18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna a jeździ jak szatan

Nawrotka • 2015-02-10, 23:46
Malgorzata Rdest - żywy dowód na to ze nie zawsze baba za kółkiem to katastrofa na drodze.


qwachu

2015-02-11, 21:29
Nie prawda! Szatan boi się tak szybko jeździć!

camson

2015-02-11, 21:31
Ona: powiedz mi coś czułego
On: sonda lambda
Ona: Jesteś słodki :D

firer

2015-02-11, 21:45
RDEST- – rodzaj roślin należących do rodziny rdestowatych. Pod względem taksonomicznym jest to bardzo trudny rodzaj, o zmieniającej się klasyfikacji na przestrzeni lat. W pierwotnym, szerokim ujęciu ustalonym przez Karola Linneusza (Polygonum sensu lato), rodzaj ten obejmuje ponad 200 gatunków. Ponieważ w ujęciu tym rodzaj ma charakter parafiletyczny od wielu lat różni taksonomowie proponują nowe ujęcia mające na celu wyodrębnienie rodzajów monofiletycznych. Współczesne publikacje taksonomiczne wyodrębniają w miejscu dawnego rodzaju rdest (Polygonum sensu lato) szereg drobniejszych rodzajów, spośród których we florze Polski przedstawicieli mają: Polygonum sensu stricto, Persicaria, Bistorta, Fallopia. Gatunkiem typowym jest Polygonum aviculare L. W polskim piśmiennictwie z zakresu nomenklatury botanicznej zaadaptowano wyodrębnienie rodzaju Fallopia nazywając go odrębną nazwą polską jako „rdestówka”. Dodatkowo sekcja Reynoutria w obrębie tego rodzaju nazywana jest po polsku jako „rdestowiec”. Nazwa „rdest” pozostaje w użyciu w stosunku do pozostałych rodzajów wydzielanych z szerokiego ujęcia rodzaju Polygonum

ŹRÓDŁO: Wikipedia

Johnny69

2015-02-11, 22:07
Miałem okazje z Nią współpracować podczas serii wyścigów VW, powiem że wyjątkowo dawała sobie radę :D
Na żywo wygląda inaczej, nie ma szału.

Nobsonik

2015-02-11, 22:33
zakochałem się :O

kaczakaka

2015-02-11, 22:40
"Wszystko zaczęło się, że miałam być dziewczynką. Teraz nazywam się Grodzka."

Erni90

2015-02-11, 22:42
ładna z pasją itp. oczywiście k***a 1 na 10 milionów i w dodatku bogata więc nie do osiągnięcia. pie**olę będę sam do końca życia

alfLeso

2015-02-11, 22:54
Niech pokaże dupę !

eMCeONe

2015-02-11, 22:58
Jeżeli ktoś bierze udział w wyścigach drogimi samochodami to nie urodził się z talentem a wyszedł z c**y bogatej mamusi, której bogaty tatuś przecinał pępowinę

rednoire

2015-02-11, 23:13
A ktoś pokaże co ona potrafi za tym kółkiem? Bo mnie tam jej historia nie obchodzi...

Blackjoe

2015-02-12, 00:50
Moodyxcore napisał/a:

miała dobry start (czytaj hajs albo rodzice mają hajs)
bez hajsu w tym sporcie co najwyżej mozna tor zamiatać :D


Widać po kombinezonie, które logo jest największe. Emka-trans. Właściciel 100% akcji (drumroll please)- Krzysztof Rdest.
Nie umniejszam jej talentu ale żaden przyzwoity kierowca nie gnije dłużej niż sezon w formułach typu VW Cup. Ścigała się tam z typowymi pay driverami pokroju Jerzego Dudka, to świadczy o samym poziomie rywalizacji :)

skibsky

2015-02-12, 01:22
Moodyxcore napisał/a:

miała dobry start (czytaj hajs albo rodzice mają hajs)
bez hajsu w tym sporcie co najwyżej mozna tor zamiatać :D


co do hajsu, jak najbardziej się zgadza.
co do talentu/umiejętności, chyba jednak jakieś posiada skoro:
- 2011r. zwycięstwo w Międzynarodowym Kartingowym Pucharze Polski w kategorii KF2 (jedyna startująca kobieta )
- jedyna kobieta w wyścigach brytyjskiej Formuły 4
- w sezonie 2011/2012 zakwalifikowała się do BMW Talent Cup

W nadchodzącym sezonie oprócz Golf Cup (dostępny dla każdego cywila z ulicy za odpowiednią opłatą za sezon) weźmie udział w serii Audi TT Cup (możliwość udziału tylko i wyłącznie poprzez zakwalifikowanie się)

Nie to, że jestem jakimś strasznym obrońcą, ale nie wierzę, że każdy z możliwościami finansowymi osiągnął by tyle samo, co więcej, myślę, że mało kto ma takie predyspozycje.

Część z Was może ją również kojarzyć z tej reklamy: