18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczynka pobita za różowy strój

Cały_Idiota • 2015-06-21, 09:15
Nie spodobał się "koleżankom". :hitler:


Tamaryszek

2015-06-23, 21:36
tu chodzi o to, że jako jedyna nie ma podrabianego Samsunga. Krew zalała koleżanki(już drugi raz w tym miesiącu)

nigga93

2015-06-23, 21:48
Jedno jest pewne, im dalej na wschód tym bardziej popie**oleni ludzie.

Takafura

2015-06-23, 22:06
Jakie to było hasło feministek ? Że przemoc ma płeć !

hienamas

2015-06-23, 22:09
bo różowy jest pedalski

enczupakabra

2015-06-23, 22:09
A podobno różowy, jest kolorem przyjaźni i pobudza do pozytywnych zachowań... :D nie tym razem :lol:

nectovelius

2015-06-23, 22:13
Ja zawsze myślałem, że oni tam jakieś kung-fu, kara-te, i inne feng-ch*j znają, a tłuką się jak w zapyziałej wiosce, w mozambiku... aż chce się być daltonistą - wszystko szare ;)

gren

2015-06-23, 22:54
małpy w ameryce, małpy w azji... kolor się różni a w głowie to samo g*wno

Clarx

2015-06-23, 22:58
dobrze że w Polsce sami kulturalni, mamy tu prawdziwą elitę intelektualną

KubsonMon

2015-06-23, 23:00
Tam się nie pie**olą z odmieńcami w różowym

jaboll154

2015-06-24, 00:05
A to puszczalska k***A!!!

konop720

2015-06-24, 01:46
żółtki pie**olone

Kamkasz

2015-06-24, 02:33
Zabijesz takie gówno, a sądzić będą jak za człowieka :D

Gołyniemiec

2015-06-24, 21:17
Hojren napisał/a:

też macie takie myśli czasem, że jakbyście kogoś tkaiego spotkali jak te dziewczyny i mieli możliwość zaj***ć je bez konsekwencji to byście nie mieli większych wyrzutów sumienia? stanowczo za dużo gówna po świecie chodzi... Trochę radykalizmu ludzi poukładanych by się przydało... tylko czy wciąż byliby oni poukładani z takim podejściem? k***a błędne koło, j***ć czarnych.



Kiej łone nie so murzynkami, łone so niemurzynkami.

Grachu

2015-06-25, 00:18
Hojren napisał/a:

też macie takie myśli czasem, że jakbyście kogoś tkaiego spotkali jak te dziewczyny i mieli możliwość zaj***ć je bez konsekwencji to byście nie mieli większych wyrzutów sumienia? stanowczo za dużo gówna po świecie chodzi... Trochę radykalizmu ludzi poukładanych by się przydało... tylko czy wciąż byliby oni poukładani z takim podejściem? k***a błędne koło, j***ć czarnych.



Dałem piwo za filmik, gdyż jest to iście sadystyczny klimat - więc OK. Co do twojej wypowiedzi - oby więcej takich głębszych myśli tutaj, aczkolwiek, kolor różowy nie/stety (wyj***ne mam na to, ja tego koloru nie noszę i nie lubię - zbyt krzykliwy) jest "zarezerwowany" przeważnie dla idiotek o blond włosach, lub innych k***a gamoni mężczyzn/kobiet, które/którzy nie mają zbyt wiele do zaoferowania w sferze intelektualnej. Co nie zmienia faktu, że dziewczyna którą widać na filmiku nie jest ubrana jak większość wieśniar i nie ma do 70% różowego kurestwa na sobie, założonych białych obcasów po kolana tudzież nie jest ubrana na różowo w 100%, nie wygląda jak j***na lala i na plastika również nie wygląda. Mam nadzieje, że chciałbyś naj***ć tylko tym idiotkom które się do niej doj***ły a nie tak jak przedmówcy :

rozk*** napisał/a:

Chciałbym kiedyś skopać chinke...tak na kwaśne jabłko.nasrać na klate i rozmazać! albo nie! bo bym jej jeszcze przyjemność sprawił :/



Chciałbyś takowej co najmniej tak dziwne rzeczy robić ; D

dejwu

2015-06-26, 13:08
jak śpiewał klasyk "jak zgadają sie razem, w kupie staną to kozaczą, potem dziwnie się patrzą gdy najebiesz takiego"