18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczynki Rona Paula

Takeda • 2012-01-15, 17:35


Na miejscu Amerykanów nie zastanawiałbym się, na kogo głosować.

Ks...........ak

2012-01-15, 17:50
Oto jak jedyny rozsądny kandydat w USA musi się reklamować, żeby przekonać do siebie jedno z najpotężniejszych społeczeństw świata. Ale i tak trzymam za niego kciuki.

uho82

2012-01-17, 13:06
ciekawe czy jest ktoś kto przewinął chociaż o kilka sekund

Nazad

2012-01-17, 21:31
@uho82
Ja przewinąłem od momentu kiedy zmieniła się muzyka, przeskoczyłem do połowy a potem pod sam koniec. Swoją drogą dziwne masz zainteresowania.

k***a, jak bardzo idiotyczne jest to, że kandydat na prezydenta kraju jest reklamowany w taki sposób. Do ch*ja, czy na prawdę "ci na górze" uważają ze społeczeństwo jest na tyle zidiociałe, że odda głos na podstawie hasła: "This hottie will wote for ..."? k***a, może na plakatach wyborczych zamiast nudnych mord kandydatów i patetycznych haseł typu "By żyło się lepiej" niech umieszczają zdjęcia lasek w bikini, a potem pie**olniemy plebiscyt smsowy, który wyłoni tego który znalazł najfajniejszą, a no i przy okazji kto będzie rządził krajem.

Uprzedzając pytania w stylu "Po ch*j się urytujesz, oglądaj dupy". Irytuję się, bo PR'owcy naszych darmozjadów wzorują się na poczynaniach PR'owców amerykańskich darmozjadów, czyli następna kampania wyborcza będzie bardziej zbliżona do tego co widać na filmiku. Już w poprzedniej były jakieś ch*jowe piosenki w wykonaniu cycatych blond bliźniaczek i tym podobne pierdoły. Kolejna j***na szopka.

Hrabia Drapula

2012-01-17, 21:36
jak wygram wybory to ,to,to hmmmm.... wszystkim zrobię loda chyba że ktoś woli to dam dupy


też mi k***a kandydatka ,jak by startowała do miss playboya to ok
niektóre fotki to jak tych pustaków z NK czy innej fotki

ale dupa fajna :)

Nazad

2012-01-17, 21:38
@Hrabia Drapula
ja Cię proszę, błagam nawet! Powiedz że to, co napisałeś to trolling...

Wszemir

2012-01-17, 22:34
@Nazad
Ja tam wolę cycki od pustych obietnic, bo to przynajmniej Cię może w życiu spotkać.

KasHer

2012-01-17, 23:17
To Fani Rona zrobili ten spot. Ron by czegoś takiego nie poparł, a zresztą nie ma tego znanego "My name is Ron Paul and I approve this message", które to wymagane jest w oficjalnych spotach.

Ra...........or

2012-01-17, 23:28
Ludzie czy to te dupy tak was ogłupiają? Na początku filmiku jest przecież napisane ,że Ron nie jest odpowiedzialny za powstanie tego filmu.

timmy77

2012-01-17, 23:54
I znów muszę to zrobić...

be...........an

2012-01-18, 00:46
Idę zmówić paciorek. Pomodlę się za to żeby ten filmik okazał się żartem.

Gienek2

2012-01-18, 09:27
nie wiem czy to na cały świat idzie ale amerykanie mają manie wielkośći, codziennie słysze jakieś njusy o wyborach w ameryce a o istotnych wydarzeniach w Polsce milczą, zamęczają ludzi tymi głupotami żeby po wyborach mieli dość

PyskatySkurwiel

2012-01-18, 12:32
I tak wygra czarny, bo elity nie dopuszczą do tego, by ktoś z nastawieniem antywojennym i otwarcie krytykujący NWO doszedł do władzy. Wybory tak demokratyczne, jak te w Rosyji. :roll:

pakicito

2012-01-18, 15:40
@up
a u nas to co uczciwe wybory byly?
p.s. moze wygra meksykaniec dla odmiany