18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna tłumaczy zbyteczność języków

TurboChomikZagłady • 2017-07-21, 20:28
oczywiście jedynym potrzebnym jest hamburgerykański, a uzasadnienie jest dość oczywiste :-D
Angielski na poziomie często występujących sadolowych materiałów

Moby_Dick

2017-07-21, 20:58
Oglądałem bez dźwięku, ale chyba zrozumiałem.

Noside

2017-07-21, 21:12
A ch*j tam. Ma rację.









nie słuchałem.

makabrax

2017-07-21, 21:49
murican lengłydż :V

ale jednak prawda jest taka, że należałoby w końcu wprowadzić jakiś ujednolicony język światowy, który stałby się również językiem urzędowym dla każdego kraju, sądzę że takie przejście byłoby do ogarnięcia w ciągu dwóch pokoleń

przeme13

2017-07-21, 21:50
MakabroX, myślę, ze do tego dojdzie samoczynnie z czasem. Z pokolenia na pokolenie coraz młodsi uczą się jezyków. Zobacz na współczesny poziom angielskiego, a taki np 50 lat temu. Teraz praktycznie z każdym jako tako dogadasz się po angielsku.

KlinikaAborcyjna

2017-07-21, 22:55
up
zaraz zaraz k***a a gdzie demokracja? niech obywatele świata zagłosują jaki język widzą jako urzedowy na Ziemi.
:kawa:

Irenvelle

2017-07-22, 00:06
KlinikaAborcyjna napisał/a:

up
zaraz zaraz k***a a gdzie demokracja? niech obywatele świata zagłosują jaki język widzą jako urzedowy na Ziemi.
:kawa:


Jak to glosować, PiS rzadzi wiec swiatowym jezykiem bedzie j. polski

b0r000

2017-07-22, 01:29
To ta sama dziewoja od teorii hamburgerocentrycznej? Że USA to słońce czy jakoś tak?

hellbwoi

2017-07-22, 02:45
W grecji mieszkają grecjaniem się wie... jerzy zabierz mnie na rodeo.

nwonigers

2017-07-22, 09:20
makabrox troche to faszyzmem zalatuje. Jeden jezyk dla wszystkich i ch*j? Mamy swoj jezyk i zadnego innego nie potrzebujemy. Co najwyzej mozemy sie nauczyc jesli chcemy. Amerykanie to tepy i arogancki narod. Wszyscy chcieliby zeby najlepiej kazdy znal ich jezyk, bo sami nie maja ochoty sie uczyc bo po co.

KillerLaugh

2017-07-22, 10:14
makabrax napisał/a:

murican lengłydż :V

ale jednak prawda jest taka, że należałoby w końcu wprowadzić jakiś ujednolicony język światowy, który stałby się również językiem urzędowym dla każdego kraju, sądzę że takie przejście byłoby do ogarnięcia w ciągu dwóch pokoleń


Tak k***a, do tego wspólna waluta, armia, rynek oraz obozy zagłady dla tych, którzy mają inne zdanie...

hell.no

2017-07-22, 13:23
makabrax napisał/a:

murican lengłydż :V

ale jednak prawda jest taka, że należałoby w końcu wprowadzić jakiś ujednolicony język światowy, który stałby się również językiem urzędowym dla każdego kraju, sądzę że takie przejście byłoby do ogarnięcia w ciągu dwóch pokoleń



A a drzewach zamiast liści będą wisieć globaliści!

Wiewór

2017-07-22, 14:03
nwonigers napisał/a:

makabrox troche to faszyzmem zalatuje. Jeden jezyk dla wszystkich i ch*j? Mamy swoj jezyk i zadnego innego nie potrzebujemy. Co najwyzej mozemy sie nauczyc jesli chcemy. Amerykanie to tepy i arogancki narod. Wszyscy chcieliby zeby najlepiej kazdy znal ich jezyk, bo sami nie maja ochoty sie uczyc bo po co.


Język polski jest jednym z najbardziej popie**olonych języków na świecie. Jest nielogiczny, nieprzewidywalny. Dla obcokrajowców praktycznie niemożliwy do opanowania w stopniu biegłym. Nawet polakom sprawia trudność.
Polacy kochają sobie utrudniać wszystko od zawsze więc nawet język mamy zagmatwany.
Język angielski jest jednym z najprostszych języków. Odmiany tam tyle co ch*j. Byle debil się tego nauczy. Jest popularny właśnie dlatego i również dlatego, że USA i UK są mocarstwami więc ich język opanował świat.

platypus666

2017-07-22, 14:30
DiKarpio napisał/a:


Tak k***a, do tego wspólna waluta, armia, rynek oraz obozy zagłady dla tych, którzy mają inne zdanie...



Ja tam jestem za :-D . Tylko ze wspólną walutą musiały by iść wspólne płace, co w sumie wiązałoby się z tym jednym rynkiem.