18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewuszki

TT4 • 2016-09-20, 01:06
...i soczysty, honorowy kopniak w głowę...


mygyry

2016-09-20, 08:34
To chyba tak na szczęście

qhash

2016-09-20, 11:52
blond szmata

bli3

2016-09-20, 13:32
dziewczynami bym tego nie nazwał...

somet

2016-09-20, 13:33
Blondynki wygrały

zielak300

2016-09-20, 14:22
Rosjanki zajebiste sa. U nas to juz upasly towar, jak na zachodzie.

snik0

2016-09-20, 15:00
Autor filmu zasłużył na takiego kopniaka w głowę za pionowe nagranie

koxu42

2016-09-20, 15:30
Pocieszałbym

i wogóle nie chce warna

Policeman

2016-09-20, 16:00
Wychodzę sobie na miasto w weekend, a tam każda młoda c**a spaceruje za rękę z murzynem/arabem/latynosem.

Zakochane w ch*j, każda taka ciuralla, co to milion zdjęć na instagramie, jak moje dawne znajome, które po wielu latach bycia materacem dla zagranicznych ku*asów stały się nagle feministkami "każdy facet jest zły!"

TO mniej więcej takie dziewczyny, tylko wersja wschodnia, pewnie dla nich jestśmy kimś takim jak zachodni goście dla szmat w Polsce.


Toolpa

2016-09-20, 17:29
up

Moja 22 letnia 'koleżanka' ostatnio wyjechała do Holandii zostawiając w Polsce 3 letnie dziecko z jego tatą. Koleś pracuje na jakiejś strefie ekonomicznej i nie mógł z nią wyjechać. Został opiekować się latoroślą. Po 2 tygodniach pobytu laska zaczęła wrzucać na fb/insta foty z murzynem podpisując je, że go kocha i w ogóle przeszczęśliwa z nich para... Tak jej oj***ło, że nawet wrzucała zdjęcia na profile typu "Pokaż swoją drugą połówke", czy inne "Wasze najśliczniejsze zdjęcia" chwaląc się czarnym księciem. k***a, sam nie mogłem uwierzyć w to co widziałem. Tym bardziej, że kontakt z tą labadziarą miałem i rozmawialiśmy o jej wyjeździe. Nie chciała emigrować mówiła, bo tu jej rodzina, narzeczony i wszystko co ma. No nic, Polce wystarczy ciepłe słowo od murzyna, czarne berło i kilka Euro, a zapomina o wszystkim, nawet o dziecku. To jest dopiero chore zachowanie. Pewnie za kilka lat będzie samotnie wychowującą dziecko feministką. Chociaż zawsze prędzej jej było do nimfomanki...

Siekul

2016-09-20, 18:25
up

Znam takie, po dwóch latach to będą skomleć i błagać swojego "męża" (oby już ex), o to by do nich wrócił, bo to był wielki błąd. Jak to nie poskutkuje, to pójdzie do sądu i będzie jeszcze taka k***a żądać praw rodzicielskich... i mam nadzieję, że Ziobro się tym bublem prawnym zajmie, bo na dzisiejsze standardy tłumaczenia sądów są jedne "dziecko ma obowiązek posiadać matkę".

ZygiZygi

2016-09-20, 19:08
Up x2 "Czarne berło i kilka euro" - Nowe motto polek wyjeżdżających za granice :amused:

LeszekCzarny

2016-09-20, 19:30
Toolpa napisał/a:

up

Moja 22 letnia 'koleżanka' ostatnio wyjechała do Holandii zostawiając w Polsce 3 letnie dziecko z jego tatą.


Nie chce w żaden sposób generalizować, ale w tych czasach, jeśli laski rodzą w wieku 18-19 lat, to często same mają ostro naj***ne w głowie, a same dzieci są efektem braku myślenia. Bywa, że taka dziewczyna się ogarnia i wyrasta na ludzi, ale często dalej pozostaje tępa i... no właśnie.

SirMajkel

2016-09-20, 20:28
tego typu dupy niby takie honorowe, że jak coś powiesz nie tak to cie dojedzie a potem i tak się szmacą z jakimś dresiarzem w kiblu za kilka drinków.