18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczynom podoba się kurczak

gromowwladny • 2020-10-28, 22:34
Reakcja na kurczaka. Ostatnia lekko przesadziła...


petru23

2020-10-29, 02:22
Przeciez to jest zmontowane i to nie jest ich reakcja na tego kurczaka.
Co za j***ne pelikany :krejzi:

marinis

2020-10-29, 03:52
Ten filmik to zapewne DURNE i zmontowane oszustwo dla naiwnych idiotów (czyli idealne na Sadistic).

Ich reakcje dotyczą czegoś innego, a wmontować do połowy obrazu jakiegoś kurczaka to nie problem.

Cz...........as

2020-10-29, 07:20
Ale macie kije w dupach :roll: co z tego że montaż? Normalnie pierwsza nieprawdziwa rzecz w internetach :roll:

danielbiel1988

2020-10-29, 11:32
petru23 napisał/a:

Przeciez to jest zmontowane i to nie jest ich reakcja na tego kurczaka.
Co za j***ne pelikany



Zdziwiłbyś się tym postem pokazałeś ile z c*pkami miałeś do czynienia. Znajomy odsiaduje wyrok 10 lat za zabójstwo typa co pieprzył jego kobietę. Mało... Gość chciał się jej odświadczyć. Czuł że może z nią żyć do grobowej deski. Ale nieeee musiała dać dupy i się sk***ić.. On żałuje jednego... że to jej nie zabił... Pozdrawiam sadoli.
Info.
https://bochnianin.pl/15766/zabojstwo-na-ul-solna-gora-nie-bedzie-zaostrzenia-kary-dla-sprawcy/

Wy baby chcecie równouprawnienia?! Rozkładać nóżki i płodzić ,zero dyskusji.

AAA tak w nawiasie i solidarnie z z nami facetami baby nie mają pojęcie czym jest honor, Gdyby nie honor nie byłoby cywilizacji.

Snajkers

2020-10-29, 12:05
Ta ostatnia się wczuła. Myślała, że to jej psitka jest smyrana :D

Kamil3l

2020-10-29, 12:42
danielbiel1988 napisał/a:

Zdziwiłbyś się tym postem pokazałeś ile z c*pkami miałeś do czynienia. Znajomy odsiaduje wyrok 10 lat za zabójstwo typa co pieprzył jego kobietę. Mało... Gość chciał się jej odświadczyć. Czuł że może z nią żyć do grobowej deski. Ale nieeee musiała dać dupy i się sk***ić.. On żałuje jednego... że to jej nie zabił... Pozdrawiam sadoli.
Info.

Wy baby chcecie równouprawnienia?! Rozkładać nóżki i płodzić ,zero dyskusji.
AAA tak w nawiasie i solidarnie z z nami facetami baby nie mają pojęcie czym jest honor, Gdyby nie honor nie byłoby cywilizacji.



Nie wiem jak ty k***a to wywnioskowałeś po jego komentarzu. Liczysz literki i na tej podstawie wyliczasz prawdopodobieństwo interakcji z c*pkami?
Czy poprostu chciałeś się pochwalić znajomym idiotą, który za k***ę zabił i teraz debil będzie gnił.

SzeR

2020-10-29, 15:32
dajcie link do ori, pokaże mojej xD

danielbiel1988

2020-10-29, 17:21
Kamil3l napisał/a:

Nie wiem jak ty k***a to wywnioskowałeś po jego komentarzu. Liczysz literki i na tej podstawie wyliczasz prawdopodobieństwo interakcji z c*pkami?
Czy poprostu chciałeś się pochwalić znajomym idiotą, który za k***ę zabił i teraz debil będzie gnił.



To jest grubsza dyskucja zapraszam Bochnia ul. Solna 8/21

Przyjmę Cię jak braiaka nie bój się bo nie jestem typowym hejterem. Powiesz że jesteś z portalu Sadistić , przenocuję Cię i podyskutujemy o tym jak sie baby k***ią.

Kamil3l

2020-10-29, 17:22
danielbiel1988 napisał/a:

To jest grubsza dyskucja zapraszam Bochnia ul. Solna 8/21



Tak myślałem myślałem, że niedoj***ny jesteś. Rozwiałeś wątpliwości. A co dysKucji to se kucu profil na jakiejś roksie załóż, a nie ludzi na sadolu zapraszasz.

danielbiel1988

2020-10-29, 18:42
Typowy hejter. Jak mam Ci odowodnić że mówię prawdę, powiedz a pokażę i Cię zaproszę.

Kamil3l napisał/a:

Nie wiem jak ty k***a to wywnioskowałeś po jego komentarzu. Liczysz literki i na tej podstawie wyliczasz prawdopodobieństwo interakcji z c*pkami?
Czy poprostu chciałeś się pochwalić znajomym idiotą, który za k***ę zabił i teraz debil będzie gnił.



A może zróbmy inaczej.
Daj swój adres ja się do ciebie przejadę.

AnnaBella

2020-10-29, 21:54
danielbiel1988 napisał/a:

Zdziwiłbyś się tym postem pokazałeś ile z c*pkami miałeś do czynienia. Znajomy odsiaduje wyrok 10 lat za zabójstwo typa co pieprzył jego kobietę. Mało... Gość chciał się jej odświadczyć. Czuł że może z nią żyć do grobowej deski. Ale nieeee musiała dać dupy i się sk***ić.. On żałuje jednego... że to jej nie zabił... Pozdrawiam sadoli.
Info.

Wy baby chcecie równouprawnienia?! Rozkładać nóżki i płodzić ,zero dyskusji.
AAA tak w nawiasie i solidarnie z z nami facetami baby nie mają pojęcie czym jest honor, Gdyby nie honor nie byłoby cywilizacji.





Ooo, pozdrawiam z okolic Bochni

petru23

2020-10-29, 22:44
danielbiel1988 napisał/a:

To jest grubsza dyskucja zapraszam Bochnia ul. Solna 8/21
Przyjmę Cię jak braiaka nie bój się bo nie jestem typowym hejterem. Powiesz że jesteś z portalu Sadistić , przenocuję Cię i podyskutujemy o tym jak sie baby k***ią.



Ty mnie, ojca dwójki dzieci będziesz uczył o c*pkach i zdradach na przykładzie dziewuchy kolegi, która nawet tobie dać nie chciała?
:shock:
Mówiłem przecież, jebnij się w łeb idioto.

danielbiel1988

2020-10-30, 00:03
Ja nie chciałem żeby mi dała capie i nic o tym nie wspomniałem, i w nawiasie mam czwórkę brzdąców. Łbie...

Kamil3l napisał/a:

Tak myślałem myślałem, że niedoj***ny jesteś. Rozwiałeś wątpliwości. A co dysKucji to se kucu profil na jakiejś roksie załóż, a nie ludzi na sadolu zapraszasz.




Ty jesteś Łeb wiesz?! Nie wiesz?! To teraz wiesz...No...

Prawda jest taka że pomimo organów twoich słów jesteś słaby. Zapraszam cię adres masz...

longlong7

2020-11-06, 10:35
ma ktoś oryginał??