18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziesiona w Dublinie

Barnellini • 2020-07-29, 13:30
No cóż, trzeba uważać :samoboj:


Po...........ia

2020-07-29, 18:05
@Lajzza takich jak ty i twój stary to do utylizacji.

Tradyt

2020-07-29, 18:11
Lajzza napisał/a:

7lat treningów wyrobiło ze mnie prawdziwego kozaka ;* Dziękuje tacie że mnie tak gnębił jak byłem mały


Wchodził Ci do wanny jak się kąpałeś ?


Lajzza

2020-07-29, 18:35
Tradyt napisał/a:

Wchodził Ci do wanny jak się kąpałeś ?



Przecież zawszę kąpałem się jak siedział z ch*jem w twojej dupie nie pamiętasz :)

Hrabia Drapula napisał/a:

to teraz wpie**ol ojcu za gnębienie
a cwaniaka możesz przed kompem zgrywać na takich k***a partyzantów, będziesz szedł z komórką, gadał czy pisał podejdzie partyzan od tyłu ci zapie**oli do tego we trzech będą cię kopać to możesz mieć i 77 lat treningów u mistrza Jody



Rozpie**alam w locie takich :D gościu mnie cegła nie przewróciła i nie przewróci :D z was życiowe p*zdy są po prostu

KomandoKofi

2020-07-29, 19:07
Psy nawet jak ich zlapia to im nic nie zrobia bo sa tzw. Young Offenders - w Irlandii do 18 Garda (tutejsza Policja) moze Ci ch*ja zrobic.

maly-boy

2020-07-29, 19:42
Ale fejk. Za pierwszym razem go nawet nie trafił :| wypie**alać z tym.

Mors_Nigra

2020-07-29, 20:22
Lajzza napisał/a:

Trzeba to trochę sportu uprawiać patrzał ziomek w lewo nawet gardy nie podniósł zero reakcji, gleba w tą sekundę dałby rade zareagować ćwicząc boks odruchowo. Cóż takie jest życie, albo jesteś wilkiem albo owieczką. Pozdro dla fighterów



Taki z Ciebie fajter, jak z koziej c**y glebogryzarka.

KANIBAL22

2020-07-29, 20:33
k***a fejk jak ch*j dzbuki

Lajzza

2020-07-29, 20:44
maly-boy napisał/a:

Ale fejk. Za pierwszym razem go nawet nie trafił :| wypie**alać z tym.



Otoz to :D a tu naród po takim strzale już pada, i po takich butach nie wstaje czytając komentarze :D

Hrabia Drapula

2020-07-29, 23:40
Lajzza napisał/a:

Przecież zawszę kąpałem się jak siedział z ch*jem w twojej dupie nie pamiętasz
Rozpie**alam w locie takich gościu mnie cegła nie przewróciła i nie przewróci z was życiowe p*zdy są po prostu



fajny troll z ciebie, gorzej ja pierwszym ciosem nie będzie cegła w łepetynę ty rurą po kolanach , widziałem już takich jak ty na urazówce

Tradyt

2020-07-30, 06:55
Lajzza napisał/a:

Przecież zawszę kąpałem się jak siedział z ch*jem w twojej dupie nie pamiętasz
Rozpie**alam w locie takich gościu mnie cegła nie przewróciła i nie przewróci z was życiowe p*zdy są po prostu



Czyli jesteś synem pedała

Adae

2020-07-30, 17:26
Widac, ze fejk po ch*ju, te p*zdy po 60kg nawet jakby chcialy to naprawde zorbic to by nie mieli sily. k***a lapy jak zapalki, 3 bluzy a klata wciaz jak czolo szczura.

por.bor

2020-07-30, 17:33
Był krab hunter, był poli niszczyciel, teraz mamy łajzę fightera :D

gernash100

2020-07-31, 14:45
Lajzza napisał/a:

Trzeba to trochę sportu uprawiać patrzał ziomek w lewo nawet gardy nie podniósł zero reakcji, gleba w tą sekundę dałby rade zareagować ćwicząc boks odruchowo. Cóż takie jest życie, albo jesteś wilkiem albo owieczką. Pozdro dla fighterów



Nie pie**ol