobieta w wieku ponad 40 lat ostrzegała syna, że wspierany przez USA sojusz unicestwi Państwo Islamskie i zachęcała go do opuszczenia miasta wraz z nią.

Została zatrzymana, kiedy syn powiadomił o tym innych dżihadystów. Obserwatorium informuje, powołując się na lokalne źródła, że w środę syn zabił matkę na oczach setek ludzi w pobliżu placówki pocztowej, gdzie pracowała. ...tym samym potwierdza to,że Ci 'ludzie' są skrajnie niereformowalni. Lewacy nadal będą mówić, że to odosobniony przypadek, ale nie :mrgreen: :

29 grudnia Obserwatorium podało, że Państwo Islamskie wymordowało ponad 2 tys. syryjskich cywilów w ciągu 18 miesięcy od czasu proklamowania "kalifatu" na kontrolowanym przez nie terytorium Syrii i Iraku. Wśród pomordowanych były osoby oskarżone o kolaborację z wrogami lub złamanie pojmowanych skrajnie zasad islamu, homoseksualizm, praktykowanie magii i apostazję.

Halman

2016-01-09, 12:54
nie jesteś moją matką, moja matka to koza :)

cys23

2016-01-09, 14:49
Czasami czytając te wiadomości mam wrażenie, że ktoś po prostu jaja sobie robi i przepisuje teksty z książki od historii z działu 'średniowiecze'.

kamuha

2016-01-09, 14:56
Chupacabra napisał/a:

Lewacy nadal będą mówić, że to odosobniony przypadek, ale nie :mrgreen: :



Lewacy to następcy komunistów i NKWD. Tych którzy po wojnie w Polsce ( i w całym bloku wschodnim) donosili na własne matki ojców i dzieci czym wydawali ich na śmierć. Zatem to nie przypadek.

jaboll154

2016-01-09, 16:32
Akurat to, że są zgrani, trzeba im przyznać.

smyndryl

2016-01-09, 16:55
Źródełko jakieś? Bo taką bajkę to ja też mogę napisać: o weganach, cyklistach, katolach i nazistach.

saves

2016-01-09, 18:11
Jedyny plus to taki, że nie urodzi więcej takich bękartów.

AdasiekOi

2016-01-10, 03:48
Strzelać i przeładowywać.

H1RICH_PL_ROBACY_XD

2016-01-10, 04:21
Chupacabra napisał/a:

Lewacy nadal będą mówić, że to odosobniony przypadek




Bo to jest odosobniony przypadek POLSKI złodzieju z kraju niereformowalnych tchórzy wysyłających 5-letnie dzieci na niemieckie tygrysy z samymi patykami podczas powstania.

DiGżi91

2016-01-10, 21:49
Niczym pawlik morozow, ten sowiecki podczłowiek. Mam nadzieję, że ten patałach podzieli los tego gówniarza

EvilDick

2016-01-13, 02:05
Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią.

Kto wie z czego to, ma szansę.