18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna

Znawca_Cipek • 2023-07-11, 10:44
Po czym poznaję, że dziewczyna jest za młoda na seks?
Muszę jej pierdzieć w brzuszek, żeby rozłożyła nóżki.

Znawca_Cipek

2023-07-11, 23:52
Mez napisał/a:

Jestem ojcem dwóch córeczek, mam nadzieje że żaden pendolino się nawet nie zbliży, nie wiem jak bym zareagował. Dlatego nie będzie piwa gdyż ponieważ nie smieszą mnie takie dowc**y.



Pamiętaj, tylko dobrzy ludzie powinni żartować ze złych rzeczy.

PsikutaBezS

2023-07-12, 00:56
Gówno prawda.
Pierdzenie w brzuszek nic nie daje, dziewczynka zaczyna się chichrać i macha nóżkami... Każdy tatuś to wie :)

Cephelion

2023-07-12, 02:00
Mez napisał/a:

Jestem ojcem dwóch córeczek, mam nadzieje że żaden pendolino się nawet nie zbliży, nie wiem jak bym zareagował. Dlatego nie będzie piwa gdyż ponieważ nie smieszą mnie takie dowc**y.



też jestem ojcem dwóch córeczek i powiem Ci żebyś wyciągnął kij z dupy

Ukrainiec z roboty powiedział mi, że jeśli dziewczynka ma dupę grubszą od twojego uda to można już gwałcić !

Blvckie

2023-07-12, 13:44
Mez napisał/a:

Jestem ojcem dwóch córeczek, mam nadzieje że żaden pendolino się nawet nie zbliży, nie wiem jak bym zareagował. Dlatego nie będzie piwa gdyż ponieważ nie smieszą mnie takie dowc**y.



Rozpłacz się tutaj jeszcze, poczekaj jak córeczki podrosną i zaczną skakać na ku*asach kolegów z klasy

:lol:

ratford

2023-07-12, 14:45
Blvckie napisał/a:

Rozpłacz się tutaj jeszcze, poczekaj jak córeczki podrosną i zaczną skakać na ku*asach kolegów z klasy



albo gorzej, zostaną EKO-aktywistkami ewentualnie LGBT aktywistkami. Jeszcze ewentualnie feminazistkami.

Geraldinio

2023-07-12, 23:17
ratford napisał/a:

albo gorzej, zostaną EKO-aktywistkami ewentualnie LGBT aktywistkami. Jeszcze ewentualnie feminazistkami.



No idealnie jakby trafiły na Janusza w koszulce żonojebce, który ją regularnie tłucze, bo zupa za słona, co??
Wolę córkę lesbijkę, która będzie żyła jak sama chce, a nie jak chcą pie**olnięci prawicowi faszyści.

Hollo

2023-07-15, 12:57
Fajnie się ten naród złodzieji i krętaczy obraża za żarty o papaju.

No...........95

2023-08-19, 22:07
GordonSrordon napisał/a:

Twoja stara odrazu rozkłada nogi na widok ku*asa
Ale lubi też pierdy na mordę



SZ

Geraldinio napisał/a:

No idealnie jakby trafiły na Janusza w koszulce żonojebce, który ją regularnie tłucze, bo zupa za słona, co??
Wolę córkę lesbijkę, która będzie żyła jak sama chce, a nie jak chcą pie**olnięci prawicowi faszyści.



Choroba psychiczna to nie jest samostanowienie. Zanim zaczniesz dyskusje z takimi ludźmi jak mez to nabierz rozumu a nie pleciesz bzdury które denerwują innych lub wprowadzają w błąd tych podatnych na manipulacje. Przestań szerzyć głupotę i zginiliznę moralną a zamiast tego promuj naturalne a zarazem pozytywne wartości.

PanJacekPierwszy

2023-11-27, 23:35
Mez napisał/a:

Jestem ojcem dwóch córeczek, mam nadzieje że żaden pendolino się nawet nie zbliży, nie wiem jak bym zareagował. Dlatego nie będzie piwa gdyż ponieważ nie smieszą mnie takie dowc**y.




Też I'm pierdzisz w brzuszek


:lol: