18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna sadistic-a

mariusz3pl • 2020-07-11, 09:50
Przyznać się która ma takie kopyta :mrgreen:




cormax19000

2020-07-11, 21:02
Kto wybrzydza ten nie r*cha ! Ja bym się spuszczał w te szkity :mrgreen: Taka to zawsze siedzi w domu i jest posprzatane i obiad zrobiony, czasem jakiś włos w zupie pływa, ale ch*j tam, ważne że tak wybranka zrobi wszystko dla swojego chłopa a nie wydaje kase na depilacje i kosmetyki i ooooj moj paznokieć jak na insta lub fb będe wygładać !! Takie najwierniejsze i zawsze chetne do j***nia, a gdzie dużo sexu to mniej awantur 8-)

RoBoTRoN

2020-07-11, 23:09
cormax19000 napisał/a:

Kto wybrzydza ten nie r*cha ! Ja bym się spuszczał w te szkity Taka to zawsze siedzi w domu i jest posprzatane i obiad zrobiony, czasem jakiś włos w zupie pływa, ale ch*j tam, ważne że tak wybranka zrobi wszystko dla swojego chłopa a nie wydaje kase na depilacje i kosmetyki i ooooj moj paznokieć jak na insta lub fb będe wygładać !! Takie najwierniejsze i zawsze chetne do j***nia, a gdzie dużo sexu to mniej awantur



OOoooo i takie komenty to ja lubie! Spuszczanie w szkity na propsie dziś u mnie...

Lutek102

2022-05-04, 21:37
Serio nie widzicie, że to prowokacja ? W ramach jakiegoś suchego pseudo-pranka typ kazał swojej babie przykleić sobie do stopy kłaki ścięte z głowy... i pie**oli o nastawianiu palców u stóp ... hahahha Śmieszne w ch*j...